Nový design kaprařského fóra

Úvod Diskuze Ostatní fóra Vše o tomto serveru Nový design kaprařského fóra

 • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Fit a poslední změna proběhla před 11 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
 • Autor
  Zápisy
 • #259482
  Fit
  Správce

   Zdravím všechny 😉 ,
   tak jsem se zase po dlouhé době rozhodl, že trochu předělám celý vzhled kaprařského fóra. Právě jsem to spustil, tak se můžete podívat. Pokud se vám zobrazuje ještě starý vzhled fóra (načítá se z paměti prohlížeče), tak klikněte na tlačítko aktualizovat ve vašem internetovém prohlížeči a změny se projeví.

   Co na předělený vzhled říkáte? Snažil jsem se, aby to barevně přibližně ladilo s magazínovou částí http://www.lovkapra.com. Jinak přemýšlel jsem, že tady na fóru dám tmavší pozadí (místo té žluté pískové), ale nakonec jsem se rozhodl, že to spustím v této verzi, aby se to co nejvíce podobalo hlavní straně LovKapra.com a bylo naprosto stejné pozadí.

   Jinak veškeré funkce zůstávají samozřejmě stejné jako předtím 😉 . Líbí se Vám to? Co vy na to? 😯 Díky za názory… :geek:

   #259484
   Fosgen
   Účastník

    líbí se mi to víc než předešlé, super 😉

    #259486
    Black pepe
    Účastník

     Davam palec hore Dobrá práca Fite 😉

     #259487
     Fit
     Správce

      Díky kluci za pochvalu, jsem rád, že se líbí. Změny obvykle lidi nemají moc v lásce 🙂, i když tady se jedná spíše o kosmetické záležitosti. Budeme se snažit toto fórum celkově pozvednout a hlavně pořád usilovat o to, aby tu byla kvalitní a hodnotná diskuze, která se týká daných témat.

      Asi časem připravím ještě nějaký článek na hlavní stranu webu, který bude popisovat funkce fóra, aby se sem naučili chodit i noví lidé. Je tu spousta funkcí a registrovaní uživatelé si mohou některé věci přizpůsobit podle sebe, jak jim vyhovují.

      Jinak v podstatě každým dnem tu narůstá počet registrovaných uživatelů, tak doufáme, že se tu bude všem líbit a budou se sem rádi vracet a v prátelské atmosféře diskutovat 😉 .

      #259489
      Fit
      Správce

       Tak jsem právě ještě udělal jednu úpravu, a to implementaci rozšíření highslide. Když kliknete na nějakou fotku v příspěvcích, tak uvidíte 😉 . V případě více fotek je tam možné i spuštění slideshow (prezentace) a pomocí šipek také plynulé přecházení na další snímek. Myslím, že pro fórum docela praktická a užitečná věc 😉 .

       Zde testovací foto: 😉

       #259506
       basnak
       Účastník

        Fit: úpravy hodnotím kladně, vzhled je příjemný a ta nová funkce slideshow mě maximálně nadchla 😀 supr práce

        #259509
        Fit
        Správce

         basnak: Díky, jsem moc rád, že se líbí 🙂 😉 .

        Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
        • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.