Nové pruty pro novou sezonu

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Pruty a navijáky Nové pruty pro novou sezonu

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Fit a poslední změna proběhla před 12 roky a 4 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
 • Autor
  Zápisy
 • #258476

  Zdravím,do teď jsem chytal s pruty Konger patrol 2,75lbs,ale už začínají vypadat unaveně,proto jsem se rozhodl si pořídit nové pruty.Na mé revíry mi bohatě stačily a vydržely i občasné přetěžování PVA materiály.Chtěl bych poradit mezi těmito pěti kousky:
  Konger Carbomaxx Team Carp 3,6m/3lbs
  StarBaits BATTLE 360/3lbs
  Alcedo Green Line Carp 3,6m/3lbs
  Shakespeare Challenge Pro Carp 363 3,6m/3lbs
  Shakespeare Cypry Carp 3,6m/3lbs

  Mezi mé favority bych zařadil Carbomaxx team carp a Cypry.
  Nemám možnost zaváže a jsem nucen házet kolem 100m a často se kvůli vázkám musím do ryby opírat.Kapříky tu moc velké nemáme,ale už jsem měl čest se potkat s metrovým amurem, se kterým měl Patrol i já co dělat.Jak jsem již psal,prut musím kvůli vnadění občas přetížit,takže to nesmí být párátko.Tyto pruty jsou v cenové relaci,kterou si mohu dovolit,víše jít nemohu.
  Děkuji za rady a vaše zkušenosti!

  #258479
  Fit
  Správce

   Opět jako u těch navijáků v minulém tématu, nemám zkušenost s konkrétními pruty, co uvádíš. Ale už se tady o těchto prutech diskutovalo. Takže jsem ti dohledal nějaké info a zkušenosti. Projdi si následující témata, mohlo by ti to pomoct trochu 😉 :

   Star Baits BATTLE 360 alebo SHAKESPEARE CYPRY CARP 3
   Cypry vs Mitchell Premium Carp II 366 cm

   A jinak čekej na info od dalších lidí, prutů je spousta, takže asi těžko radit, chce to nejlíp osobní zkušenosti. Je vždycky nejlepší, když si to člověk sám osahá.

   A ještě za sebe, já než bych kupoval pruty této kategorie, tak bych raději zvolil klidně něco bazarového, ale z trochu vyšší třídy. Dnes se toho dá na internetu sehnat opravdu hodně a kolikrát ty pruty byly třeba jenom několikrát u vody a jsou prodávané za poloviční cenu. Takže třeba seženeš prut, který stojí normálně 3 tisíce za 1.500,-. Podle mě je to lepší volba, než kupovat nové pruty v ceně kolem 1000. Ale je pravda, že třeba už nemáš záruku atd., takže si to každý musí promyslet sám. Tím ale nechci říkat, že se na ty tebou uvedené pruty nedá chytat, určitě to stačí a jak se říká, za málo peněz kolikrát hodně muziky…

  Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.