Naviják do 4000,-

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Pruty a navijáky Naviják do 4000,-

  • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel CT ELITE a poslední změna proběhla před 9 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Zápisy
  • #262118
    Madop
    Účastník

      Ahoj chtěl bych si koupit nový navijáky do 4tis. za kus. Potřebuji nějaký spolehlivý na dlouhý náhozy. Nejraději nějaký bait jelikož, jsem na ně zvyklý, ovšem není to nutná podmínka. Poradí prosím někdo? Dík

      #262119
      CT ELITE
      Účastník

        NAzdar pozrise po nejakych shimanech napr.ultegry ja je tiez vlastnim a sem spokojenej

        #262120
        supinna
        Účastník
          #262121
          Madop
          Účastník

            to supinna

            To je zatím můj favorit, pokud nikdo neporadí něco zajímavějšího. Ty máš dobrý tipy, cca před rokem jsi mi poradil prut Sonik SKS. Koupil jsem jeden, letos i druhý, jsou skvělý. Takže díky za tip. Ale v zimě chci koupit tyhle proutky http://www.nikl.cz/p2345-sonik-sk4xtr-carp-rod.php tak budu potřebovat nějaký navijáky.

            #262122
            Fit
            Správce

              Ahoj,
              tak Ultegra je osvědčená jistota. Ten SONIK TOURNOS 8000 ale vypadá taky moc pěkně, asi bych se ho taky nebál. Osobně mě taky nenapadá nic zajímavějšího než tyto dva typy.

              Dnes jsem měl v ruce zrovna novinku od Shimana, a to Shimano Baitrunner X-AERO 8000 RA. Tenhle bude na dlouhé náhozy úplně ideální a je i krásně lehkej a pěkně zpracovanej. Osobně bych se ale asi nedokázal smířit (otázka preferencí a zvyku) s tou zadní brzdou a cena už je lehce přes 5.000,- Kč za kus. Mít to přední brzdu, tak luxusní mašinky 😉 .

              [hsimg]http://www.angel-domaene.de/images/product_images/popup_images/01-7701448.jpg[/hsimg]

              #262123
              #262124
              Madop
              Účastník

                Zadní brzdu bych taky neskousnul, jinak hezkej kousek. Hodně se mi líbil Shimano Ultegra XT-B 5500 u Nikla byl za super cenu, ale už nejsou v prodeji, ostatní Ultegry jsou drahý.

                #262125
                Fit
                Správce

                  Jo jo, tak asi vezmi ty SONIK TOURNOS 8000. Ale samozřejmě je to na Tobě 😉 .

                  #262126
                  supinna
                  Účastník

                    To Madop: Tak to jsem rád, že jsem byl na začátku spokojeného nákupu 😉 Ty pruty co plánuješ, tak to je zase vyšší liga a tak ty TOURNOSy by s nima mohla být skvělá kombinace. I designově 😉 Já jsem po nich pošilhával taky, ale nakonec nebyly love 😀 😀 😀 Přeju dobrou volbu 😉

                    #262127
                    CT ELITE
                    Účastník
                    Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
                    • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.