Nástrahy na feeder

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Fit a poslední změna proběhla před 11 roky a 7 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
 • Autor
  Zápisy
 • #259286
  Mates
  Účastník

   Dobrý den,
   chtěl jsem se zeptat,jaké nástrahy používáte pro lov kaprů feederem? Jaké příchutě kukuřice,rohlíkového boilie jsou pro vás nejúspěšnější? Jaké velikosti a příchutě používáte u pelet a boilie? Dáváte drcené boilie/pelety do krmítkové směsi?
   Děkuji za vaše postřehy.

   #259287
   Fit
   Správce

    Ahoj,
    já zase tak moc na feeder nechytám, ovšem dost často chodím na krátkodobé vycházky na řeku a používám feederové krmítko na závěsu a mám to normálně na průběžnou montáž. Moje oblíbené nástrahy jsou kukuřice (buď sterilovaná z obchodu a nebo hodně často taková ta ve skleničce). Konkrétně tato: http://www.kamofish.cz/krmeni-top-mix/1388-kukurice-v-nalevu-big-carp-.html

    Taky záleží, jak velké kapry chceš chytat. Když mi jde trochu o větší rybu, tak rád používám 16mm halibut pelety, občas nějaké menší průměry atraktivního boilies, pop-up boilie vyvážené bročkem atd…

    Důležitou věcí je krmítková směs, já používám dlouhodobě toto, viz. můj starší článek: Vynikající krmítková směs na kapry. Poslední dobou do té směsi ještě přidávám malé pstruží peletky, které jsou naprosto super a podle mě mají veliký účinek. Letos se mi to hodně osvědčilo. A jak jsi se ptal na to drcené boilie ve směsi, tak určitě dobrá věc, tím nic nepokazíš 😉 .

    A rohlíkové boilie, tam je to jedno… To používám někdy hodně brzo na jaře a bere mi to snad na všechno. Super je třeba příchuť maggi, ale bere to na všechno (vanilka, jahoda…. je toho milion). To si musíš vyzkoušet sám 😉 .

   Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
   • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.