Kaprařina Ústí nad Labem a okolí

Úvod Diskuze Revíry České a slovenské revíry Kaprařina Ústí nad Labem a okolí

 • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Fit a poslední změna proběhla před 5 roky a 4 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
 • Autor
  Zápisy
 • #264011
  Fit
  Správce

   Ahoj,
   nedávno jsem se přestěhoval do Ústí a hledám vhodná místa k chytání na Labi (nebo i jinde), popř. i nějakého parťáka 😉, který by jel někdy se mnou/vyměnil si zkušenosti. Už jsem se tu trochu porozhlédl a nějaká místa našel, ale je to tu docela těžký 🙄, samé zákazy k vodě, navíc CHKO a cyklostezka. Kdyby měl náhodou někdo přístup k vodě z nějaké chaty nebo soukromého pozemku, tak se i rád odměním 😉. Uvítám jakékoliv informace, samozřejmě raději přes soukromou zprávu než to tady propálit veřejně 😉. Díky!

   #264014
   simor
   Účastník

    Zdar.
    V Usti bydlím také od června a rybolov nechávám na příští rok. Teď mám tolik práce ze na ryby jeste letos sfouknu na rybník ke kamosovi na Slovensko, ale na to Labe se moc těším. Už jsem poznal i par zdejších rybářů na pokec. Teda hlavně jsem v očekávání na ty sumce.
    Tak věřím, ze se u vody nekde potkáme.

    Petrův Zdar

    #264015
    Fit
    Správce

     simor: Zdar, tak to je fajn, jasně, můžeme někdy spolu vyrazit, popř. vyrazit na pivko přes zimu a pokecat. Už jsem tu taky mluvil s pár rybáři u vody a zjistil nějaký info. Jeden mi i napsal a poradil nějaká místa a má nachytaný pěkný ryby. Už jsem tu byl párkrát vláčet a proházel jsem si některý místa i nahazovacím echolotem, abych si udělal trochu obrázek.

     Teď v pátek jsem byl i zkusit kapry, ale chytl jsem akorát jednoho trofejního tlouště na 24mm peletu 🙂.

     https://www.lovkapra.com/wp-content/uploads/2017/10/P_20170929_092035.jpg“ />

     Jinak budu chodit často i na feeder, taky mám málo času, takže si chci hlavně zachytat a třeba se někdy povede i něco lepšího. Taky už se těším 😉.

    Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
    • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.