Lov kaprů na umělé nástrahy

Úvod Diskuze Nástrahy a návnady Ostatní nástrahy a návnady Lov kaprů na umělé nástrahy

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
 • Autor
  Zápisy
 • #254988
  Fit
  Správce

   Co si o tom myslíte vy a jaký na to máte názor? Koukněte třeba na toto video: http://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=17290

   Já jsem to ještě nikdy nezkoušel a asi bych tomu ani moc nevěřil, preferuji co nejvíce přírodní nástrahy. Ale jak je vidět, tak to asi může dobře fungovat 😉 .

   #254993
   CT Sazan
   Účastník

    Já teda nevim, asi to funguje ( podle videa) ale muj ázor je takový: Ten kapr si taky zaslouží pořádný žrádlo a ne žáný gumový sra.. Plovoucí peleta sice vypadá zajímavě ale proč takovej hnus, když o vyřeší pop up. Ta jedna nástrahauž náás přece v ceně vůbec nevytrhne. Proti klukům vůbec nic nemam ale tohle se mi nelíbí….

    #254995
    Fit
    Správce

     No já s tebou taky souhlasím. Kluky uznávám, jsou to dobří kapraři a věnují se tomu hodně. Mám s nimi i dobré vztahy přes internet. Je zde na webu i několik článků od nich. Taky prostě nevidím důvod, proč do vody házet další umělinu. Chápu, že je to asi dost pohodlné, protože tam ta nástraha zůstane a nemusí se to měnit. Ale zase ta chvilka mě nezabije. Zastávám názor, že čím krmím, na to chytám. Asi bych měl trochu nepříjemný pocit, kdybych tam měl jenom navoněný plast 🙂 .

     #254996
     CT Sazan
     Účastník

      Ono to tam sice taky vydrží ale ta vůně tam věčně neni, prostě se mi toto ani trošku nelíbí, stejně času zabere, když tam dáváš normální peletu, jako když napichuješ tohle – vyjde to asi fakt nastejno a na plast bych asi fakt nechytal, ale to je asi věc názoru. Jo jinak, video bylo moc pěkně udělaný!!

      #255006

      Už to tu jednou bylo, před 5-6 roky, výrobce fa. Berkley. Ještě nějaké zbytky možná budu mít zasunuté někde v koutě. Občas jsem to nahodil, něco i vytáhnul, ale vnitřně jsem k těmto nástrahám nikdy nepojal takovou důvěru, jako k orginálům.

      #255011
      simor
      Účastník

       při takovém zarybnění berou kapři i na špunty do ucha 😀,chtěl bych tu umělotinu vidět u nás na přehradě …
       Zase akce,jak tento kšeft prosadit

       #255013

       No jasne naprosto suhlasím ,preferujem prirodne nástrahy ale ako reklamný tah to neni zle na male prechytane vody ,ale chcel by som vidieť čo by robil na velkých vodách ,ale video je velmi pekne!!! to sa musí uznať 😉

      Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
      • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.