Lov kapra na náhod – Zemplínska Šírava Február 2024 a Kapor 20+

Úvod Diskuze Ostatní fóra Uživatelská videa Lov kapra na náhod – Zemplínska Šírava Február 2024 a Kapor 20+

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
  • Autor
    Zápisy
  • #268644
    Redakce
    Účastník

      Ahojte moja cesta na prvú výpravu v sezóne 2024 smerovala na Zemplínsku Šíravu. Keď som sa chystal na výpravu nemal som veľké očakávania no to sa po pár hodinách zmenilo…Chytal som na náhod keďže je zakázané chytať z člna a zavážaciu loďku nemám takže bral som to ako tréning na Kaprovú ligu.Hadzal som na 110m🚀 kŕmil som prevažne partiklom ale primiešal som aj boilie z rady atract o priemere 20mm ( orange fire🔥a big black crab🦀) na tieto prichute som aj chytal🔥🦀

      Po pár hodinách sa to rozbehlo a ja som zdolal prvú rybu sezóny a bol to kapor o váhe 16,34kg

      A tento kapor to ako keby odštartoval keďže spustila sa vlna záberov🌊🐟 boli to ryby ktore boli o váhe 7-11 kg

      Zotmelo sa a zábery ustali takže som sa konečne najedol😂 O 19:02 prišiel jemný záber a ja som zdolal ďalšieho kapra tentokrát z váhou 19,3 bol to môj osobný rekord.😎🐟

      No to som ešte netušil že 10 minút pred koncom lovu zdolám ďalšiu rybu nad 15 kg tentokrát z váhou 15,5kg🔥🐟

      Na druhý deň som o 6:00 nahodil prúty a 6:20 som dostal ďalší záber po dlhom súboji sa na mňa vynoril krásny lisec🤩🐟 odvážil som ho a čistá váha ryby bola 18,9 kg myslel som si že sa mi to sníva🙂 vtedy som si povedal že čo ešte Šírava ma pre mňa nachystané…

      Okolo 11 prišla sa na mňa pozrieť rodina a moje dve krásne neterky👼🏼👼🏼 a oni mi priniesli tak nejak šťastie🍀podarilo sa mi zdolať zopár rýb do 11kg a hneď na to prudký záber po dlhej zdolávačke sa na mňa vynorila brutálna ryba o váhe 20,1 kg čo je môj osobný rekord zachutnala mu guľa BB crab🦀 od tej chvíle ryba prestala spolupracovať skoro všade čas od času sa zatúlal nejaký kapor🐟 až do stredy keď som už pomalí balil a vtom ďalší zaber a v podložke som mal kapra o váhe 16,44 kg🔥🐟

    Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
    • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.