Mike

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Autor
  Zápisy
 • #252299
  Mike
  Účastník

   Zdravím,kolegové

   Jmenuji se Michal a je mi 26 let a jsem z Vrchlabí.Rybařit jsem začal někde kolem 10. roku mého života a dokud mě nepolapila puberta,tak to byl koníček číslo jedna.V té době mě články a filmy CT Jizera uplně obrátily na cestu s kapřími kamarády.Pak následovala dlouhá odmlka,kdy jsem na rybařinu trošku zanevřel.Sice jsem chytal na soukromém rybníčku,ale nebylo to ono. Po cca 10 letech mě zpět k regulérní rybařině přivedl můj ,tehdy “pantáta čekatel”, a já do toho spadl uplně.Přítelkyně ale brzy zaměnila rybáře za tunera a mě zbyl všechen čas jen na kapry a pobyt v přírodě.
   Minulý rok jsem nakoupil základní výbavu na rybařinu a cca od listopadu jsem si konečně začal plnit sny opravdovou kaprařskou výbavou a všemi těmi krásnými věcmi,které u sebe člověk u vody má.Samozřejmě nechyběla přez zimu poořádná “duševní potrava” v podobě všech možných filmů a dokumentů o kaprařině.To by bylo tak vše 🙂
   Už se nemůžu dočkat opět první výpravy..
   Všem přeji úspěšný rok a doufám,že budu aspon trošku přínosem tohoto fora..v kaprařině jsem stále pouze začátečník bez pořádné praxe.Ale věřím,že letos nějaké ty zkušenosti naberu.Plánů je mnoho..

   #252300
   Fit
   Správce

    Vítám tě a zdravím 😉 ! Určitě se bude dařit, všichni se pořád učíme novým věcem… 💡 .

    #252303
    basnak
    Účastník

     Vítej mezi “tiché blázny” 😉 Rád tě poznávám. 😀

     #252305
     Black pepe
     Účastník

      “Vitaj” a cíť sa tu ako doma:D 😀

      #252329
      dasty carp
      Účastník

       Také tě zdravím 😉 😉 😉 😉

      Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
      • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.