Kolik času strávíte přípravou???

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Technika lovu Kolik času strávíte přípravou???

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
 • Autor
  Zápisy
 • #255566
  Pepin
  Účastník

   Zdravim,
   docela by mě zajímalo, kolik času strávíte přípravou vercajku před odchodem na ryby???
   Já jsem se teď skoro hodinu hrál s výrobou 5 návazců 😀 .

   Kolik času domácí přípravě věnujete Vy?

   Pro Fit : nevěděl jsem, kam toto téma zařadit, tak se omlouvám pokud je to špatně

   #255567
   Fit
   Správce

    Ahoj, v poho. Rozhodl jsem se nakonec, že to zařadím do fóra “Technika lovu”, ale mohlo to možná zůstat i tam, kam jsi to dal ty. Pro mě ale není problém jedním kliknutím přesunout to jinam.

    Co se týče dotazu. Záleží na tom, jestli jdu k vodě na chvilku a nebo třeba na týden. Když na ten týden, tak je to samozřejmě příprava docela velká. Ten jeden den to prostě zabere. Když do toho započítám ještě vaření kukuřice ve velkém, tak třeba i více dní (ne čistého času, ale člověk už na to tak nějak myslí a postupně se připravuje). Ono když se pak na něco zapomene, tak to docela zamrzí. Já jsem takhle jednou zapomněl na hlásiče a swingery a pak jsem musel 3 dny koukat na pruty 🙂 . Ale nakonec jsem i tak nachytal 😉 . Od té doby vše pořádně kontroluji před odjezdem.

    #255568
    basnak
    Účastník

     Na týdení výjezd k vodě trávím tak nějak celý týden přípravou. Vše po troškách, v klidu promýšlím taktiku. Vyžívám se v tom. Návazce a vše podobné dělám až u vody. Nikdy přesně nevím kde budu chytat a tak se může stát že plánované místo je obsazené. Sestavu udice přizpůsobuji až na místě lovu.
     Klidně obětuji den i noc bez nahozených udic – jen abych měl vše dokonale připravené. Což zahrnuje, nalezení Hot spotu, příprava krmení, příprava udic, pevně postavené obydlí, protože před bouřkou není nějak čas, když ryby berou a tak je dost nepříjemné, pokud člověk zdolává rybu a tobě letí bivak vzduchem 😀 (ale naštěstí se mi to ještě nestalo)

     #255590
     Pepin
     Účastník

      Já to mám přesně naopak, jakmile přijedu k vodě, tak první instaluju pruty a honem nahodit.Abych neztratil ani chviličku 😆 .neumím si představit sedět den a noc u vody bez náhozu……
      každý to máme jinak a v tom je to super 😉

      #255606
      Black pepe
      Účastník

       Príprava na výpravu k vode je doležitá.S partákom máme všetko dohodnuté niekolko dní dopredu čiže vieme do čoho ideme a na aký flek ideme.Najdlhší čas stravim na vode pri sonarovaní dna a zistovaní štrukturi dna,,sme presvedčený že správne miesto lovu je základ k úspechu tak berieme na tento fakt velký doraz.S rozkladaním veci pri vode sa nenáhlim,všetko z kludom…Techniku lovu mám premyslenú dopredu,,(mám dost času v práci na týždnovkách)čo sa týka montáži mám svoje osvedčené ktoré si robím pri vode až po zakrmení miest a rozloženiu všetkých vecí.Následne ich nechávam vo vode 24hod.

       #258094

       Vyžívám se v tom,klidně i 3 dny

       #258130
       Pavel10
       Účastník

        Hodně využívám času u vody a třeba krmné směsi a různé navazování si dělám u vody. Někdy mě baví pozorovat rybník a krajinu, ale zase někdy jindy to nevydržím a musím nějak zaměstnat ruce. Takže doma si připravuji spíše jen suroviny a polotovary a u rybníku to udělám hotové. Ale zase strávím u rybníku 2 x tolik času.

        #258136
        superweb
        Účastník

         [quote=”Fit”] Ono když se pak na něco zapomene, tak to docela zamrzí. Já jsem takhle jednou zapomněl na hlásiče a swingery a pak jsem musel 3 dny koukat na pruty 🙂 . Ale nakonec jsem i tak nachytal 😉 . Od té doby vše pořádně kontroluji před odjezdem.

         Na zapominani je mistr kolega, jednou jel 100km bez navijaku, minule jsme se projeli 30km tam a 30km zpet(vzpomel si cestou) bez povolenky a RL.

         #258137
         Fit
         Správce

          Superweb: Jo jo, to je taky dobré 😀 . Ono se to fakt vyplatí, pořádně všechno zkontrolovat 😉 .

          #258144
          basnak
          Účastník

           Znám jednoho, který jel na mušov bez prutů 😆 Takže vracečka zpět, naštěstí se to zjistilo ještě brzo, takže velká zajížďka to nebyla. Ale nechtěl bych vidět co by dělal, kdybychom už byli tam 😆

           #258193
           carbox3x
           Účastník

            Je to je parada vydet,ze nejsem sam takovy magor co ztravi pripravou i nekolik dnu 😀
            jeste ze alespon s koulema si nemusim lamat hlavu 😀
            jinak navazce a pruty,sokovky atd. Pripravuji az u vody.
            Nikdy nevim jake budou informace o brani kapru a na jakdm miste budu sedet.
            Takze pruty,a taktika lovu se stavi az u vody podle konkretni situace.

           Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
           • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.