Nové logo a slogan LovKapra.com

Úvod Diskuze Ostatní fóra Vše o tomto serveru Nové logo a slogan LovKapra.com

Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)
 • Autor
  Zápisy
 • #251839
  Fit
  Správce

   Jak můžete vidět, dnes v nočních hodinách jsem změnil staré logo za nové + vymyslel nový slogan. Tady je výsledek. Snad se vám to bude líbit 😉 , časem třeba můžou být i nějaké kšiltovky nebo trička s logem LovKapra.com, pokud by byl zájem. Tady je to nové logo:

   http://www.lovkapra.com/image/freestyle-css/lovkapra-logo.jpg” />
   nové logo LovKapra.com

   #251840
   Frossty
   Účastník

    Příjemná změna. Mně se moc líbí.

    #251841
    Fit
    Správce

     [quote=”Frostty”]Příjemná změna. Mně se moc líbí.

     Děkuji, teď v únoru jsem se snažil hodně věcí vylepšit (včetně tohoto fóra). Grafický návrh loga však není moje práce, přenechal jsem to raději profíkům, protože tohle mi nějak “zatím nejde” 😥 . Bylo více návrhů a toto logo se mi nejvíce líbilo 😉 . To staré logo jsem si dělal sám a už jsem se za něj trochu styděl 😆 .

     #251842
     Frossty
     Účastník

      [quote=”Fit”][quote=”Frostty”]Příjemná změna. Mně se moc líbí.

      Děkuji, teď v únoru jsem se snažil hodně věcí vylepšit (včetně tohoto fóra). Grafický návrh loga však není moje práce, přenechal jsem to raději profíkům, protože tohle mi nějak “zatím nejde” 😥 . Bylo více návrhů a toto logo se mi nejvíce líbilo 😉 . To staré logo jsem si dělal sám a už jsem se za něj trochu styděl 😆 .

      Jak říkáš, ono není zas tak težký něco vytvořit, ale to nejtěžší a nejdražší na tom je prostě ten nápad 😆 .

      PS: v průběhu března bych ti mohl dodat nějaký materiál k použití na webu (test velmi zajímavýho bivaku aj.)

      #251843
      Fit
      Správce

       [quote=”Frostty”]PS: v průběhu března bych ti mohl dodat nějaký materiál k použití na webu (test velmi zajímavýho bivaku aj.)

       Samozřejmě bych byl za jakýkoliv materiál moc rád 😉 . Stačí poslat kdykoliv na mail.

       #251851
       Black pepe
       Účastník

        Niake testy by som aj ja rád privítal,možno by to nebol ani zlý nápad pre sekciu…
        Mimochodom s fórom som maximalne spokojný!!Je to dobréééé

        #251858
        Fit
        Správce

         Co se týká těch testů, tak na webu LovKapra.com se nachází přímo rubrika Testy, kde tyto věci zveřejňuji. Jinak tady na fóru je možné přidávat témata třeba do Ostatní vybavení nebo Pruty a navijáky. Pokud by byl zájem o nějakou novou sekci tady na webu nebo kaprařské fóru, která bude mít smysl, tak určitě přijmu návrhy a připomínky 💡 .

         A děkuji za pochvalu, snažil jsem se 😉

         #252535
         Petr Koch
         Účastník

          Jsem tady chvilku, ale stránky se mi líbí a i atmosféra. Logo je pěkný a speciálně kombinace barev je příjemná. Ať se ti daří a spokojených návštěvníků je víc a víc.
          Nějaký nápady bych měl, ale času je dost.
          Ty testy vybavení by byly fajn a pod ně debatu a otázky. Ale testy od lidí, kteří mají dlouhodoubou osobní zkušenost, aby to nekleslo na nablejskanou metrosexuální reklamku poskoků co se chtějí zavděčit 😉

          #252536
          Petr Koch
          Účastník

           Fit: A ještě jednu poznámku si neodpustím. Jsou dvě cesty jak vést takový web. Možná se pletu a někdo mě opraví, ale podle mě je to:
           1. cesta přizpůsobení, trhu a “demokracie” a vyhovění požadavkům ” zákazníků ” ať návštěvníků či inzerentů. Tím myslím stránky, kdy se majitelé snaží ctít požadavek většiny a požadavky těch co ho živí a platí. Jednoduše se většina lidí sjednotí na názoru, že chtějí něco tak, tak to majitel tak udělá bez ohledu na to co si o tom myslí. Nebo si příkladně někdo zaplatí megalogo se sloganem JSME NEJLEPŠÍ na přední stranu a protože dá dost chechtáků, má ho tam.

           2. cesta osvícené diktatury a rovných podmínek pro všechny a to i za cenu ztráty některých zákazníků či návštěvníků. Ale to chce rovného admina se silnou osobností, který si uvědomuje následky a nedělá to pouze jako obživu. Mimochodem jsem přesvědčen, že i tahle druhá a pro mě vhodnější cesta může být bez větších problémů funkční. Zatím takový problém řešit nemusíš, chodí sem málo lidí, ale třeba bude chodit podstatně víc a potom se budeš muset rozhodnout, zda plnit přání i tupých mas nebo si držet správnou cestu…

           Jinak kaprařina je jedna z největších špín a shromažďuje spoustu pohodářů a dobrých kluků, ale taky pitomců a pěkných hajzlíků. Takže ti přeji, aby jsi to ustál… 😉

           #252538
           Fit
           Správce

            Petr Koch: Děkuji za tu chválu, budu se dál snažit 😉 .

            Co se týká testů, tak jsem klidně pro, ale opravdu neznám lidi, kteří by byli ochotni něco testovat (či mají co testovat). Já to rozhodně nejsem, jelikož nemám žádnou přímou návaznost na nějako firmu atd., takže asi těžko budu dělat testy novinek. Jak jsem psal, zatím je na webu pouze rubirka Testy, kam jsem občas něco přidal, když něco někdo poslal 😉 . Ale určitě uvítám vaše nápady, případně ochotu někoho, kdo by nějaké testy mohl dělat a rád je publikoval. Stačí se ozvat a jistě by to bylo super zpestření 😉

            Jinak ohledně toho moderování diskuzí atd. jsem už přečetl spousty článků. Také jsem se snažil načerpat nějaké zkušenosti ostatních adminů, kteří podobné (a daleko větší) fóra provozují. Dle mého názoru to určitě nepůjde způsobem úplné demokracie, ale opravdu bude třeba nastavit nějaké “rozumné a jak ty píšeš osvícené” pravidla, které budou muset všichni (včetně mě samozřejmě) dodržovat. Rád bych toto fórum udržel raději na bázi kvality než kvantity, ale je mi jasné, že to bude hodně těžké a asi se to úplně ani nepovede. Na druhou stranu, pokud bych ucelil nějaké ty striktní pravidla, tak by se to možná dalo zvládnout a nevyžádané příspěvky (nesmysly, urážky, příliš se opakující témata atd.) jednoduše smazat a odkázat se na ty pravidla, které tu budou pro všechny stejné 😉 .

            Zatím sem opravdu nechodí tolik lidí, ale předpokládám (a moc bych byl rád), že jich bude časem daleko víc. Potom možná budu uvažovat také o tom, že udělám nějaké moderátory (kdo bude mít zájem a bude to rozumný člověk). Tito lidé by měli vyšší práva a mohli by mazat či přesouvat příspěvky a témata, a to z toho důvodu, aby se udržela ona “kvalitní a prospěšná” diskuze. Takové lidi (co by mohli moderovat) je ale těžké najít a co když s nimi nebudu spokojen? Proto jsem možná docela rád, že to tu udržuju celý sám a mám o všem přehled… Ovšem chce to pevné nervy a snažit se zasahovat do příspěvků ostatních opravdu velmi uváženě a co nejméně 😉 , neboť asi nikomu by se nelíbilo, kdyby mu někdo bezdůvodně upravil/smazal příspěvek. Není to bohužel opravdu tak jednoduché a je to ještě velká otázka do budoucna a musím říct, že se toho i docela obávám. Teď je tu pohodová atmosféra, která se mi moc líbí, ale blbců je na světě opravdu moc a toho “balastu” spíše určitě přibude. A tím vůbec nemyslím nějaké fotky s firemníma tričkama apod., to je snad samozřejmost a nevidím důvod, proč by to tak nemohlo být. Ať si každý nosí tričko, kšiltovku atd. dle svého uvážení. Rád bych byl v tomto směru nestranný a rozhodně bych si nenechal něco diktovat od třetích stran (inzerentů). Zatím je tento web komerční jen tak trochu, jsem ještě student + tak trochu podnikám na internetu s tímto webem a občas si trochu přivydělám tím, že prodám nějakou inzerci atd. Ale jak píšu, zatím to určitě není ve fázi, že by mě to živilo… Takže asi tak, rád přivítám všemožné návrhy a vaše poznatky… 🙄

            #252542
            Petr Koch
            Účastník

             Fit: co se týče těch testů, určitě bych nešel cestou reklamy pro novinky, kterou ještě skoro nikdo nevyzkoušel, ale naopak bych osobně uvítal recenze na něco co člověk sám dlouhodobě vyzkoušel a to klidně za cenu toho, že už se to třeba ani nedělá. Nedávno jsem si s takovou myšlenkou pohrával a sesmolil prvni test proutků, na který jsem chytal v minulém roce Chub Outcast 9ft . Za tu dobu člověk nasbírá dost zkušeností, ví jak se s nima háže, jak se na prutě chová větší ryba, jaké má proutek prostě plusy a mínusy. Až se k tomu dokopu, sepíšu test biwi Nash Huricane a to i přes to, že už se nedělá a je to dneska už nemoderní biwi s laminátovou konstrukcí. Z mé strany absolutní spokojenost a navíc se mi ten biwi líbí tvarově… 😉 Naši kluci budou psát recenze na další spíše měkčí proutky, shimano speedmaster 2,25lb a Bismaster 1.75lb (možná jsem dokopal názvy).
             prostě cílem je dělat recenze na to co je vyzkoušené a ne reklamu novinkám, navíc se k tomu dají přibalit i nějaké kratší příběhy a o to je ten test zajímavější.

             Co se týče vedení webu, zatím to máš jednoduché, protože se neobjevuje rivalita a nenávist, ale to přijde ….. 😀

             #252549
             Fit
             Správce

              No, o takové testy bych určitě měl zájem. Jinak, když něco pošleš i ty nebo kolegové, tak můžu za “odměnu” klidně vložit pod článek nějakou menší reklamu – jako takové poděkování. Dělám to tak normálně i ostatním, když poskytnou nějaký článek (nejlépe kvalitní). S těma novinkama souhlasím, že je to blbost, protože dneska to jsou spíš PR články než objektivní zkušenosti.

              Jinak ta závist a pomluvy asi ještě určitě přijdou, ale už jsem se s tím několikrát setkal. Různé maily a komentáře… 😥 . Několikrát jsem už uvažoval i o zrušení tohoto webu, protože to zamrzí, když na tom nechávám spoustu práce a pak někdo něco napíše, že je z toho člověku na nic. Ale tak to asi v životě chodí a už jsem se naučil nad tím vším se povznést 😉 . Takže mě to už do budoucna nerozhodí 😎

              #252552
              Petr Koch
              Účastník

               Ono se to jednoduše píše, ale chce to klid a nadhled. Včera jsem se taky prvně naštval a potom se tomu všemu zasmál. Na stránkách Karla Nikla vyšla zpráva od vody jednoho našeho bývalého testera, který byl odejit. Teď se mu docela daří a podařilo se mu chytit v tomto roce už druhou nádhernou trofejní rybu a redakce ( předpokládám, že Lumír Francek) si neodpustila zakončit zprávu větou, že co přešel na jejich boilís, tak se z něho stává opravdový kaprař 😀 V prvním momentu mě to naštvalo, ale po chvíli jsem si uvědomil, že normální nestrannej čtenář se tomu výplodu musí taky zasmát a udělat si obrázek o pochodech autora… 😀
               A stejně jako to funguje mezi firmama, kdy jeden pomlouvá druhýho a šíří se pěkně potají špína a vyhazují se úmyslně kachny, stejně tak se budou lidi na tvém webu porejpávat a provokovat. Jí už si toho zažil dost a až neuvěřitelné averze je v kaprařině dost a dost a nejhorší na tom je, že lidi kteří neznají pozadí a počátky slepě důvěřují svému idolu a lži šíří vesele dál a jsou i tací co si ještě přidájí, aby konkurenci svého guru ještě víc uškodili. Je to škoda, ale tak to funguje. Prostě takoví jsme a moc se s tím dělat nedá. Každý má někoho, kdo mu sedí a někoho kdo ne. Jde jen o to jestli se snížíme k tomu si kopnout. Mně se to držení stranou taky moc nevede a mnohdy si s chutí nakopnu metrosexuální nadřazeneckej přístup k té “opravdové kaprařině”… 😀

              Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)
              • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.