LK BOYS

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
 • Autor
  Zápisy
 • #258372

  http://www.lkbaits.cz/stranky/lk-boys.htm

  STUDENT
  Zvýhodnění pro studenty ve věku od 13 – 23 let.

  Jak postupovat?

  1. Zašlete svůj krátký rybářský životopis, svou fotografii – nejlépe s úlovkem, potvrzení o studiu, doručovací adresu, telefonní kontakt. Vše na adresu lkboys@lkbaits.cz a vyčkejte odpovědi. Do předmětu uveďte – Student

  2. Obratem Vám zašleme E-mail, kterým potvrdíme Vaší registraci v systému LK Baits. Váš rybářský životopis a Vaše fotka bude zveřejněna na našich webových stránkách. Dále e-mailem obdržíte základní informace o představě naší spolupráce.

  3. Pak už vše záleží jen na Vás.

  Co získám pouhou registrací?
  – Registrací automaticky uplatňujete slevu 15 % na produkty LK Baits a 10 % slevu na ostatní produkty (sleva neplatí na produkty ve slevě či v jakékoli jiné akci a platí pouze při nákupu na http://www.lkbaits.cz nebo prodejně v Cholticích). Je zakázáno zneužívat slev pro starší kamarády či se zbožím dále obchodovat.

  – Při první objednávce (musí proběhnout až po Vaší registraci, která je ukončena naším potvrzovacím mailem) dostanete ZDARMA startovací balíček – ( kbelík LK Baits se čtyřmi druhy boilie z řady Restart a Top Restart + All Amino Nutric + čepice LK Baits nebo jiný reklamní materiál). Objednávka musí být nad 3500 Kč (pouze na produkty LK Baits) a tato částka se bude už počítat s Vaší slevou 15 % za produkty LK Baits a 10 % na ostatní značky (do objednávky se nepočítá hodnota věcí, které Vám budou zaslány ZDARMA + cena poštovného, pokud Vaše objednávka nebude nad 3500 Kč, využíváte pouze slevy bez nároku na startovací balíček). Startovací balíček lze uplatnit pouze jednou. Při objednávce do pole poznámka napište: „První objednávka po registraci v LK Boys“

  – Registrací dostáváte automaticky nejžhavější informace z firmy LK Baits prostřednictvím emailu

  – Nejaktivnější student team do 20 let (nebo nezávislé dva studenti na sobě např. jeden ze Slovenské a druhý z České republiky) si mohou zasloužit volný vstup na juniorské závody Českomoravského kaprařského spolku a Carp Clubu ČR + krmení na závody v hodnotě 5.000,- (tento výběr rybářů bude proveden do termínu 1.8.2012, aby se stihla registrace na závod a jejich výběr rozhodně nezavírá cestu k absolutnímu vítězi – Student roku, který se uskuteční na konci roku 2012). Vybírat ze studentů budeme podle jejich aktivit a spolupráce s LK Baits.

  – Absolutní vítěz – Student roku- Na konci každého roku budou vybráni dva nejsnaživější studenti z Čech a dva ze Slovenska, kteří se stanou úzkými spolupracovníky teamu LK Baits a to i přes to, že by následující rok – přesáhli věkovou hranici 23 let (Spolupráce s nimi může být ukončena jen ve chvíli, kdy jejich chování nebude slučitelné s rybářem respektujícím přírodu, okolní rybáře a nebo nebude naplněna představa o oboustranné spolupráci).

  – Vybraní rybáři obdrží exklusivní podmínky v LK Baits, které budou projednány osobně s Lukášem Krásou. První výběr Studenta roku proběhne na konci roku 2012.

  – I když projekt nese název LK Boys, je určen i pro rybářky!

  #258373

  CARP ACADEMY
  Carp Academy – Zvýhodnění pro současné nebo bývalé studenty rybářských škol

  Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň, Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie, Vodňany, Slovenská rybářská škola, Střední škola lesnická a rybářská, Bzenec, Jihočeská Universita obor rybářství, Mendelova zemědělská a lesnická univerzita.

  Jak postupovat?

  1. Zašlete svůj krátký rybářský životopis, svou fotografii – nejlépe s úlovkem, oskenovaný občanský průkaz nebo výkaz o studiu, doručovací adresu, telefonní kontakt. Vše na adresu lkboys@lkbaits.cz a vyčkejte odpovědi. Do předmětu uveďte – Carp Academy)

  2. Obratem Vám zašleme E-mail, kterým potvrdíme Vaší registraci v systému LK Baits. Váš rybářský životopis a Vaše fotka bude zveřejněna na našich webových stránkách.

  Co získám registrací?

  – Ve spolupráci se: Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň, Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie, Vodňany, Slovenská rybářská škola, Střední škola lesnická a rybářská, Bzenec, Jihočeská Universita obor rybářství, Mendelova zemědělská a lesnická univerzita, nabízíme všem současným studentům tak i všem bývalým absolventům rybářských škol 15 % slevu na produkty LK Baits a 10 % slevu na ostatní produkty (Sleva neplatí na produkty ve slevě či v jakékoli jiné akci). Je zakázáno zneužívat slev pro neregistrované nebo se zbožím dále obchodovat.

  – Při první objednávce (musí proběhnout až po Vaší registraci, která je ukončena naším potvrzovacím mailem) dostanete ZDARMA startovací balíček – ( kbelík LK Baits se čtyřmi druhy boilie z řady Restart a Top Restart + All Amino Nutric + čepice LK Baits nebo jiný reklamní materiál). Objednávka musí být nad 3500 Kč (pouze na produkty LK Baits) a tato částka se bude už počítat s Vaší slevou 15 % na produkty LK Baits a 10 % na ostatní značky (do objednávky se nepočítá hodnota věcí, které Vám budou zaslány ZDARMA + cena poštovného. Pokud Vaše objednávka nebude nad 3500 Kč, využíváte pouze slevy bez nároku na startovací balíček). Startovací balíček lze uplatnit pouze jednou. Při objednávce do pole poznámka napište: „První objednávka po registraci v LK Boys“

  – Registrací dostáváte automaticky nejžhavější informace z firmy LK Baits prostřednictvím emailu.

  – Nejaktivnější Carp Academy rybář bude na konci roku ohodnocen.

  – I když projekt nese název LK Boys, je určen i pro rybářky!

  #258374

  TALENT
  Talent – nespadáte věkem do kategorie Student a nejste ani z rybářské školy? Nevadí, šance je tu taky! A rozhodně je o co chytat!

  1. Zašlete svůj krátký rybářský životopis, svou fotografii – nejlépe s úlovkem, doručovací adresu, telefonní kontakt na adresu lkboys@lkbaits.cz a vyčkejte odpovědi. Do předmětu uveďte – TALENT)
  2. Obratem Vám zašleme E-mail, kterým potvrdíme Vaší registraci v systému LK Baits. Váš rybářský životopis a Vaše fotka bude zveřejněna na našich webových stránkách.
  3. Pak už vše záleží jen na Vás

  Co získám registrací?

  – Registrací získám 10% slevu na vše. Při první objednávce (může proběhnout až po Vaší registraci, která je ukončena naším potvrzovacím mailem) dostanete ZDARMA startovací balíček – ( kbelík LK Baits se čtyřmi druhy boilie z řady Restart a Top Restart + All Amino Nutric + čepice LK Baits nebo jiný reklamní materiál). Objednávka musí být nad 3500 Kč (pouze za produkty LK Baits) a tato částka se bude už počítat s Vaší slevou 10 % na produkty LK Baits a 10 % i na ostatní značky (do objednávky se nepočítá hodnota věcí, které Vám budou zaslány ZDARMA + cena poštovného. Pokud Vaše objednávka nebude nad 3500 Kč, využíváte pouze slevy bez nároku na startovací balíček). Startovací balíček lze uplatnit pouze jednou. Při objednávce do pole poznámka napište: „První objednávka po registraci v LK Boys“

  – Registrací dostáváte automaticky nejžhavější informace z firmy LK Baits prostřednictvím emailu
  Co můžete získat? Dva nejtalentovanější z Čech a dva ze Slovenska, kteří spolupracovali s firmou LK Baits v průběhu roku nejlépe, budou vybráni koncem roku 2012. Výběr proběhne Lukášem Krásou a jeho nejužšími spolupracovníky a bude se převážně odvíjet od Vaší aktivity během roku.

  – I když projekt nese název LK Boys, je určen i pro rybářky!

  Co TALENT roku (vítěz) získá?
  a) Krmení v hodnotě 20.000 Kč (hodnota z internetových cen)
  b) Členství v Teamu LK Baits s exlusivními podmínkami (více v osobním jednání s Lukášem Krásou)
  c) Oblečení LK Baits
  d) Volný vstup na prestižní kaprařské závody (Jeden volný vstup nebo-li Voucher platí pro oba vybrané České Talenty, kteří musejí závody absolvovat spolu. To samé platí pro Slovenské Talenty. Pokud by se spolu rybáři nedohodli, vstupenka propadá vítězi z kategorie Student, kteří závodili na juniorských závodech Českomoravského kaprařského spolku a Carp Clubu ČR. (výběr závodu a další podrobnosti budou probrány osobně)

  Pokud nebudete vybráni jako student nebo talent roku, rozhodně nevěste hlavu. Pokud jste dobře pracovali, něčím jste nás zaujali a Vaše aktivita byla v průběhu roku patrná, určitě se Vám ozveme!

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.