mivardi mistral 10000 ???

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Pruty a navijáky mivardi mistral 10000 ???

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)
  • Autor
    Zápisy
  • #255776
    Pepin
    Účastník

      Zdravím,
      máte někdo zkušenost s tímhle kouskem?
      http://www.nasoutokushop.cz/mivardi-mistral-10000-d3508
      Moc se mi líbí a silně o něm přemýšlím.

      Díky za info

      #255777
      Fit
      Správce

        Zkušenosti nemám, ale vypadá fakt pěkně. Takovej by se mi asi taky líbil 😉 . Taky by mě zajímaly zkušenosti, jestli tu někdo má.

        #255778

        nevím aboslutne sa mmi to nepáči a su tam zbytočnosti na tom navijaky ,ale ak možem poradiť skus sa radšej pozreť na MIVARDI MAXIMUS na to by som skorej pouvažoval,kamarád ich má a su velmi dobré 🙂

        #255779
        Fit
        Správce

          [quote=”MartinLK”]nevím aboslutne sa mmi to nepáči a su tam zbytočnosti na tom navijaky ,ale ak možem poradiť skus sa radšej pozreť na MIVARDI MAXIMUS na to by som skorej pouvažoval,kamarád ich má a su velmi dobré 🙂

          Těma zbytečnostma myslíš jako baitrunner nebo co? Jinak ten Maximus vypadá opravdu luxusně. Už jsme ho tu probírali taky v tématu: [url=http://www.lovkapra.com/kaprarske-forum/viewtopic.php?f=9&t=360][Rada] Naviják do cca 2.000Kč[/url]. Tooomer2 si je nakonec koupil taky.

          #255780
          Pepin
          Účastník

            Ty zbytečnosti by mě taky zajímaly 🙄

            #255784

            aj baitrunner aj tá zadna brzda nebo čo to je ale neviem jakej su cenovej kategorie a aký je rozdiel v cene…………..ale radšej si kúp maximusy

            #255787
            Pepin
            Účastník

              [quote=”MartinLK”]aj baitrunner aj tá zadna brzda nebo čo to je ale neviem jakej su cenovej kategorie a aký je rozdiel v cene…………..ale radšej si kúp maximusy

              Neuraž se Martine, ale tvůj příspěvěk mi připadá jako výstřel do tmy.Napíšeš, že o tom nevíš skoro nic, ale je to na nic???? 👿
              To nechápu 😥

              #255788
              petersintal
              Účastník

                ja osobne nedam na baitrunner dopustit…

                #255831
                Carper_Andrew
                Účastník

                  MartinLK .. mohol by si mi popísať tie parametre toho Maximusa?.. Mam o nho zaujem..

                  #255833

                  http://www.pelada.sk/navijaky/predna-brzda/mivardi-maximus/ tu si ho pozrite, prepáčte teda za taku odpoved,ale myslím si a vela mojich známych dosť skusených rybárov odopieraju baitrunner ,najviac kazová vec a zbytočnosť ,iba to bol ten uholpojhladu nato ,ale niekto je na to zvyknutý je to na tebe , ale o dost je kvalitnejši maximus,to už záleži na tebe

                  #255880
                  Carper_Andrew
                  Účastník

                    MatinLK , ešte by ma zaujímalo ako navíja silón ,či ho nemotá, netočí , poprípade či ho nenavíja iba na stred cievky . Vďaka vopred

                    #255881

                    ja ti neviem povedať ale mám tam taký princíp proti zamotaniu………………………..neviem ti povedať,kamarát má tie maximusy je snimine fakt neviemi velmi spokojný…za tie ceny velmi dobre!ja som ich držal v ruke a vyzeraju dobre masivne pevné navijaky za rozumnu cenu

                  Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)
                  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.