Názor na FOX Warrior S (cork)

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Pruty a navijáky Názor na FOX Warrior S (cork)

 • Toto téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Fit a poslední změna proběhla před 10 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)
 • Autor
  Zápisy
 • #260523
  Martens
  Účastník

   Ahoj chlapi. Měnim pruty a sháním nějaký názor, nebo radu na FOX Warrior S (cork). Ten korek se mi tam moc líbí, ale píšou, že jsou hodně lehké. Tak mám docela obavy. I když na ně pějou chválu, že vydrží hodně. Stojí asi 2500.- kč/ ks. Za 3200.- kč můžu mít Specimeny od Sportexu, taky nový. Slyšeli jste nějaký názor na ty Foxe? Dík.

   #260526
   Fit
   Správce

    Martens: Kamarád mi nedávno říkal v hospodě, že si je chtěl koupit, ale nějak to popletli a poslali mu z e-shopu nekorkovou verzi, a tak je posílal nazpátek. A taky říkal, že už tyhle pruty asi znova objednávat nebude, že se mu nějak nezdály… Ale už nevím proč a nevzpomínám si přesně, co se mu na nich nezdálo. Až ho uvidím, tak se můžu zeptat. Třeba si je nakonec objednal, nevím…

    #260529

    Ak ti mám poradiť tak chod radšej do Daiwi sú lepšie ako fox,rozhodoval som sa konkretne medzi týmto foxom ale vyhrala Daiwa theory, ale 100 ľudí 100 chutí,Daiwa robí tiež korkove rúčky

    #260561
    Martens
    Účastník

     Díky. Fit, to by mě opravdu zajímalo, co se mu na nich nezdálo. Jestli ho uvidíš, zeptej se. Dík. Stejně mi něco říká, abych šel do osvědčenýho (sportex). Sice jsem od známého už Foxe měl a nebyly špatný. Mildo, ty Daiwy nemůžu najít.

     #260734
     Mick
     Účastník

      Kamarád chytá Warriory od doby co tu přišli jako novinka cca 6 let a maximální spokojenost má verzi 12ft/3lb s klasickou klasickou rukojetí ne korkem a to je nijak nešetří na odhozu 😉
      Jinak nádherný proutky od Foxe jsou Ranger XTS http://www.carpfishing.de/product_info.php?info=p8953_FOX-Ranger-XTS-Carp-Rod.html jsou v klasické i korkové verzi.

      #260752
      Fit
      Správce

       Ahoj, tak kámoš je má, teď je měl se mnou na Dešné. Má variantu 2,75 lbs v korku a jsou super, je s nimi moc spokojen zatím a taky se mi líbí. Udělal jsem i nějaké fotky, tak sem pak můžu hodit, až to stáhnu do PC 😉 .

       #260826

       Tak jsem prohlížel ještě nějaké pruty v podobné ceně. Koukal jsem ještě na CHUB Outcast (korek) a FORCE R-range (taky korek). Dělají se pěkný proutky. Jenže tady u nás v tom prdelákově je jeden krám a jejich nejlepší pruty na krámu jsou Daiwy za 1500.-. Dražší neberou, protože by se neprodaly. Není tady ani pořádná voda a místní dědové berou jen teleskopy. Takže není kde vyzkoušet a osahat.

       #260827
       Martens
       Účastník

        [quote=”Návštěvník”]Tak jsem prohlížel ještě nějaké pruty v podobné ceně. Koukal jsem ještě na CHUB Outcast (korek) a FORCE R-range (taky korek). Dělají se pěkný proutky. Jenže tady u nás v tom prdelákově je jeden krám a jejich nejlepší pruty na krámu jsou Daiwy za 1500.-. Dražší neberou, protože by se neprodaly. Není tady ani pořádná voda a místní dědové berou jen teleskopy. Takže není kde vyzkoušet a osahat.
        …jsem se zapoměl přihlásit 😆 Ty Specimeny od Sportexu jsem v ruce měl a vůbec nejsou pěkný. Kvalita tam asi bude, ale radost bych z nich neměl.

        #260828
        Mick
        Účastník

         Ono je to všude stejný tady je sice docela dost prodejen ale na krámu mají leda kulový samý šimáno jinak taky všechno na objednávku. Outkasty mám v 10ft/2,5lb za ty peníze luxusní proutky s doživotní zárukou.
         Já teď objednával na slepo 12ft Prowessy http://www.parys.cz/akcni-kategorie-prut-prowess-odessa-12-ft-3lbs-dvoudilny.php tak su zvědavej na premiéru za týden na Dešné 🙂

         #260829
         Fit
         Správce

          Ahoj,
          taky ty Warriory v korku si nakonec kámoš koupil a jsou to fakt skvělý pruty za ty peníze. Byli jsme nedávno spolu na rybách, tak jsem se na ně detailně díval a mohl si je osahat. Určitě doporučuji, asi bych si je i sám koupil, kdybych pořizoval nové pruty. Má 2,75 lbs a přijde mi to jako ideál. 3 lb budou asi už dost tuhý (záleží ale, co kdo má radši).

          Jsem teď na dovolené a píšu v rychlosti, udělal jsem i několik fotek, tak jestli chcete, tak sem pak můžu nahrát 😉 . Mně se ty pruty líbí!

          #260831
          Martens
          Účastník

           To je fakt, že ty Shimana mají snad všude. 😆 Chlapy, dík za názory. Mám ještě 3 týdny čas, tak uvidim. Fit, ty fotky prosím dej. Ať je vidět nějaký detail. Jsou dobrý i na nához? Jaký dával olova? Koukal jsem i na Fox Ranger, taky pěkný. Ale dal jsem si strop 7000.- za 2 kusy. Jezdim s busem, takže toho času moc není. Loni jsem byl 4krát u vody 😥

           #260832
           Mick
           Účastník

            Jak sem psal kámoš je má v té 3lb a mrská to na 100-120m s 90g olovem. Pokud to máš jako odhozovej prut ideál je 3-3,25lb jak psal Fit ta 2,75 budu určitě lepší (citlivější) na zdolávačku ale pro odhoz je dobrý mít rezervu i na případný PVA.
            Olovo pro odhoz si musíš potom vychytat v reálu s jakým se ti bude nejlíp házet vetšinou co jsem viděl většina hází s 12ft/3lb kolem těch 80-90g prut vydrží samozřejmě daleko víc ale potom už se do toho nemůžeš tak opřít.

            #260833
            Fit
            Správce

             Martens: Tak tady jsou nějaký fotky, co jsem našel. Pruty jsem si měl možnost osahat a super. Platí to, co napsal Mick. Záleží, co preferuješ, já bych osobně šel do 2,75 lbs, ale je to o tom, co od prutu chceš. Nejlíp někde vyzkoušet 😉 .

             Přílohy:
            Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)
            • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.