Ostrov nad Oslavou

Úvod Diskuze Revíry České a slovenské revíry Ostrov nad Oslavou

  • Toto téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Mick a poslední změna proběhla před 10 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 15)
  • Autor
    Zápisy
  • #251784
    Fit
    Správce

      Ahoj,
      chtěl bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s lovem na soukromém revíru v Ostrově nad Oslavou. Ačkoliv nejsem nějakým velkým zastáncem některých soukromých revírů, tento se mi docela líbí. Mám to docela kousek od domova, proto se o tuto vodu zajímám. Naposledy jsem tam chytal přímo s majitelem nádrže, viz. můj článek: http://www.lovkapra.com/24-hodin-v-ostrove-nad-oslavou/.

      Vím, že to tam není zase tak snadné jako na jiných revírech podobného typu. Byl jsem ale na hodně dobrém místě (díky majiteli 😉 ), takže se mi povedlo za pouhých 24h chytit dva poměrně pěkné kapříky nad 70cm viz. foto s kaprem 73cm a ještě několik menších.

      http://www.lovkapra.com/image/obrazky/200809042128_5.jpg” />

      http://www.lovkapra.com/image/obrazky/200809042128_6.jpg” />

      Dle mého názoru se jedná o pěknou vodu a s dobrým přístupem majitele. Takže bych se chtěl zeptat na vaše zkušenosti a poznatky s touto vodou.

      #251793
      alda
      Účastník

        Já tuhle vodu neznám, ale slyšel jsem o ní dost dobrého. Možná by nebylo špatné tam udělat sraz “lov kapra”, co ty na to Fite? 😉

        #251795
        Fit
        Správce

          [quote=”alda”]Já tuhle vodu neznám, ale slyšel jsem o ní dost dobrého. Možná by nebylo špatné tam udělat sraz “lov kapra”, co ty na to Fite? 😉

          Ok, to není špatný nápad! Zatím ještě žádný sraz tohoto webu nebyl 😐 . U mě je sice hodně problém s časem, protože mám o víkendech pořád fotbal. Budu o tom ale určitě uvažovat, rozhodně by se mi to líbilo a někdy by to snad i vyšlo. Chválím za nápad, v případě zájmu by se to určitě dalo domluvit s majitelem.

          #251797
          uhlir.standa
          Účastník

            Zdravím,jsem na tomto foru (i na starém,kde jsem se neregistroval) nováček a určitě bych se přimlouval ke společné akci na tomto revíru.Sám o tomto revíru letos uvažuji,protože jsem neslyšel nic jiného než chválu.
            I když to do tohoto vlákna úplně nepatří,tak chytám teprve čtvrtým rokem a zkušenost mám většinou z Hněvkovic a okolí. Spousta lidí tvrdí že je na Hněvkovické přehradě malá ryba,ale myslím si že je tu při dlouhodobější “vycházce” tak na 3dny a více veliká šance chytit nádherné kapříky.Mám sice svého největšího zatím 73cm,ale zatím se učím 🙂) a každé setkání s rozumnýma lidma je jen přínosem.

            #251802
            kapr
            Účastník

              Bol som na tomto rybníku chytať pred tyrmi rokmi aj s partiou kamarátov z Moravy a Čiech.Chytali sme pri prítoku do priehrady.Inak pekní prostredie, náročná voda v miestach, kde sme chytali bolo veľa koreňov po spílených stromoch.Chytali sme boilis a mali sme veľa záberov ale väčšinou od kaprov okolo 50 cm.Jeden sa chytil do 8 kg.Mali sme aj veľa potrhaných silónov z koreňov.Ale mimo nich to absolutne nebralo.Inak sú tam krásne dravce, candáti a šťuky.Chytali sa hlavne v prvej zátoke za prítokom.To tam každý pozná.Nedá sa tam normálne chytať lebo breh je tam zarastený a neprístupný.Ale to bolo super miesto na dravcov.Prostredie prekrásne a v okolitých lesoch sa dali nazberat aj hríby.Správca spravny chlap a prostredie prekrásne.Ideálne na rybačku pre partiu.

              #253200
              sendy-c
              Účastník

                taky jsem nad touto vodou přemýšlel,ale ten čas,to je problém,jesli chcete něco udělat,ňákou akci tak si ten čas udělám,”snad” 🙄 jestli mě teda vemete sebou 😆 😆

                #253202
                Fit
                Správce

                  [quote=”sendy-c”]taky jsem nad touto vodou přemýšlel,ale ten čas,to je problém,jesli chcete něco udělat,ňákou akci tak si ten čas udělám,”snad” 🙄 jestli mě teda vemete sebou 😆 😆

                  Je to dobrá voda a líbilo se mi tam. Naposledy jsem tam byl chytat právě s majitelem na VIP místě 😀 . Loni jsem tam ale vůbec nebyl, čas je u mě taky problém. Žádnou akci jsem tam za web LovKapra.com ještě nepořádal. Jestli něco pořádat, to je otázka. Jde o to, aby se to skloubilo dohromady a přijeli tam lidi.. 🙂. Nemám zkušenosti se zamlouváním této vody dopředu pro více lidí atd… Ale asi by byla nějaká společná chytačka fajn 😉 . Uvidíme…

                  #256056
                  Fit
                  Správce

                    Tak koukám, že byl rybník vypuštěn. Tady jsem našel i video, kdyby to někoho zajímalo, kdo to tam zná, tak si alespoň může udělat trochu obrázek ohledně dna 😉 , viz.: http://www.youtube.com/watch?v=qHNSyYFxuF0

                    #259309

                    Tak nevím mám jiné zkušenosti.Rybník dobrý ryby taky majitel hrůza…

                    #259705
                    mat
                    Účastník

                      Cus jezdim tam každej rok a pokaždy sem si zachital je treba zo vozit az na druhou stranu kde se nechita tak metr dva od kraje je dase jedno naco chitat byl sem tam na jaře kapri se trely ale brali jo a majitel Peta je fajn rad se napije ale kdo ne když přijedou kamaradi

                      #259726
                      joz
                      Účastník

                        Voda dobrá , ale velkejch kapru je tam málo. Nad 15 kg jich tam moc není. Jinak prostředí a majitel je supr ale chtělo by to pár kapitálních kousku. 😉

                        #261588
                        Miris
                        Účastník

                          http://rybarsky-revir.cz/ Zdravim chtěl jsem se zeptat jestli už tam zvás někdo byl. Voda nevypadá vúbec zle díky za odpovědi

                          #261589
                          Fit
                          Správce

                            Miris: Ahoj, téma už tu je, takže jsem Tvůj dotaz přesunul sem. Můžeš si přečíst příspěvky výše 😉 . Byl jsem tam naposledy asi před 2 lety, ale voda je to pěkná, pro mě jeden z mála soukr. revírů, který se mi líbí.

                            Nějaké články z toho revíru najdeš zde, kdyby jsi se chtěl kouknout: http://www.lovkapra.com/tag/ostrov-nad-oslavou/

                            #261590
                            Miris
                            Účastník

                              ještě se chci zeptat neznáte nějaké soukromé revíry? na Slovensku. diky

                              #261591
                              Mick
                              Účastník

                                Tady jsme byli s parťákem loni na tom Boilie Cupu http://www.zemnik-bodovka.sk/index.html
                                Není to sice kaprodrom stylu Dešná apod. ale je to nádherná voda. Člun, echo, bojky jsou povoleny a cenově je to taky v pohodě navíc je tam klid. Měli to ještě před zimou zarybňovat většími kousky kaprů z maďarska, chystáme se tam letos opět na nějakej prodlouženej víkend.
                                Jejich stránky jsou trochu mrtvý ale se spolkem je domluva v pohodě. 😉

                              Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 15)
                              • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.