Labe 14 – Mělník

Úvod Diskuze Revíry České a slovenské revíry Labe 14 – Mělník

  • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel mat a poslední změna proběhla před 11 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Zápisy
  • #259704
    mat
    Účastník

      Čauky jake mate ulovky kapra na useku od Mělnika k Dolnim beřkovycum tuto sezonu se tam chystam zaměřit svim lovem a netušim jake sou tam tak zdoleni kapři díkes mat

      #259727

      Ahoj na této části Labe jsem vyrůstal, a považuji ji za jednu s nejsložitějších a nejhorších částí Labe, přesto že je nejblíže mému bydlišti raději jezdím na jiné části labe, ale to je jen muj názor. A teď abych zodpověděl otázku za jednu sezonu se zde uloví několik málo kaprů okolo 15kg jinak převážně 8kg kapři a i ty zde považuji za úspěch, jinak kaprů zde hodně ubylo ale to asi všude, raději bych volil úseky níže od Beřkovic po Usti n.l. ale je to věc názoru, doufám že jsem alespoň trochu pomohl a přeji hodně úspěchů. PS.za poslední sezonu jsem na tomto useky měl pouze dva kapry okolo 8 kg a mnoho neůspěšných výprav ale to už tak na laby bývá.

      #259729
      mat
      Účastník

        Cau Davide i přesto ti dekuji za tento nazor protoze zatim sem se o useku moc nedozvedel cekam na lepsi pocasi abych to jel proskoumat z mapi toho moc nevyčtu ale i přesto mam oznacene mista kam tak jet díky a nezradí me to Mat. A jestly budes mit k tomuto laby jeste neco byl bych rad kdybyses oto podelil a nejen ty díkes

        #259730

        Co vím prozradím a jak už jsem řekl je to u mého bydliště takže něco o této části Labe vím, určitě jsem tě nechtěl odradit, musíš si vodu poznat sám, co se výběru místa týče určitě budeš omezen novou cyklostezkou která vede skoro od soutoku s Vltavou po celém úseku, na druhém břehu v jedné části ještě přístavem a v případě že hledáš klid tak v úseku nad jezem ještě vlakem přímo nad hlavou, ale i tak se dají najít klidné části, já klid vyhledávám takže jsem vždy vázán na převážení věcí na nepřístupné břehy ale to je také věcí názoru.Budeš si to stejně muset projet a najít si svá místa podle svých potřeb, co se týče tlaku rybářů si myslím že je to docela dobrý, zřejmě právě proto že jiné části Labe jsou pro rybáře příznivější ale určitě si na to časem přijdeš a chytíš si tu i nějakého kapra, ještě tu nějaký pěkný jedinci budou 😉 jen je smutné že vím o tom jaké ryby byli již odneseny jen letos stojí za zmínku 14kg šupináč a 12kg lysec ale ty nebyli jediní a o všech ani určitě nevím 🙁

        #259731
        mat
        Účastník

          Cau Davide ja bych chtel proskoumat ten břeh kde je přistav spis od přistavu k jezu v dolnich beřkovicich ale uz tet ti za tyto rady dekuji.Sem dase ric novackem v lovu na laby a rekach jelikoz cosem driv chytal tak tam uz je takovej tlak rybaru zeme tato mista uz nepřitahujou ikdyz tam mam par slusnejch kousku takze treba vlak přeziju ale řvoucí rybaře uz asi ne.Tak je taky dobre zesi psal ze tam takovej tlak neni tak dik a treba nekde na rybach Martin.Jo a stema kaprama by se tohle stavat nemelo ale mysme nato kratky!!!Ješte Davide jestli my muzes tak trosku prozradit jestli je lepsí bojlis na masove bazi nebo slatke dik?????? 😉

          #259796
          dencarp
          Účastník

            @mat

            jednou jsem byl v Liběchove, něco jsem ulovil ale žádná sláva. 🙁

            #259813
            mat
            Účastník

              I zato dik jato proste skusím ma nake spravy o tomto useku zatim menši kapři ale snad setam i nake vetši toulaj tak tuto sezonu obetuji a pujdu za tím Dik Mat

            Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
            • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.