Nový světový rekord kapra (přes 43 kg)

Úvod Diskuze Revíry Zahraniční revíry Nový světový rekord kapra (přes 43 kg)

• Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pavel10 a poslední změna proběhla před 10 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Zápisy
    Fit
    Správce

Ahoj,
    tak to vypadá, že padl nový rekord. Viz. tento článek z dneška: http://www.novinky.cz/koktejl/188875-rybar-chytil-kapra-o-hmotnosti-kylie-minogue.html

Tady ještě originální zpráva: http://www.telegraph.co.uk/news/newstopics/howaboutthat/6962432/Man-catches-carp-the-weight-of-Kylie-Minogue.html

To je pořádná obluda 😯 🙂 .

dasty carp
    Účastník

Fit,,,Ano je to krasavec,,jen škoda že takové ryby nejsou u nás 😉 🙁 😉

Nechci příliš polemizovat o hmotnosti kapra na fotce, ale jaksi se mě to nezdá. Je pěkně stavěný, to všechna čest, ale ta hmotnost mě jaksi nesedí. Možná v tom bude nějaký optický klam a to jsem si vzal své nejlepší brýle. Je to však pouze můj názor a tomu dotyčnému, to snad někdo dosvědčí, že uvedené se zakládá na pravdě.

Fit
    Správce

[quote=“dedekk“]Nechci příliš polemizovat o hmotnosti kapra na fotce, ale jaksi se mě to nezdá. Je pěkně stavěný, to všechna čest, ale ta hmotnost mě jaksi nesedí. Možná v tom bude nějaký optický klam a to jsem si vzal své nejlepší brýle. Je to však pouze můj názor a tomu dotyčnému, to snad někdo dosvědčí, že uvedené se zakládá na pravdě.

Taky jsem na to zvědavej, mělo by to vyjít v časopisu Carp Talk. Třeba se dočkáme i lepších fotografií a nějakých svědků atd… Těžko říct, takhle z fotky no. Každopádně obří kapr 😉 .

Supina-P
    Účastník

Váha nádherná,Ale fotka nic moc 🙄 To světový rekord v šupináčích od Nemira Caro Je vyfocenej mnohem líp :geek:

mojza
    Účastník

Ahoj ve spolek,Martin Locke je uznavany rybar Anglie,tudis nepochybuju o vaze kapra , ale musim souhlasit ze na ty fotce na to nevypada,cetl jsem knihu Tim Pasley legenda anglicke kaprariny ,ktery o nem psal same chvaly o jednom z nejuspesnejsich kapraru Anglie a proto si myslim ze to nema zapotrebi si neco nalhavat

basnak
    Účastník

Ono fotit se s takovou rybou šetrně to zřejmě nebude žádná sranda a ještě k tomu dělat nějaké další pózy to chce chodit do posilky 😆 . Proto se domnívám, že základní přední fotka nám bude muset stačit. Ale nechám se překvapit a jsem rád, že se takové monstrum chytilo.

Ja som videl najviac kapra 25kg čistej váhy ,ale tkéto monštrum si nedokážem naživo predstaviť 😆 🙄

Fit
    Správce

Je tento kapr i nadále světovým rekordem? viz.: http://www.telegraph.co.uk/news/newstopics/howaboutthat/6962432/Man-catches-carp-the-weight-of-Kylie-Minogue.html

Hledám info do svý bakalářky a nějak nemůžu najít žádného většího kapra a na netu jsou různé zmatené informace. Takže pravděpodobně je tento z Rainbow Lake největší, alespoň co se mi podařilo najít. Nebo máte někdo nějaké informace o ještě větším úlovku? Kdyžtak napište, díky 😉 .

Pavel10
    Účastník

Vypadá to, že zatím další větší kapr uloven nebyl.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.