Monsterbaits Carp Cup Dešná 13. – 15.9. 2013

Úvod Diskuze Ostatní fóra Akce, závody a výstavy Monsterbaits Carp Cup Dešná 13. – 15.9. 2013

 • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Mick a poslední změna proběhla před 10 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
 • Autor
  Zápisy
 • #260738
  Mick
  Účastník

   VOLNÁ MÍSTA !!!

   Jedná se o závod s omezeným množstvím krmení.
   Množství návnady i nástrahy max.-50kg včetně obalů, dipů, boosterů, obalovacích těst, pva, pop-up atd.

   Pátek 13.09.
   12:00 -12:30 hod prezentace
   12:30 -13:00 hod losování
   13:00 -15:00 hod příprava místa
   15:00 hod začátek závodu,krmení

   Neděle 15.09.
   10:00 hod ukončení závodu
   11:30 hod vyhlášení výsledků

   CENY:
   1 .místo: poháry + věcné ceny + poukaz fi.NIKL v hodnotě 16000,-kč
   2 .místo: poháry + věcné ceny + poukaz fi.SBS v hodnotě 13000,-kč
   3. místo: poháry + věcné ceny + poukaz fi.Carp-B v hodnotě 10000,-kč
   4-10 cena věcné ceny

   Losování:
   Nejdříve se vylosuje pořadí v jakém budou jednotlivé týmy losovat sektory a v tomto vylosovaném pořadí, pak vedoucí týmů vylosují svůj sektor. Losuje se pouze jednou, výměna místa není možná.
   Počet týmů : 30

   Pravidla :
   Závod probíhá systémem chyť a pusť
   Soutěží dvou nebo tříčlenná družstva, každý CT chytá (loví) na čtyři pruty, každý prut s jedním návazcem a jedním háčkem (háčky pouze bez protihrotu,nebo s protihrotem zamáčklým nebo upilovaným).
   Povolen pouze lov na položenou s tzv. únikovou, průběžnou montáží.
   Zavážení nástrah není povoleno jakýmkoliv způsobem.
   Při krmení, nahazování, zdolávání a podebírání ryby nesmí závodník opustit vymezený sektor.Hranice sektoru bude vyznačena na břehu páskou.Hranice sektoru na vodě je vždy pomyslná přímka prodloužená z ohraničení pobřežního sektoru.V případě sporu rozhodne o hranici sektorový rozhodčí.Jakékoliv změny hranic sektoru a manipulace s hraniční páskou v průběhu závodu nebudou tolerovány a budou považovány za hrubé porušení pravidel!!!
   Pokud ryba vjede na sousední stanoviště a dotkne se sestavy sousedního týmu, může tento podat protest, ale nemusí. Neprodleně!! V případě protestu se ryby nebudou počítat.
   Vstoupit do vody může závodník pouze při podebírání ryby, ale jen před svým sektorem.V místech kde je u břehu nižší hloubka vody,je nutné podebrat rybu dále od břehu,aby nedošlo k poškození ryby !!! (doporučujeme mít s sebou vyšší obuv do vody)
   Během soutěže smí do sektoru vstoupit pouze úsekový a hlavní rozhodčí. Ostatní se souhlasem závodníků.
   Závodník je povinen na požádání rozhodčího vytáhnout udici z vody ke kontrole.
   Při hrubém porušení pravidel (nerespektování pokynů rozhodčího, nedodržení nepsaných zákonů etiky sportovního rybolovu, provinění proti RŘ) bude tým postižen anulací úlovků, při opakovaném porušení bude diskvalifikován a vykázán z revíru bez nároku na vrácení startovného!!

   Povolené nástrahy a návnady:
   POZOR MAXIMÁLNÍ MNOŽSTVÍ NÁVNAD I NÁSTRAH VČETNĚ OBALÚ JE 50KG!!! Všechno krmení bude před závodem zváženo rozhodčími v sektoru družstva a každý závodník musí předložit – ukázat všechny osobní věci k nahlédnutí rozhodčímu pro kontrolu včetně vozidla. Pokud k závodnímu týmu přijede návštěva, musí se předem přihlásit u rozhodčích a předložit věci ke kontrole, pokud tak neučiní, zodpovídá za ni tým, ke kterému přišla a ten bude potrestán vyloučením !!!! Ve vlastním zájmu návštěvy informujte !!!
   Jako návnadu a nástrahu mohou soutěžící použít vše mimo živé složky tj.boilie,pelety,partikl-pouze tepelně upraven,puffi,extrudy,těsta,šroty,methodmix atd.. Použití PVA materiálu povoleno. Dipy a obalovací pasty jsou povoleny. Krmítka povoleny.

   Hodnocení:
   Bodovanou rybou je Kapr od 70cm včetně!! Rozhodující je váha, a to následovně 1kg = 1 bod. V případě, že dojde ke stejnému výsledku u dvou a více týmů, rozhoduje nejtěžší ulovená ryba.

   Přechovávání a vážení úlovku:
   Ryby, které nebudou ihned po ulovení zváženy, musí být uloženy do ekovaku(ekovezírku nebo saku). Větší ryby pouze po jedné v jednom saku. Ryby váží úsekový rozhodčí spolu s minimálně jedním členem družstva a její váhu neprodleně zapíší do úlovkových listů a stvrdí svými podpisy. Ryby se budou vážit ve stejných sacích a stejným typem váhy. Bude se počítat čistá váha po odečtení hmotnosti saku. Po zvážení a zapsání závodník za přítomnosti rozhodčího rybu vrátí zpět do vody.Závodní team je povinen používat podložku pod rybu a disponovat min.4 ks ekosaků.

   Protesty:
   Při podání protestu musí protestující složit kauci 1000 Kč do rukou pořadatele, při neuzání protestu kauce propadá ve prospěch pořadatele.Protest musí být podán neprodleně do 60minut .Každý závodník se účastní závodu na vlastní nebezpečí. Pořadatel nenese odpovědnost za ztráty a škody způsobené účastníkům závodů třetí osobou ani za škody způsobené účastníky třetím osobám.Účastníci,kteří způsobí škodu na zařízení revíru před,v průběhu a nebo po ukončení závodu,jsou povinni tuto škodu nahradit.
   Všichni soutěžící souhlasí s těmito pravidly,což potvrdili uhrazením startovného.Při zrušení registrace ze strany závodníka pokud nebude zajištěn náhradník po 13.8.nevratné!
   Vše co není povoleno je zakázáno!!!

   Cena startovného:
   Dvou nebo tříčlenný CT 3900,-Kč

   Přihlášky:
   Ludvík Bušek tel.724817319 email busekludvik@seznam.cz
   Jan Kotásek tel.723522548 email goldmaxx@seznam.cz
   Přihláška je platná až po zaplacení startovného! Úhrada do 7 dnú ode dne podání přihlášky.
   Startuje prvních 30 teamů od kterých byla připsána platba.
   Pořadí obdržených plateb bude určovat pořadí při prvním kole losování.

   Platby:
   1. na účet: 159307047/0600 var.symbol .číslo tel. závodníka zpráva pro příjemce-název teamu
   2. složenkou typu-C- na adresu: Ludvík Bušek, Polní 457, Hrušky 69156

   Více na: http://www.monsterbaits.cz/cz_monsterbaits-carp-cup-desna-13.9.-15.9.2013,158.html

   #260751
   Fit
   Správce

    Promyslím, možná bych přijel i já s kamarádem, případně s bráchou. Termín je celkem fajn, že tam nic nemám naplánovaného a Dešnou mám celkem kousek.

    Jinak Monsterbaits vůbec zatím neznám, slyším snad poprvé (se přiznám…) 😉 .

    #260753
    Mick
    Účastník

     Monsterbaits jsou vlastně kluci ze stejnojmenné prodejny (mimochodem mají skvělý ceny halibutek). Na závody nejezdím ale tohle mě zaujalo že to dělá taky někdo pro “normální” lidi (omezený krmení, nízký startovný…).
     Jedem tak taky s kamošem na pohodu 😉

     #260755
     Fit
     Správce

      Ok, určitě dám vědět, budu konzultovat s kámošem. Mohlo by to vyjít si myslím 😉 .

      #260758
      Mick
      Účastník

       Hlavně aby to naplnili zatím se tam moc lidí nehrne jak je něco moc omezený, malý výhry… tak se tam moc ti “profíci” nehrnou. 😆

       #260767
       Fit
       Správce

        Jasný no, ale tak to startovný je za dobrý peníze a mohl by to být pohodový závod v klidu. Já se nepotřebuji někde honit, mám tu kaprařinu spíš jako relax a kámoš taky. Stejně je to hlavně o štěstí a o vylosovaném místě… Když je blbej los, tak se toho moc vymyslet nedá 🙂 .

        #260769
        Mick
        Účastník

         Přesně tak, relax, pohoda, klídek a když se zadaří tak jedině dobře člověka to potěší. 😉

        Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
        • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.