Nové kaprařské fórum! (Pište dotazy a připomínky)

Úvod Diskuze Ostatní fóra Vše o tomto serveru Nové kaprařské fórum! (Pište dotazy a připomínky)

 • Toto téma obsahuje celkem 15 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Fit a poslední změna proběhla před 15 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 16 příspěvků - 1. až 16. (celkem z 16)
 • Autor
  Zápisy
 • #251770
  Fit
  Správce

   Ahoj všem,
   tak jsem to všechno konečně po dlouhých hodinách práce dal dohromady 😎 . Výsledkem je nové kaprařské fórum, které nabízí nové funkce a poměrně hodně zvýhodňuje registrované uživatele tohoto fóra, kteří budou moci například přidávat fotky ke svým příspěvkům nebo vytvářet nové ankety k danému tématu. Anonymní uživatel může přidávat pouze textové zprávy a má omezené některé další funkce (musí třeba při vkládání příspěvku opisovat ověřovácí kód, což samozřejmě registrovaný čtenář nemusí). Každý registrovaný uživatel nyní může mít mimo jiné i vlastní profil s fotkou (avatarem), který se bude zobrazovat u všech jeho příspěvků. Je toho ale určitě více. Předchozí kaprařské fórum bylo tak nějak “zakonzervováno”, takže zde bude možnost jeho čtení, ale už nebude možné přidávat další příspěvky a odpovědi.

   Předem se omlouvám, pokud vzniknou nějaké drobné chyby. Budu se snažit, abych všechno co nejdříve opravil (pokud něco vznikne). Nicméně, mělo by být všechno v pořádku. Několik hodin jsem to testoval a nenašel jsem žádnou závadu. Uvítám tedy vaše případné připomínky 😉 . Doufám, že se nové kaprařské fórum “chytne” a bude mít hodně kvalitních témat a příspěvků.

   Takže, co na to říkáte

   #251773
   CarpMaster
   Účastník

    Koukám a vidím 😉 pěkně upravené phpBB 😉 dobrá práce

    #251774
    Fit
    Správce

     [quote=”CarpMaster”]Koukám a vidím 😉 pěkně upravené phpBB 😉 dobrá práce

     Děkuji za pochvalu 😉 . Taky mi to dalo zabrat, napoprvé jsem z toho udělal takový paskvil :mrgreen: , že jsem se do toho radši pustil úplně znova 😀 . Ještě asi nějaké menší úpravy časem budou, ale to budu dělat až za chodu.

     #251777
     basnak
     Účastník

      Zdarec, tak už si to taky “ošahávám”. Trošku to potrvá než si člověk zvykne na novinku 😉 Jinak supr, chválím !! 😎

      #251781
      alda
      Účastník

       Pěkné, trošku složitější,ale moc pěkné. 😀

       #251783
       Fit
       Správce

        [quote=”alda”]Pěkné, trošku složitější,ale moc pěkné. 😀

        Díky za pochvalu. Co se týká té složitosti, tak s tebou trochu souhlasím. Právě proto jsem dříve nespustil fórum na tomto systému. Když si ale člověk zvykne na používání tohoto fóra, nabízí se opravdu skvělé možnosti 😎 . Je to prostě o zvyku, tento druh fóra jako je nyní toto kaprařské fórum je jedno z nejvíce používaných na celém světě. Předchozí systém byl opravdu hodně jednoduchý, ale svůj účel to dobře splnilo.

        Teď je potřeba, aby hodně lidí psalo nové témata a odpovědi, aby se to trochu “chytlo” a bylo tu co číst. Ale věřím, že se to stane…

        #251826
        Fit
        Správce

         Jak jste si někteří určitě všimli 😀 , změnil jsem celý vzhled fóra. V původním vzhledu jsem našel spoustu chyb a nedostatků, takže jsem byl nucen vytvořit něco jiného. Vypadá to, že u tohoto vzhledu už zůstaneme 😉 . Všechna vaše nastavení a příspěvky zůstaly neporušeny, takže se jedná pouze o změnu designu. Snažil jsem se, aby to bylo přehlednější, tak snad se mi to povedlo. Kdyby jste našli nějakou chybu, kontaktujte mě. Díky za pochopení…

         #251880

         Hezké fórum jen opravdu trochu méně přehledné, vložené citáty jsou většinou spíš na škodu přehlednosti protože se zobrazují celé a prodlužují stránku. Také bych se přimlouval za obrácené pořadí při otevření fóra – nejnovější odpovědi nahoře. Vím že si to může každý přepnout, ale je to otravné přepínat každou stránku. Jinak chválím a věřím že sem budou kapraři hodně chodit získávat informace nebo jen tak navštívit kolegy. Díky Vám!

         #251886
         Fit
         Správce

          Je potřeba si trochu zvyknout, souhlasím, že bývalé fórum bylo přehlednější, ale zase nemělo tolik funkcí. S tímto fórem už moc nenadělám.

          Jinak, co se týká těch citátů, tak lze ten citát zmenšit pouze na požadovaný (citovaný) text. Stačí jen vymazat určitý text mezi tagy Quote a /Quote při psaní příspěvku.

          Ohledně řazení příspěvků, takto je to nastavené pro neregistrované návštěvníky. Každý registrovaný si může kliknout na svůj Uživatelský panel a fórum si přizpůsobit podle sebe. Lze tam zvolit, aby se příspěvky zobrazovaly sestupně nebo vzestupně, potom si to nastavení fórum už pamatuje a není třeba nic přepínat 😉 . Každý si to může nastavit podle svých představ.

          Jinak díky za připomínku a taky za pochvalu.

          #251903
          kam!kaze
          Účastník

           Přehledné,jednoduché a naprosto v pohodě.Jediný problém který tenhle typ fora mívá je nepřehlednost při vyhledávání.Pokud vím tak při větším počtu příspěvků to vyjede pouze otázku ve které je hledaný výraz a dohledat to potom v xxx stránkách příspěvků je velmi obtížné.Ale jak vidím,tak tady je to dořešené ještě vyhledáváním v konkrétní otázce.Takže určitě dávám palec nahoru.Dobrá práce 😉

           #251907
           Fit
           Správce

            Díky za pochvalu. Co se týká vyhledávání, tak časem mohu přidat ještě hledání od Google, které by se týkalo pouze tohoto fóra. Z vlastní zkušenosti vím, že hledání Google ve stránce je výborné 😉 . Ještě uvidím, jaká bude spokojenost s dosavadním hledáním 😉 . Budu se snažit o fórum starat a průběžně ho vylepšovat 😉 .

            #251915
            kam!kaze
            Účastník

             Pokud je to v možnostech tohohle fora,tak by bylo možná dobré,kdyby šlo zvýraznit kde jsou nové příspěvky od poslední návštěvy uživatele,nebo možná i obecně.Pokud je tady něco co to už ošetřilo,tak mi to asi uniklo.

             #251919
             Fit
             Správce

              Tato funkce tu je pro každého registrovaného uživatele, fórum to dokáže rozpoznat. Stačí kliknut na hlavní stránce na Zobrazit nové příspěvky. Přidávám fotku, aby bylo vidět, kde to je. Asi to ještě zkusím časem nějak zvýraznit, aby to bylo více viditelné. Je to určitě hodně užitečná funkce… 😉

              http://img3.imageshack.us/img3/9908/prispevekll5.jpg” />

              #251921
              kam!kaze
              Účastník

               Jo.Díky za upřesnění.Jak jsem psal”Pokud to tady někde je tak jsem si toho nevšiml” 😳

               #251923
               Fit
               Správce

                [quote=”kam!kaze”]Jo.Díky za upřesnění.Jak jsem psal”Pokud to tady někde je tak jsem si toho nevšiml” 😳

                To vůbec nevadí, já jsem to ze začátku taky dlouho hledal. Teď to používám pořád. Není to moc nápadné, zkusím to zvýraznit nějak.

                #251925
                Fit
                Správce

                 Tak a je to zvýrazněné 😉 . Nastavil jsem tomu alespoň velké písmo, aby to bylo dobře vidět a všimlo si toho více lidí 💡 .

                Aktuálně je na stránce zobrazeno 16 příspěvků - 1. až 16. (celkem z 16)
                • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.