Nové navijáky pro novou sezonu

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Pruty a navijáky Nové navijáky pro novou sezonu

 • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Anonymous a poslední změna proběhla před 12 roky.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
 • Autor
  Zápisy
 • #258477

  Zdravím,na pruty jsem se vás již ptal,teď jsou na ředě navijáky.
  Mám tři popřípadě dva kandidáty:
  Konger Team Pro-Carp 960
  Konger Imperiál Pro-Carp 960 (nejsou stejné?)
  MILFA Free Cast XR 1160

  Myslím,že by mi mohly vyhovovat všechny tři,ale preferoval bych asi Konger,mám s ním dobré zkušenosti a má větší kapacitu cívky(povětšinou používám 0,35mm vlasec)
  Předem děkuji za zkušenosti a názory na tyto navijáky!

  #258478
  Fit
  Správce

   Ahoj,
   tyhle konkrétní navijáky neznám, takže je nebudu v žádném případě soudit ani porovnávat. Nicméně, koukal jsem, že to jsou všechno baitrunnery, takže máš asi zájem o tento typ navijáků. Taky jsem si všiml, že to jsou dost často akce typu 1+1 zdarma a cena docela nízká. Já jsem vůči tomuhle takovej odtažitej, protože nemám dobré zkušenosti (obecně) a lidem to doporučuji.

   Jinak už jsem to tu psal psal mnohokrát, za sebe v této cenové relaci doporučuji baitrunner OKUMA LONGBOW – viz. např. zde: http://www.kamofish.cz/navijaky/816-navijak-okuma-longbow-20.html

   Když si dáš tady na fóru název tohoto navijáku do vyhledávání, tak najdeš spoustu věcí, co jsem tady psal já i ostatní. Je s ním spokojeno hodně lidí, táta je má už asi 3 roky, možná i víc, teď přesně nevím, a šlapou jako hodinky. Za tyhle peníze fajn věc a i prodejci rybářských potřeb říkají, že jsou minimálně reklamované. A levné baitrunnery bývají dost často poruchové, v tomto případě je ale podle mě Okuma dobrá volba. Za sebe tedy doporučuji Okuma Longbow (můžeš si vybrat kapacitu cívky dle výběru na stránkách). Možná tě to vyjde o něco dráž, ale vyplatí se to podle mě. Ale jen moje doporučení 😉 .

   #258491
   Lusette
   Účastník

    Ahoj, můžu jen potvrdit Fitova slova co se okumy týče. Kupoval jsem si je na výstavě v roce 2002 za cca 1500,- za kus a šlapou mi dodnes. Mám 70 cívky, které už se dnes snad ani neprodávají, bait šlape jak hodinky a za tu dobu co je mám jsem s nimi neměl sebemenší problém.
    V téhle cenové kategorii je to opravdu jeden z těch lepších produktů.

    #258495

    Díky za rady,nechám si to projít hlavou 🙂

   Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
   • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.