Letos poprvé na rybkách

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Letos poprvé na rybkách

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Zápisy
 • #254390

  Už jsem se s dcerkou nemohl po dlouhé zimě dočkat až vyrazíme aspoň na chvilku k vodě a tak se nám to konečně povedlo.Na letošní rok jsem si vzal po dlouhé době opět svazovou povolenku a vyrazili jsme na svazovou pískovnu.Museli jsme se ještě trochu více obléci, protože u nás v kraji byla ještě dost zima, ale po příjezdu k vodě jsme se hodně rychle zase svlékli.Přálo nám počasí a sluníčko nám pěkně hřálo a pofukoval mírný jarní větřík.

  Usedli jsme na místečko, kde vím že je již od kraje hloubka, jeden proutek jsem nahodil dcerce na položenou s krmítkem a červíky a já se věnoval lovu na plavanou také s použitím veselých červíků.Nakrmil jsme cca 10metrů od břehu krmítkovou směsí do studené vody z kuchyně firmy Carpservis a vylepšil dipem Jahoda-Med od Carpzoomu..
  Po chvilce již dcerka volá „tatínku kulička je u prutu“ než jsem cokoliv stačil udělat již hbitě zápasila s první rybou letošní sezony.

  Prvním jejím úspěchem byl malý kapřík cca 40cm „No pro nás už jsou malý“ pěkně ho pohladila a poslala zpět do vody.Já jsem si vesele pohrával na plavanou a odměnou mi byli plotice a okouni.Dcerka vesele sledovala její oblíbenou kuličku a přírodu která se pomalu začínala probouzet.

  Přišel večer a my se museli pomalu zase zabalit domů, ale den byl pro nás naprosto krásný.Já jsem byl spokojen s první rybačkou,dcerka si vezla domů do rybníčka plotice a okouny a k tomu jsme byli krásně ošleháni jarním větrem a osvěženi sluníčkem.

  Děkujeme našim věrným kamarádům ploticím, okounům a kapříkům opravdu jsme se na poprvé vyřádili.

  Jarda s Ivetou Vám všem v letošní sezóně přejeme hodně rybářských úspěchů a klidu u vody a v přírodě.

  Děkujeme firmě Carpservis Václavík za podporu a těšíme se na tuto sezónu.

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.