Plodovy rybnik Rasna

Úvod Diskuze Revíry České a slovenské revíry Plodovy rybnik Rasna

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
 • Autor
  Zápisy
 • #261805
  Boban
  Účastník

  Zdravim, nemate nekdo aktualni info o zarybneni na Rasne? Byl jsem tam vloni (ne boilie) a chytali se kaprici do 55cm… letos chceme poprve poradne chytat na klasicke boilie a nez pojedeme na Desnou, chteli bychom se „naucit“ chytat na boilie tady… natrenovat nahazovani bez zamotani atd. Diky za reakce 🙂

  #261806
  Luba
  Účastník

  Zarybnění na Plodovém je stejné jako předešlé roky, to ale neznamená že tu trofejní kapři nejsou. Jsou sem docela pravidelně vysazovány ryby které jsou vyřazeny z chovných a dosahují i dost přes 10kg váhy. Není jich zase až tolik jako na Dešné, ale chytit se dají. Osobně zde mám nejvetšího kapra 18kg a několik přes 15kg. Celkem obstojně tu na větší ryby funguje Niklovo 3XL a je dobré k boiliesu přidat malou peletu. Důležité je být trochu stranou od krmítkářů. Od nedávna je povoleno i „přiměřené“ vnadění takže se dá přivnadit kobrou.

  #261809
  Boban
  Účastník

  super tak to me tesi 😉 prave je tu 350,- za 24h lov ale vikendova (patek rano-nedele vecer) je za 500,- tak tam chceme vyrazit tak v pulce kvetna, doufam ze nechytnem ryby ve treni to bychom.si asi moc nezachytali :/ a co obsadka jeseteru? ty tam jsou tez?

  #261810
  Luba
  Účastník

  Z jejich webu: Obsádka rybníka je tvořena kaprem (velikost 2,5 – 18 kg), jester (3-12 kg) pstruh (0,3-6 kg), lín (0,3-1,5 kg), amur (1,5 – 7 kg) candát (0,5 – 4 kg). To určitě souhlasí….

  Odkaz je: http://www.fisch.cz/cz/sportovni-rybolov/rybnik-plodovy

  #261811
  Boban
  Účastník

  Supr, díky, já jsem asi fakt slepej … tak jsem rád že to souhlasí a letos bych tam teda neměl sedět jak řepa o 3kg kapřících 🙂

  #261813
  Mick
  Účastník

  Musis pocitat i s horsi variantou nikdy nemas zaruku ze si zachytas na sebelip zarybnene vode. Loni jsme vyhoreli 2x na Desne.

  Odeslano ze Samsung Tab2 pomoci Tapatalk HD

  #261828

  Ahoj . Pokud bys chtěl chytat velký kapry na boilie, tak se zkus podívat na http://www.rybolov kamberk. Už v březnu jsme tam nachytali kapry přes 10 kg.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.