navijáky

Aktuálně je na stránce zobrazeno 17 příspěvků - 1. až 17. (celkem z 17)
  • Autor
    Zápisy
  • #251902
    Roman
    Účastník

      Ahoj,chlapy rybáři k narozkám mě manželka koupila 2ks navijáků Miwardi supercast 2000 máte někdo zkušenosti s těmito navijáky,zdali se hodí na lov kaprů a hlavně co vydrží,ještě jsem s navijáky se zadní bojovou brzdou nechytal 🙄

      #251906
      Fit
      Správce

        Ahoj,
        přímo zkušenost s tímto modelem nemám, ale mám trochu podobný, který používám teď zjara na jemnou chytačku. Určitě ten naviják lze použít pro lov kaprů, ale dal bych si tam tenčí vlasec a používal bych ho na nějakém feederovém nebo plavačkářském prutu. Na lehčí chytání (spíše na menší kapry, ale většího lze taky zdolat, když je štěstí a voda bez vázek) je to dobrá záležitost 😉 .

        Bojovou brzdu oceníš hlavně tehdy, když ryba prudce vystartuje a ty otočíš páčkou a kapr ti nepřetrhne tenký vlasec.

        Jinak pro těžší kaprařinu bych určitě doporučoval naviják typu baitrunner.

        #252070
        dasty carp
        Účastník

          Navijáky mám od Shimana.. 😉 😉 😉

          Přílohy:
          #252086
          Black pepe
          Účastník

            Shimano to je osvedčená kvalita a moj sen.. aj ked je lahko realizovatelný no frajerka by to asi neprežila 😆

            #252088
            dasty carp
            Účastník

              [quote=”Pepe imt”]Shimano to je osvedčená kvalita a moj sen.. aj ked je lahko realizovatelný no frajerka by to asi neprežila 😆
              Jo to říká více chlapu 😆 😆 😆 😆 Moje manželka je tolerantní žena..Chápe muj koníček ba mě i v něm podporuje,,,A to semnou jezdí syn…Pět let.. 😉 😉 😉

              #252092
              Black pepe
              Účastník

                Akože moja tiež nieje až taká zlá dokonca si spravila Ryb.doklady a pravidelne chodí s nami k vode tak fachčím na 4.prúty ale nezabudnem tie poznámky ked som jej kupoval vercaich….No a teraz treba dačo vraziť do bytu,,

                #252094
                dasty carp
                Účastník

                  [quote=”Pepe imt”]Akože moja tiež nieje až taká zlá dokonca si spravila Ryb.doklady a pravidelne chodí s nami k vode tak fachčím na 4.prúty ale nezabudnem tie poznámky ked som jej kupoval vercaich….No a teraz treba dačo vraziť do bytu,,
                  Jo také stavím,takže barák a zas barák 😉

                  #252728
                  Childeater
                  Účastník

                    Hlavně se vyhněte obloukem navijákům Shakespeare Cypry a Omnix s baitrunnerem, jsou to laciné i když líbivé šmejdy a nic to nevydrží. Lámou se kličky, vlasec je špatně navinutý, motá se a seká se baitrunner. Vyzkoušeno kolegou, který chodí na ryby se mnou. Takových potíží jsem u navijáků fakt neviděl.
                    Hrůza… 🙁

                    #252730
                    Fit
                    Správce

                      [quote=”Childeater”]Hlavně se vyhněte obloukem navijákům Shakespeare Cypry a Omnix s baitrunnerem, jsou to laciné i když líbivé šmejdy a nic to nevydrží. Lámou se kličky, vlasec je špatně navinutý, motá se a seká se baitrunner. Vyzkoušeno kolegou, který chodí na ryby se mnou. Takových potíží jsem u navijáků fakt neviděl.
                      Hrůza… 🙁

                      Přesně tak!!! Brácha má tu stejnou zkušenost, dostal je jako dárek a hned při prvním chytání se začal sekat baitrunner a nefungovalo to tak, jak má 😕 . Je to přesně tak, když je něco 1 + 1 zdarma za cenu jednoho 😀 . Opravdu se nevyplatí nic takového kupovat, jsou to šmejdy… Nedoporučuji ani úplným začátečníkům 😉

                      #252952
                      CT Sazan
                      Účastník

                        Ahoj rybáři, mám takový dotaz a sice, jaké máte zkušenosti se značkou navijáků Quantum. Konkrétně se jedná o tento naviják: Crypton Heat ND QUANTUM
                        přesné informace a parametry tohoto navijáku najdete zde: http://www.rybarskysvet.cz/z10469-navijak-crypton-heat-nd-quantum děkuji za odpověď. Kuba. Vždy CHYŤ A PUSŤ!!!

                        #252955
                        Fit
                        Správce

                          Ahoj,
                          tak tuhle značku vidím poprvý 😯 . No, předpokládal bych, že to bude taková ta univerzální klasika. Ono je podle mě celkem jedno, co je tam napsáno za značku (beztak všechno vyrábí někde v Číně 🙂 – to tipuji). Rozhodně to nebude nic hodně kvalitního, ale neříkám, že na to nepůjde chytat. Za kvalitu se prostě platí. Pokud ti nevadí, že třeba nevydrží tak dlouho, tak si je klidně kup (máš 2 roky záruku, tak bych to neřešil, pokud ti jde o peníze). Ono někdy ty navijáky překvapí, mám doma třeba jedny už asi 5 let staré, které intenzivně používám u nás na menší řeku a pořád pracují naprosto bez chyby 😎 . Jsou to starší SPRO. Rozhodně se vyhni akcím typu 1+1 zdarma, skoro vždy se jedná o ty největší šmejdy… Jinak pochybuju, že zde bude někdo konkrétně vědět o tomto navijáku 😉 .

                          #252960

                          děkuji za odpověd… Mějte se!!!

                          #253184
                          sendy-c
                          Účastník
                            #253185
                            marduk
                            Účastník

                              Zdravim,aky je vas nazor na navijak Shimano baitrunner ST 6000 RA? Je to najlacnejsi model baitrunneru od Shimana,ale dufam ze tato znacka zarucuje urcitu kvalitu aj pri zakladnych modeloch…

                              #253186
                              sendy-c
                              Účastník

                                [quote=”marduk”]Zdravim,aky je vas nazor na navijak Shimano baitrunner ST 6000 RA? Je to najlacnejsi model baitrunneru od Shimana,ale dufam ze tato znacka zarucuje urcitu kvalitu aj pri zakladnych modeloch…
                                já mám taky baity zebka 🙄 ,ale budu se vracet ke klesice,přední brzdě 😉 ,ňák jsem si na to nezvikl 😕 ,ale kdyby bait tak jedině už LC od šíma,

                                #253473
                                cttimata
                                Účastník

                                  Otazka na tych co maju shimana. Mate volu na kluckach navijakov? Ja som mal shimano ultegra XSA, vola tam bola, ale taka minimalna, po sezone som som kupil “vylepseny” model superultegra a tam vola na navijaku dost velka… Ake mate s tym skusenosti? Nehovorim, ze to ma vplyv na chod navijaka, teda na jeho funkcnost, len ci sa to casom nezhorsi? Neviete ako su na tom vyssie modely, napr. power aero?

                                  #256045

                                  [quote=”sendy-c”]http://www.kl-angelsport.cz/gscarp/eshop/2-1-Navijaky/98-2-Penn/5/1360-Penn-Surfmaster-750 ahojte máte někdo sním skušenosti??

                                Aktuálně je na stránce zobrazeno 17 příspěvků - 1. až 17. (celkem z 17)
                                • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.