Petrův zdar!

Úvod Diskuze Ostatní fóra Představ se! Petrův zdar!

 • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel M. Zavřel a poslední změna proběhla před 7 roky.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
 • Autor
  Zápisy
 • #263034

  Ahoj všem, jmenuji se Míra a pocházím z Pardubického kraje. K rybařině jsem se dostal asi spíš náhodou jako malý kluk. Navštěvoval jsem kroužek rybařiny, který jsem navštěvoval rád. Později jsem rybařil s kamarády. Poté kvůli škole a nedostatku času jsem to „pověsil na hřebík“. Nyní, po 6 letech, jsem se k rybařině vrátil. Chytlo mě to víc, než jsem čekal. Až teď si uvědomuji, že mi vlastně nikdy nikdo neřekl, jak na to. Na všechno si postupem času přicházím sám, zjišťuji, kde dělám chyby. Rok 2015 byl pro mě 1. rybářskou sezónou po letech, tedy rokem plným pěkných chvil, zážitků a překvapení. K vodě jsem se vydal poprvé v letních měsících. Oprášil jsem staré vybavení a vytáhl „osvědčené návnady“. 😀 S odstupem času si připadám trošku jak z jiné planety, aneb naše vody jsou plné boilies. Vlastně mi přijde, že nikdo už na nic jiného nechytá a rybařina se stala skutečným lovem. A tak se ptám, „Kde jsou ty chvíle plné pohody a relaxu u vody?“. Všichni se honí jenom za velkými úlovky a už s prominutím nevědí, co by do vody nahodili. V poslední době, se snaží rozšířit si obzory, ale upřímně? Nechci úplně propadnout tomu šílenství zvané „boilies, pelety, method mix apod. Uvidíme, jak se mi podaří držet se „tradiční nebo snad pro někoho obyčejné“ rybařiny. V každém případě „Petrův zdar!“. 😉 🙂

  #263035
  Fit
  Správce

   Ahoj, vítej tady na fóru 😉. Ať se Ti tu líbí…

   Však ono kolikrát není nad obyčejnou kukuřici 😉 V rybařině je krásný to, že si každý může najít to svoje a co mu vyhovuje. Mnohdy je to jenom komerce, přitom kolikrát v jednoduchosti je síla.

   #263042

   Nemůžu jinak než souhlasit. 😉 Však třeba kukuřice je má oblíbená mimo jiné samozřejmě. 🙂

  Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.