Naviják

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel basnak a poslední změna proběhla před 13 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Zápisy
  • #255925
    grand2
    Účastník

      Ahoj, prosím o radu při výběru navijáku. Chtěl bych baitrunner a mělkou cívku s cenou kolem 2000 Kč. Zatím jsem koukal na SPRO Super Long Cast LCS 460 a Okuma Power Liner PL 860. Přehled baitrunnerů zde na foru jsem viděl, ale zajímaly by mě osobní zkušenosti. Díky

      #255926
      Fit
      Správce

        Já myslím, že oba dva modely jsou v pohodě. Nevím jestli zrovna tady na fóru někdo tyto vlastní, nicméně zde máš třeba diskuzi k těmto dvoum modelům (našel jsem na mrku):

        http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=175439
        http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=613802

        Kdybych se rozhodoval já, tak asi sám nevím. Myslím si, že jsou to zhruba stejné navijáky, akorát je to jiná značka. Tak bych se rozhodl podle toho, který se ti víc libí 🙂 .

        No třeba sem někdo napíše ještě svoje vlastní zkušenosti 😉 . Osobně mám dobré zkušenosti s oběma značkami. Mám ještě doteď staré baitrunnery od SPRO a šlapou jedna báseň, na řeku je stále používám a stačí mi. Táta má Okuma Longbow nebo jak se jmenují a taky dobrý…

        Vzhledově se mi líbí asi více ty SPRO, tak v anketě hlasuju pro ně 🙂

        #255927
        Fit
        Správce

          A kdyby ti nevadilo, že to není baitrunner, tak bych asi osobně šel do Tica Scepter. Za ty peníze prý opravdu super naviják a každý si je chválí. Sám se budu v zimě ještě rozhodovat, jestli nějaké baity a nebo Scepter.

          #255929
          grand2
          Účastník

            Raději bych chtěl bait…Jinak dnes jsem si byl oba navijáky vyzkoušet v obchodě a stále nevím. SPRO se mi líbí mnohem víc, ale při zapnutém baitu se u něj v určitém bodě zadrhávala cívka-nevím zda to byl špatný kus nebo to dělají ty kartáčky na rotoru. Okuma měla hladší chod, ale je robustnější a to plastové tělo je dost nápadné.

            #255930
            grand2
            Účastník

              Pokud dáváte možnost jiný, tak prosím napište jaký.

              #255932
              basnak
              Účastník

                Zdarec.
                Též mám v plánu kupovat kolovrátek v této cenové relaci a rozhoduji se mezi SPROčkem a TICOU Abyss. Byl jsem se mrknout na závodech v Tovačově a u dvou závodníků jsem Ticu viděl. Ale jelikož jsem se odhodlal se zeptat jen jednoho na spokojenost s tímto modelem moc jsem se nedozvěděl, protože odpověď byla rychlá a stručná: “Jsem spokojen”, tak dál jsem to nerozebíral, poněvadž kluci byli nervózní z toho že jim padaly ryby. Tak jsem nechtěl otravovat 😉

                Máš dobré, že si naviják můžeš ošahat v obchodě ve svém bydlišti. Já mít tu možnost tak rozhodování by bylo jednodušší. Tak musím sledovat jen dění na internetu, kde situace je poněkud zavádějící. Myslím tím připomínky na značky, protože něktěří dokáží pohanit i to co nikdy nedrželi v ruce – většinou zastánci Shimana a Daiwy, kde peněžní relace je poněkud jinde. Ale taky tomu odpovídá model. 🙂

              Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
              • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.