Labe

Aktuálně je na stránce zobrazeno 18 příspěvků - 1. až 18. (celkem z 18)
  • Autor
    Zápisy
  • #254667
    CT Sazan
    Účastník

      Mohl by mi někdo pls doporučit nějaký klidný a hezký úsek labe? Docela rádi bysme tam vyrazili jenže nemáme páru kam…
      Díky..

      #254669
      Homer
      Účastník

        Klidný úsek na Labi bude asi problém, hezkých míst je dost, ale s klidem je to horší 🙂

        #254679
        CT Sazan
        Účastník

          To je to až tak hrozný??

          #254683
          dasty carp
          Účastník

            Ještě horší,,bohužel,Každý si to své hájí a tají,,dnes už to ani jinak nejde,,Bohužel 😉 😉 😉 😉

            #254684
            CT Sazan
            Účastník

              Mě je to úplně jasný…Tak nic no 😐

              #254723
              dasty carp
              Účastník

                Jo ty deště jsou už na palici,,Labe se opět zvedá a opět teče dost bordelu,,chtěl jsem jet na noc a Labe není na mém useku chytatelné,,,Tak ani ke mě na stoják to nejde,jelikož díky dešti se tam není možné dostat,,samé bláto a už jsem tam vícekrát zapadl,,,Jsem zvědavý zda se to do neděle nějak uklidní to chci jet opět na tři dny uvidíme,,Horší je že i na Labi díky tomu klesla teplota vody…Do prčič už s tou vodou 😡 😡 😡 🙁 😉

                #254726
                Black pepe
                Účastník

                  Chlape mi to hovor..akurát v rádiu hlásia že zvyšujú povodňový stupeň z 2. na 3.na vodných tokoch,,je to v caichu a predpoved na najbližšie dni nieje moc optimistycká 😥 😥

                  #254729

                  NO ide sa bohužial na stojáky 🙂 🙁

                  #254733
                  dasty carp
                  Účastník

                    Jo ale ono se u nás nedá ani zajet k tomu stojáku samé bláto,,koukej te a to je ten lepší usek 😆

                    Přílohy:
                    #254737
                    CT Sazan
                    Účastník

                      Tak si příště musíš koupit vhodnější auto 😆 😆

                      #254743
                      dasty carp
                      Účastník

                        Jo asi jo,,ale tam je jíl,,tem když ti ti ujede jsi v díře a to je pak průser

                        #254749
                        Black pepe
                        Účastník

                          Chlape tam by mala problém aj Tatra… 😆 😆 Ale na Zetore by si to prešiel v pohode 😀 😀 😆 😆

                          #254750
                          dasty carp
                          Účastník

                            Jo.,Traktor už mě párkrát tahal,,ha ha

                            #254762
                            CT Sazan
                            Účastník

                              Tak to musela bejt sranda 😆

                              #255937

                              Chlapci mate nekdo zkusenosti s Labem od Dečina k Čáře(hranice)??diky

                              #255941
                              kubánec
                              Účastník

                                [quote=”Návštěvník”]Chlapci mate nekdo zkusenosti s Labem od Dečina k Čáře(hranice)??diky
                                Mám,ale jen sumcový a štikový 😛 Na kapry jezdíme nad zdymadla,pod nima sem tam kolem Dobkovic.Takže jsem ti vlastně neporadil,aspon jsem po dovolený pověsil první písmenka na net 😆

                                #255943

                                [quote=”kubánec”][quote=”Návštěvník”]Chlapci mate nekdo zkusenosti s Labem od Dečina k Čáře(hranice)??diky
                                Mám,ale jen sumcový a štikový 😛 Na kapry jezdíme nad zdymadla,pod nima sem tam kolem Dobkovic.Takže jsem ti vlastně neporadil,aspon jsem po dovolený pověsil první písmenka na net 😆
                                nejsi ty kubánec? 😆

                                #255944
                                kubánec
                                Účastník

                                  [quote=”Návštěvník”][quote=”kubánec”][quote=”Návštěvník”]Chlapci mate nekdo zkusenosti s Labem od Dečina k Čáře(hranice)??diky
                                  Mám,ale jen sumcový a štikový 😛 Na kapry jezdíme nad zdymadla,pod nima sem tam kolem Dobkovic.Takže jsem ti vlastně neporadil,aspon jsem po dovolený pověsil první písmenka na net 😆
                                  nejsi ty kubánec? 😆
                                  Jj,jsem..ale češtin už my jíd dobrý 😀
                                  No co,ted si tam stejně nezachytáš,jedině že bys dal místo olova pár cihel 😎

                                Aktuálně je na stránce zobrazeno 18 příspěvků - 1. až 18. (celkem z 18)
                                • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.