Mušovská jezera

Úvod Diskuze Revíry České a slovenské revíry Mušovská jezera

 • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel vasik2 a poslední změna proběhla před 11 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Autor
  Zápisy
 • #259687
  supinna
  Účastník

   Pokoušel jsem se na netu sehnat aktuální rybářský řád na Mušovský jezera, ale nic současnýho mi to neukázalo. Jelikož se tam pravidla různě měněj, chtěl bych sehnat něco opravdu aktuálního. Poradí mi někdo, Dík.

   #259706

   Jestli tě zajímá nonstopka , tak pro rok 2013 byla zrušena na D7 i D5

   #259707
   supinna
   Účastník

    Dík, to mně samozřejmě zajímá . Z toho vyplývá další- jak je to s bivakováním (stanováním), jak se stojany a pruty v čase , kdy se nechytá. Jak používat čluny a určitě další otázky, který mně momentálně nenapadaj 😯

    #259708
    basnak
    Účastník

     supinna: poslal jsem ti SZ.

     #259723
     vasik2
     Účastník

      Ahoj.když už se tu nakousla Mušovská jazera.Bydlím asi třicet kilometrů daleko a moje rodina pochází z Mušova.přesto jsem zde nikdy nerybařil.A právě to bych chtěl letos napravit.Nemám však žádné zkušenosti a proto bych byl rád za každou radu kterou byste mi pomohli.Jedná se mi o revír D5.Zajímá mě vás nazor na vhoudnou lokalitu k rybaření i když si moc dobře uvědomuji,že se s počasím a ročním obdobím mění.a také jaká je zde podle vás rybý osádka. předem děkui za každou reakci. P.S. rozhodně se nebojte,že bych vám dranocoval váš oblíbený revír. za posledních pět let jse si neodnesl domů ani jednu rybu a hrdě si proto říkám sportovní rybář.ne žádný masař.děkuji.

     Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
     • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.