Lov z lodě

  • Toto téma obsahuje celkem 30 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Vaseck a poslední změna proběhla před 8 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 21. až 31. (celkem z 31)
  • Autor
    Zápisy
  • #252721
    Fit
    Správce

      [quote=”dasty carp”][quote=”Fit”]Vypadá to skvěle, jsem zvědavej na konečnou verzi 😎 .
      Ano už je i konstrukce na přístřešek.A to nemluvím o natažené elektrice-plus zásuvky atd…Až si vzpomenu nafotím detailně 😉

      Budu se těšit. To teda bude solidně promakaný 😎

      #252820
      dasty carp
      Účastník

        Tak lodička je na vodě,kamarád nechal ušít přístřešek a je tam..Ještě budem vychytávat mouchy a dodělávat,,.Jen ty fotky nic moc,,až budu na ní lépe nafotím 😉

        Přílohy:
        #252821
        Fit
        Správce

          To bude chytačka 😎 😉

          #252822
          basnak
          Účastník

            [quote=”dasty carp”][quote=”Fit”]Vypadá to skvěle, jsem zvědavej na konečnou verzi 😎 .
            Ano už je i konstrukce na přístřešek.A to nemluvím o natažené elektrice-plus zásuvky atd…Až si vzpomenu nafotím detailně 😉

            Kolik tam bude mít voltáž v drátoch? 230V přes (“měnič”) násobič napětí ze 12V DC na 230V AC ?

            #252823
            dasty carp
            Účastník

              Bude tam 12v,,velká autobaterka 😉

              #252828
              Black pepe
              Účastník

                Taaak ku…a to je parník 😀 moc pekná lod´!!! 😉

                #253719
                sendy-c
                Účastník

                  [quote=”dasty carp”]Tak lodička je na vodě,kamarád nechal ušít přístřešek a je tam..Ještě budem vychytávat mouchy a dodělávat,,.Jen ty fotky nic moc,,až budu na ní lépe nafotím 😉
                  ahojda,koukám že jsem tady dlouho nebyl 😕 a hned se divým,co se tady děje 😯 😮 ,teda povým ti dobrá práce a klobouk dolů a ať se vám deří 😉 😉

                  #261961
                  orangebade
                  Účastník

                    Zdravim pekna prace.. 😎 neco podobneho mam v planu na podzim… 😀

                    #261987
                    Fit
                    Správce

                      orangebade: Tak se potom pochlub a dej třeba i nějaké fotky :geek: .

                      Případně o tom klidně napiš nějaký článek, rád bych to pak zveřejnil 😉

                      #262001
                      orangebade
                      Účastník

                        Urco neco hodim neni problem….mel jsem v planu pro dva,ale kvuli me volne prac.dobe 😉 , budu delat jen pro jednoho…nebude z AL,sle pl.1,2-15,jeste ,se zastresenim a spousta dalsich drobnosti…jedine co me brzdi je ze potrebuji sehnat hengr,neco starsiho klido,hlavne s TP… 🙁

                        #262825
                        Vaseck
                        Účastník

                          lovz lodě je super. Bohužel já jako Moravák si ho tolik neužiju. Páč co mě je známo jde akorát přehrada a mlýny.

                        Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 21. až 31. (celkem z 31)
                        • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.