MODERNÍ RYBÁŘ 2012 – Praha holešovice

Úvod Diskuze Ostatní fóra Akce, závody a výstavy MODERNÍ RYBÁŘ 2012 – Praha holešovice

  • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Fit a poslední změna proběhla před 11 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Zápisy
  • #259490
    SpeedyXxX
    Účastník

      MODERNÍ RYBÁŘ 2012 – Kontraktačně prodejní veletrh rybářských potřeb a cest za rybolovem

      Zdravím všechny kamarády, příznivce “Petrova” cechu. Dnes jsem navštívil výstavu v Praze – Holešovicích. Pro prvních 7000 návštěvníků jsou připravené Rapaly. Byl jsem tam tedka po obědě a woblerů měli ještě hromady. Jsou tam i tací, co peodávají vrácenky za 50kč a nebo vstupenky za 100,-

      Běžná cena vstupenky je 150kč + rapala. Tak to bych si raději koupil vstupenku v pokladně.

      K samotné výstavě. Je to můj osobní názor a nemusí ho každý sdílet.

      Jelikož jsem byl i v Lednu na výstavě, tak se to s tím nedá vůbec srovnat. Také jsem s tím počítal a nečekal jsem o toho vůbec nic. Ale co jsem chtěl, bylo zkusit sehnat navijáky Tica Scepter 9000GT nebo Shimano Ultegra 10000 XSB.

      Tento druh zboží jsem na výstavě opravdu našel. Jenže s cenou, kterou tam měli prodejci jako akční “1895”, mi nepřijde něco extra. A shimano mi prodejce nabízel za 3190,- jako ABSOLUT BOMBA. Jediné co mi přišlo pěkné Tak byla cena některých kapřáků, které tam byly za cenu 50% ale nebylo jich moc. I jiný sortiment tam byl za hezké ceny, ale hodně zboží bylo za ceny, o dost vyšší něž v krámu běžně seženeme.

      Plno vystavovatelů se mi ani nevěnovalo, když jsem projevil zájem o zboží.

      Musím vychválit stánek ” KRMIVA HULÍN” – tito vystavovatelé u kterých jsem se zastavil, tak se mi věnovali. Poradili mi s výběrem boilie směsy a pohovořili jsme o věcech, kteréí zkusit tedka v chladné vodě. Příjemná paní a dva pánové a bylo vidět, že vědí o čem mluví a co prodávají. Zakoupil jsem u nich boilie směs CALIPSO a jsem zvědav jak to půjde.

      Závěrem bych chtěl dodat a shrnout dojem svůj osobní názor a dojem. Výstava nic moc a vystavovatelé se zbavují starého zboží za ceny, které tomu neodpovídají. Ale třeba se to jinému z nás bude líbit.

      Příjemnou zábavu a nákup.

      #259491
      Fit
      Správce

        Ahoj,
        díky za pěkný shrnutí a za postřehy 😉 . Já se tam asi pojedu taky v neděli jen tak podívat, mám tam už něco domluvené, tak si to tam aspoň při té příležitosti projdu. Nic ale asi kupovat nebudu, mám všeho celkem dost 🙂 . Případné nákupy si nechám spíš až na výstavu v Brně, která bude na jaře.

        Můj názor je takovej, že je těch výstav tady v ČR moc. Zbytečně to podle mě škodí kamenným prodejnám, které tím přicházejí o kšefty a nic zásadního to pro návštěvníky taky nepřináší. Ale je to možná věc názoru. Osobně by mi stačila jedna výstava ročně, která by byla na výborné úrovni. Nechci tím ale nic ani nikoho kritizovat 😉 .

        #259493

        Taky jsem se tam chystal, ale kvůli pracovním povinostem mi to nevyjde 😥 😥 Proto taky alespoň uvítám informace, o co jsem přišel.
        Speedy XxX kopil jsi , když mají ty “výstavní ceny” ? 😆

        #259507
        supinna
        Účastník

          Přihlášený jsem jako supinna, ale příspěvek mám pod nickem Návštěvník 😮 Dělám něco blbě 💡

          #259510
          Fit
          Správce

            supinna: Ahoj, no tenhle poslední příspěvek máš pod svým nickem (registračním jménem) normálně v pořádku. Tak jsi asi předtím byl odhlášenej, ne?

            Jinak nepřihlášený uživatel se pozná podle toho, že při odesílání příspěvku musí vyplňovat odpověď na otázku proti spamu (registrovaní uživatelé toto nevidí). Neregistrovaný uživatel taky nemůže přidávat přílohy na fórum (např. fotky). V pravém horním rohu vždycky vidíš, zda jsi přihlášen nebo ne, je tam odkaz Přihlásit nebo Odhlásit + Tvoje jméno, když jsi přihlášen 😉 .

            V poslední době jsem tady na fóru taky dělal mnoho úprav a mazal jsem tzv. cache, tak se mohlo stát, že Tě to z fóra odhlásilo, jak jsem tady měnil vzhled atd. Někdy to ale udělá i sám prohlížeč automaticky z bezpečnostních důvodů, takže je nutné se znova na fórum přihlásit. Spíše si myslím, že jsi byl normálně odhlášen a jen si toho nevšiml, když jsi ten předchozí příspěvek psal.

            #259515
            supinna
            Účastník

              Fit, máš naprostou pravdu. Nějak jsem zašachoval s přihlášením 😥 Tu kontrolní otázku kvůli spamu jsem samozřejmě vyplňoval a nedošlo mi, že asi nebudu přihlášenej 💡

              #259516
              supinna
              Účastník

                Jinak mě mrzí, že jsem se tady o výstavě zatím nic nedozvěděl. Nechce se mi věřit, že by tam nikdo z přispívatelů do fóra nebyl 😉

                #259518
                Fit
                Správce

                  supinna: No já jsem tam byl až dneska a vrátil se teď večer, takže jsem sem nic nepsal. Já bych tomu prostě neříkal ani výstava, ale spíš klasickej trh. Prostě klasika… Mně to přijde všude stejný. Výstav je tady na můj vkus hodně a ani jedna není taková, jak bych si osobně představoval výstavu…

                  Jinak přestože jsem tam byl až v neděli, tak bylo vidět, že se tam spousta firem zbavovala zásob. Některé věci se daly určitě pořídit za velice nízké ceny. Čtvrtek a pátek toho tam asi bylo určitě i víc… Zkrátka takový výprodej… Tak bych to asi hodnotil já 😉 .

                  Na For Fishing se pojedu asi taky podívat, tak to pak zhodnotím. Do Brna jezdím každý rok…

                Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
                • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.