Kam nejblíž za hranice

Úvod Diskuze Revíry Zahraniční revíry Kam nejblíž za hranice

 • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Fit a poslední změna proběhla před 10 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Autor
  Zápisy
 • #261158

  Ahoj , potřebovsl bych poradit , kam za hranice na kapry a popř jak získat povolenku nebo zabrat místo, za příspěvky moc děkuji

  #261159
  Fit
  Správce

   Ahoj,
   no, záleží na tom, kde bydlíš a kam to máš za hranice nejblíž , to by chtělo upřesnit 😉 . Jinak možností je v dnešní době velká spousta a na internetu najdeš taky všechno.

   #261160

   Plzeň 😉

   #261161

   Já se nepodepsal , jsem z Plzně

   #261162
   Fit
   Správce

    Ok, můžeš se i zaregistrovat, pak nebudeš muset opisovat otázku proti spamu a po přihlášení na fórum budeš mít pořád jedinečné jméno a přehled o tom, co jsi četl a co ne + další funkce 😉 .

    Tak z Plzně to máš asi nejblíž někam do Německa…, ale nevím, jestli je to Tvůj cíl. Co vím, tak z ČR se hodně jezdí do Maďarska, tam je těch jezer a revírů hodně. Na Slovensku toho je taky dost. Taky záleží, jestli soukromá voda a nebo svazovka… Osobně bohužel zkušenosti zatím nemám, tak nemůžu pořádně poradit nebo něco doporučit. Tak jedině ostatní, že by Ti dali nějaké tipy 😉 .

   Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
   • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.