Jezero Jaroslav květen 2013 (video)

Úvod Diskuze Ostatní fóra Uživatelská videa Jezero Jaroslav květen 2013 (video)

  • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel hokej a poslední změna proběhla před 10 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
  • Autor
    Zápisy
  • #260688
    Fit
    Správce

      Teda, tolik krmení by mě nenapadlo vozit na ryby 🙂 . Ale video pěkný a dobrý úlovky…

      http://www.youtube.com/watch?v=cyBJR4kRVyY“>http://www.youtube.com/watch?v=http://www.youtube.com/watch?v=cyBJR4kRVyY

      #260689
      supinna
      Účastník

        Čas 6,55 – popravdě nevím , co na to říct. Nevím, jestli je právě taková rybařina to pravý ořechový. Ale třeba mi někdo vysvětlí, že to zkrátka jinak nejde 😉

        #260691
        Fit
        Správce

          supinna: Já jsem na to taky koukal jako puk, tohle si nedovedu představit, že bych s sebou vezl na ryby 🙂 .

          #260692
          supinna
          Účastník

            Možná toho vím pořád málo a 900 kg krmiva na dvě lovný místa na takový vodě , jako je Jaroslav, je kapka v moři (pochybuju), ale přesto bych rád znal názor majitele jezera na takové dávky. Co vím určitě, jeto, že k tomu se já nikdy nedopracuju 😐

            #260693
            supinna
            Účastník

              …Nejvíc mně dostal komentář ve smyslu ” loni jsme měli 250kg a jezdilo to. Letos máme tunu a je to masakr.” A co příště? 😉

              #260694
              Fit
              Správce

                Jo, taky jsem ten komentář zaregistroval. Jaroslav vůbec neznám, tak nevím… Zase kdyby to překrmili, tak by podle mě neměli záběry, asi je tam těch kaprů mraky a velkých, že to sežerou. Takový jeseter myslím sežere denně tolik, kolik sám váží (jestli se nepletu). Ten jede a futruje. Amuři to samý. Každopádně je to masakr takové množství krmení, dost možná je to i zbytečný a spíš kontraproduktivní…

                #260695
                supinna
                Účastník

                  Jj, jak říkám , třeba vím prd a zbytečně se nad tím pozastavuju. Ale chci věřit, že by ty záběry měli i při zlomku toho množství krmení .

                  #260696
                  Fit
                  Správce

                    Já to samozřejmě taky nemůžu nějak potvrdit, ale osobně se spíš přikláním k tomu (ale je to jen domněnka), že by těch záběrů mohli mít i více, kdyby tolik nekrmili. Přijde mi to jako šílený množství. Ale zase když říkal, že minule měli 250 kg 🙂 a že to teď bylo o dost lepší 😆 . Mně by určitě bohatě stačilo cca 20 kg kukuřice + nějaké to boilies (na týden). Pak samozřejmě záleží taky na velikosti vody, ale i tak bych to nepřeháněl.

                    #260699
                    hokej
                    Účastník

                      Pěkný ryby, ale spíš mě to příjde jako výkrm prasat.

                    Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
                    • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.