Labe

Aktuálně je na stránce zobrazeno 18 příspěvků - 1. až 18. (celkem z 18)
  • Autor
    Zápisy
    CT Sazan
    Účastník

Mohl by mi někdo pls doporučit nějaký klidný a hezký úsek labe? Docela rádi bysme tam vyrazili jenže nemáme páru kam…
    Díky..

Homer
    Účastník

Klidný úsek na Labi bude asi problém, hezkých míst je dost, ale s klidem je to horší 🙂

CT Sazan
    Účastník

To je to až tak hrozný??

dasty carp
    Účastník

Ještě horší,,bohužel,Každý si to své hájí a tají,,dnes už to ani jinak nejde,,Bohužel 😉 😉 😉 😉

CT Sazan
    Účastník

Mě je to úplně jasný…Tak nic no 😐

dasty carp
    Účastník

Jo ty deště jsou už na palici,,Labe se opět zvedá a opět teče dost bordelu,,chtěl jsem jet na noc a Labe není na mém useku chytatelné,,,Tak ani ke mě na stoják to nejde,jelikož díky dešti se tam není možné dostat,,samé bláto a už jsem tam vícekrát zapadl,,,Jsem zvědavý zda se to do neděle nějak uklidní to chci jet opět na tři dny uvidíme,,Horší je že i na Labi díky tomu klesla teplota vody…Do prčič už s tou vodou 😡 😡 😡 🙁 😉

Black pepe
    Účastník

Chlape mi to hovor..akurát v rádiu hlásia že zvyšujú povodňový stupeň z 2. na 3.na vodných tokoch,,je to v caichu a predpoved na najbližšie dni nieje moc optimistycká 😥 😥

NO ide sa bohužial na stojáky 🙂 🙁

dasty carp
    Účastník

Jo ale ono se u nás nedá ani zajet k tomu stojáku samé bláto,,koukej te a to je ten lepší usek 😆

Přílohy:
    CT Sazan
    Účastník

Tak si příště musíš koupit vhodnější auto 😆 😆

dasty carp
    Účastník

Jo asi jo,,ale tam je jíl,,tem když ti ti ujede jsi v díře a to je pak průser

Black pepe
    Účastník

Chlape tam by mala problém aj Tatra… 😆 😆 Ale na Zetore by si to prešiel v pohode 😀 😀 😆 😆

dasty carp
    Účastník

Jo.,Traktor už mě párkrát tahal,,ha ha

CT Sazan
    Účastník

Tak to musela bejt sranda 😆

Chlapci mate nekdo zkusenosti s Labem od Dečina k Čáře(hranice)??diky

kubánec
    Účastník

[quote=“Návštěvník“]Chlapci mate nekdo zkusenosti s Labem od Dečina k Čáře(hranice)??diky
    Mám,ale jen sumcový a štikový 😛 Na kapry jezdíme nad zdymadla,pod nima sem tam kolem Dobkovic.Takže jsem ti vlastně neporadil,aspon jsem po dovolený pověsil první písmenka na net 😆

[quote=“kubánec“][quote=“Návštěvník“]Chlapci mate nekdo zkusenosti s Labem od Dečina k Čáře(hranice)??diky
    Mám,ale jen sumcový a štikový 😛 Na kapry jezdíme nad zdymadla,pod nima sem tam kolem Dobkovic.Takže jsem ti vlastně neporadil,aspon jsem po dovolený pověsil první písmenka na net 😆
    nejsi ty kubánec? 😆

kubánec
    Účastník

[quote=“Návštěvník“][quote=“kubánec“][quote=“Návštěvník“]Chlapci mate nekdo zkusenosti s Labem od Dečina k Čáře(hranice)??diky
    nejsi ty kubánec? 😆
    Jj,jsem..ale češtin už my jíd dobrý 😀
    No co,ted si tam stejně nezachytáš,jedině že bys dal místo olova pár cihel 😎

Aktuálně je na stránce zobrazeno 18 příspěvků - 1. až 18. (celkem z 18)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.