Mick

  • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Fosgen a poslední změna proběhla před 10 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Zápisy
  • #260744
    Mick
    Účastník

      Zdravím vespolek, jmenuju se Miloš, je mi 47 a su z Brna. Čudlařím už nějakej ten pátek cca od 10let, času je čím dál míň tak se snažím využít každou volnou chvilku a prosedět ji u vody hlavně pokud možno kde je klid což dneska není jednoduchý najít takový revír.
      Chytám jak feeder, match i těžší kaprařinu které se více věnuji teprve cca 5 let po návštěvě jedné privátní vody v Maďarsku kde se mi zadařil vytáhnout pěkný lysec 18,9kg což je prozatím i můj osobák.
      Nehoním se za rekordy potěší každá rybka, chytám metodou chyť a pusť, fandím projektu K-70.
      Petrův zdar

      #260748
      Fit
      Správce

        Ahoj, vítej tady! Díky za Tvé příspěvky a ať se Ti tu líbí! 😉

        #260757
        Mick
        Účastník

          Dík, líbí se mi že si tu nikdo na nic nehraje a nemachruje jako jinde. 🙂
          Rád se něčemu novýmu přiučím a pokud budu moct tak poradím nemám s tím problém.

          #260764
          Fit
          Správce

            Jo, snažíme se tady o pohodovou atmosféru a veškeré příspěvky jsou moderované. Lepší méně diskuzních příspěvků, ale kvalitních a hlavně k danému tématu.

            #260881
            Fosgen
            Účastník

              Ahoj vítám tě zde …🙂))

            Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
            • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.