Korkový prút na kapre do 80 eur

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Pruty a navijáky Korkový prút na kapre do 80 eur

  • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Luba a poslední změna proběhla před 11 roky a 2 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
  • Autor
    Zápisy
  • #259861
    Enzo14
    Účastník

      Ahojte. Vedeli by ste mi poradit neaky korkový prút na kapre do 80 eur . To je jedno kolko dielni. dlžka tak 3m. Dakujem

      #259862
      Fit
      Správce

        Ahoj,
        no, zase jsem si snad ještě nikde nevšiml takového prutu, který by splňoval Tvé parametry. Většinou délka prutů začíná na 3.6 m. A u těch menších speciálů jsem korek myslím ani neviděl a když, tak určitě na v ceně okolo 80 eur.

        Našel jsem třeba u MikBaits toto: http://obchod.mikbaits.cz/index.php/cz/prut-ashima-e-range.html

        Ta cena se přibližuje Tvé představě, je to ale klasicky 12 ft verze. A taky nevím, jestli je to opravdu korek… To by jsi se musel zeptat v obchodě 😉 .

        Možnou variantou by možná pro Tebe mohlo být to, že by jsi si koupil nějaký tvrdší přívlačový prut s korkovou rukojetí. Ale neporadím, nemám zkušenosti. Nevím, jak moc je to vhodná volba. Já používám Chub Outcast 9ft Stalker a jsem spokojen.

        #259863
        Luba
        Účastník

          Já bych šel do Fox Barbel Duo-lite 11ft Twin tip 1,75 a 2,25lb. Cena je sice kolem 125 Eur, ale má dvě špičky 1,75 libry a 2,25 liber a délku 11stop (asi 3,30m). Je v korku a cituji: Horká pecka Fox – nový model – univerzální pruty na akční a lehkou rybařinu /šoulačku/, lze použít i na feeder a na jiný způsob lovu. Lepší asi neseženeš, radši trochu přišetři na pořádnou věc….

        Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
        • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.