Labe

  • Toto téma obsahuje celkem 16 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel basnak a poslední změna proběhla před 14 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 17 příspěvků - 1. až 17. (celkem z 17)
  • Autor
    Zápisy
  • #252104
    dasty carp
    Účastník

      Tak letos už jsem byl celkem tři víkendy na Laby,Zatím bez uspěchu,jen se povedl jeden tloušt.Voda je hodně vysoká,teče dost bordelu,není možné udržet ani 220gr olovo. 😕 Tak jsem zvědavý,kdy budu chytatelné 😉 Pošlu pár foteček..Tato fotka je asi 14dní stará 😉

      #252106
      Black pepe
      Účastník

        Tak to ti závidím!!Ja sa dostanem ku kaprárine najskor 1.4 kedy otvarajú jeden súkromák nedeleko mojho bydliska tak tam zo 3.dni pobudnem…

        #252256
        basnak
        Účastník

          Myslím si, že na řeky je ještě brzy, zatím to dost teče a je ještě zima, aby tam člověk pobyl přes noc. Ale atmosféra na fotce je nádherná. 😎

          #252258
          Fit
          Správce

            To jo, dneska jsem se byl projít se psem podél naší řeky a ještě to fakt není ono. Ale už snad brzo, zatím moc velkej proud a pěkná zima 🙁 . Ale má se to zlepšit, tak se těším 😉

            #252561
            dasty carp
            Účastník

              Tak jsem strávil od čtvrtka do neděle na Labíčku,,jedním slovem super,,ač žádné velké ryby ale paráda.Záběru jsem měl asi dvacet a na břeh se dostalo jen 12kousku,,Strácel jsem ryby díky bordelu a klacku co šlo vodou a vyšší stav vody,,ale už se to vše podstatně rovná,,,Tak dám tři fota 😉

              #252562
              Black pepe
              Účastník

                Pekneee… 🙂

                #252563
                Fit
                Správce

                  Ahoj, taky gratuluju, pěkný rybky 😉

                  #252564
                  Comity
                  Účastník

                    Čauky, taky posílám gratulace, pěkné fišle. Tiše závidím – to já se teď dostanu na ryby nejdřív až po státnicích:-(

                    #252567
                    Supina-P
                    Účastník

                      Dasty krásný kapříci.Já byl dnes nachvíli na jedné vodě u nás jednoho jsem na boili vyřízl a na červy mimo háček-53 cm šupi.

                      #252568
                      Fit
                      Správce

                        [quote=”Supina-P”]Dasty krásný kapříci.Já byl dnes nachvíli na jedné vodě u nás jednoho jsem na boili vyřízl a na červy mimo háček-53 cm šupi.

                        Tak to máš docela dobrý. Já byl dneska taky na řece asi 3 hodiny. Občas nějaké drbance do kukuřice, jinak nic 🙁 . Tak jsem zvedl telefon a volám přítelkyni, když v tom najednou hrčák jako kráva na kukuřici na vlasu. Bohužel, než jsem stihl lapnout po prutu, tak byl kapr fuč, asi se moc dobře nepíchnul 🙄 . Zkoušel jsem taky boilie na jeden prut, ale bez záběru. Ještě budu ale zkoušet, nekrmím, takže je to spíš o náhodě. Jinak dneska docela dost foukalo a byla mi trochu zima, ale bylo tam stejně moc pěkně, a o to přece jde nejvíc 😉

                        #252573
                        Supina-P
                        Účastník

                          Fit:já taky nekrmim my v K.Varech nemáme vody na krmné kampaně-málo vod,moc lidí(většinou masaři).Letos to,ale chci zkoušet s jednim prutem na boilí pokaždý když půjdu a druhej červy na vlas.Zatim vedou červy na body 😆

                          #252574
                          Fit
                          Správce

                            [quote=”Supina-P”]Fit:já taky nekrmim my v K.Varech nemáme vody na krmné kampaně-málo vod,moc lidí(většinou masaři).Letos to,ale chci zkoušet s jednim prutem na boilí pokaždý když půjdu a druhej červy na vlas.Zatim vedou červy na body 😆

                            Jo, to ti věřím, u nás je to velmi podobné. Hlavně u toho boilie vydrž (případně občas zkus i pelety, to je jedno), protože až ti něco zabere, tak možná budeš koukat. Hlavně neztrácet důvěru, já ve svých začátcích taky nevěřil, ale už jsem si několikrát vyzkoušel, že kapr boilie vezme, i když se s ním zcela jistě nikdy nesetkal a nikdo tam nekrmil. Mám to vyzkoušené na jednom rybníku, kde jsem takto chytil hned několik kaprů 😉 .

                            #252577
                            Supina-P
                            Účastník

                              Včera i dnes jsem byl v práci,ale od kámoše mám zprávy,že na tý vodě co jsem byl chytat je stav obležení-od krmítkářů.Je to jako všude,když se někde něco chytí a počítám , že tam bude do neděle narváno.Přez víkend se na ryby nedostanu-musim zdělat 10kg suchý směsi.Snad to do neděle zdělám(jestli do toho zase něco nevleze) 😕 😆

                              #253019
                              dasty carp
                              Účastník

                                Ahoj chlapy dovolím si sem vložit ulovek mého kamaráda,,ktery lapl na Laby nádherného kapra 😯 😮 😉 😉 😉
                                http://www.cipro-baits.cz/

                                #253021
                                Fit
                                Správce

                                  Tak to je překrásnej kapr! 23,40 kg z Labe, to je teda kousek. Velká gratulace! A pak že v chladný vodě už to není ono… Je to jenom složitější a člověk se musí vypořádat s počasím no 😉 .

                                  #253023
                                  dasty carp
                                  Účastník

                                    Fit,,,Právě tato doba je byla a vždy bude nejlepší na ty největší kapry…. 😉 😉 😉 😉 😉

                                    #253024
                                    basnak
                                    Účastník

                                      Velmi moc pěkná ryba, krásná. 😯 Kámošovi gratuluji 🙂

                                    Aktuálně je na stránce zobrazeno 17 příspěvků - 1. až 17. (celkem z 17)
                                    • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.