Megakukurica

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 15)
 • Autor
  Zápisy
 • #254137

  Toto je fakt super,používal som to na tečucich vodách ,ba dokonca som na to pochytal aj vačšie ryby ako na boilies,vrelo odporučam velmi dobrá vec!!!! :mrgreen:

  Přílohy:
  #254144
  Fit
  Správce

  Fakt? Já jí znám, ale nikdy jsem si to nekoupil. Výborné úspěchy mám ale taky s tou normální, i když spíše menší kapři, ale bere to dobře:

  Ok, tak tu velkou určitě taky pořídím, díky za tip 😉 .

  #254150

  hej je tu super vec,aspon mne sa to dosť osvedčilo a na jednom kanáli som na t pochytal najvačišie kapre nepresahovalo to 10kg ale na boilies som nechytil ani také ,ale myslím že to je super vec n akrátkodobý lov!!! 😉 😉

  #254158
  Black pepe
  Účastník

  Musím súhlasit že táto obrkukurica je super vec 🙂 ale zároveň ta opravit lebo čo si pamatám nad 7kg sme sa vtedy nedostali teda ak myslíš kanál… 😉 😉

  #254161
  Fit
  Správce

  [quote=“Black pepe“]Musím súhlasit že táto obrkukurica je super vec 🙂 ale zároveň ta opravit lebo čo si pamatám nad 7kg sme sa vtedy nedostali teda ak myslíš kanál… 😉 😉

  Kecálek jeden 😀 😀 😆 😆. Ale tak nekecal, psal že to nepřesahovalo 10kg 🙂 .

  #254162
  Black pepe
  Účastník

  že to funguje nekecal!!!!!!ale to že nad 10kg je poriadna hovadina,lebo sme tam vtedy boli spolu a čo sa naj chytilo bola 75cm šupináš(toho vytiahol on) ale stíhla forma…takže asi tolko k tomu 😛vpodstate nekecal len to trochu prehnal s tou hranicou 10kg ale to si môže každí napísat čo chce..otázka je či to je pravda že ano…. 😉 😉

  #254167

  To som myslel na štrkovisku toho najvačšieho čo som vytiahol 10kg a na gule len menšich,a na kanáli mali šetky do 7kg

  #254176
  Homer
  Účastník

  V jakých příchutích se to prodává? Jako normální „malá“ kukuřice Cukk?

  #254178

  Ja som mal mušla,viem že je aj Med ale aj niečo sladké tutti frutti nájdeš určite! 😉

  #254192
  Fit
  Správce

  A určitě taky anýz, vanilka a pak se dělají ještě i různé barevné, ale na ty jsem moc úspěchy neměl. Nejraději mám obyčejnou natural, potom vanilku a anýz, jdou na to dobře na všechno.

  #254203

  [quote=“Fit“]A určitě taky anýz, vanilka a pak se dělají ještě i různé barevné, ale na ty jsem moc úspěchy neměl. Nejraději mám obyčejnou natural, potom vanilku a anýz, jdou na to dobře na všechno.

  Ja si vačšinou berem MED a MUŠLU a to si vždy zalejem predtrávenou potravou a na to chytám !!!! 😉

  #254251
  Homer
  Účastník

  Mě se u normální nakládané kuku nejvíc osvědčuje Scopex, med a jahoda.

  #254252

  [quote=“Homer“]Mě se u normální nakládané kuku nejvíc osvědčuje Scopex, med a jahoda.

  ale normálnej alebo MEGAKUKURICE lebo také prichuťe som u nas ani nevidel 😀

  #254255

  Kukuřice je použitelná v každém období a dají se s ní dělat opravdu psí kusy /experimenty/. Není žádný důvod k obavám, jak ji nadipovat. Docela postačuje sklenička naturalu a jakékoliv dipy na boilies. Předpokládám chytání na vlasovou montáž, jako u kuliček, systémem řetízku/korálek/. Jednu věc Vám však kukuřice není schopna vyeliminovat. A to velikost úlovku. Spolehlivě zabere 15cm cejn, jakož i kapr 35cm, nebo amur 1Okg. Funkční je naprosto stejně na tekoucích vodách, jakož i na stojácích. Používám, když jdou vnoučkové s mojí maličkostí do přírody, což v mém překladu znamená jít rybařit, nebo do lesa na houby.

  #254262

  [quote=“dedekk“]Kukuřice je použitelná v každém období a dají se s ní dělat opravdu psí kusy /experimenty/. Není žádný důvod k obavám, jak ji nadipovat. Docela postačuje sklenička naturalu a jakékoliv dipy na boilies. Předpokládám chytání na vlasovou montáž, jako u kuliček, systémem řetízku/korálek/. Jednu věc Vám však kukuřice není schopna vyeliminovat. A to velikost úlovku. Spolehlivě zabere 15cm cejn, jakož i kapr 35cm, nebo amur 1Okg. Funkční je naprosto stejně na tekoucích vodách, jakož i na stojácích. Používám, když jdou vnoučkové s mojí maličkostí do přírody, což v mém překladu znamená jít rybařit, nebo do lesa na houby.

  to je pravda súhlasím stebou,patrí medzi najučinnejšie nástrahy ,ale ide o tu eliminaci ,ale ako som spomínal niekedy mi fugovala lepšie jak boilies,vyššou hmotnostonu kategoriu!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 15)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.