Podběrák

  • Toto téma obsahuje celkem 49 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel supinna a poslední změna proběhla před 10 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 41. až 50. (celkem z 50)
  • Autor
    Zápisy
  • #261206
    supinna
    Účastník

      Fit: Dík za podporu 😉 Uvidíme. Horší je to, že nemúžu najít tu prodejku 🙁 , což je asi problém. Jinak mi nezbývá, než potom sehnat nějaký lepidlo, který spojí karbon (tyč) a dural (véčko). Nemáš případně typ? Rozhodně se podběráku nehodlám zbavit, spíš se budu snažit to opravit. Jen mně mrzí, že značku Sonic jsem si oblíbil a toto je trochu kaňka. 🙁

      #261207
      Fit
      Správce

        No bez účtenky to asi bude problém, to by chtělo najít. Lepit jsem to tehdy nezkoušel, místo toho jsem pořídil jiný podběrák, takže poradit nemohu. Každopádně držím palce 😉 .

        #261208
        supinna
        Účastník

          Fit: Jak už jse psal, rozhodně se nechci podběráku zbavit. Když jsem véčko u vody přelepil páskou, tak to stačilo udržet a nevypadlo to. Takže zkusím sehnat nějaký to lepidlo a slepím to. Pro sichr dám i tu pásku a určitě to bude držet. Zkrátka českej kutil překoná i nedostatky věhlasný UK firmy 😆 😆 😆

          #261209
          Fit
          Správce

            Jasný, hlavní je jen to, zda to bude držet, jinak v podstatě o nic nejde 😉 .

            #261258
            Mick
            Účastník

              Na tykový věci je ideální nějaký dobrý epoxi např.: http://www.ceys.cz/epoxidova/epoxy1.htm 😉

              #261262
              supinna
              Účastník

                Já mám zatím v hledáčku neepoxidové lepidlo, které by mělo být vhodné i na karbon: http://www.servisni-chemie.cz/1056-mk-40-dvouslozkove-neepoxidove-lepidlo-kim-tec.html
                Mám taky známýho, který dělá v cykloservisu, kde se s karbonem setkávají čím dál víc. Třeba taky poradí, nebo i zalepí 😉 😉

                #261264
                Mick
                Účastník

                  Karbonu expoxi nic neudělá je to normální kompozit 😉

                  #261265
                  supinna
                  Účastník

                    Jj, dík za radu. Já jsem na to “moje” lepidlo narazil zkrátka tak, že jsem dal do vykledavače zadání “lepidlo na karbon” a bylo 😉 Určitě si nechám poradit a klidně zvolím třeba to, cos mi poslal. Stále doufám, že nějak dopadne ta případná reklamace.

                    #261276
                    kubánec
                    Účastník

                      S reklamací by to nemusel být takový problém,pokud je prodejce ochotnej,položku si najde a vyreklamuje.
                      Já už si ani účtenky ve “svym” krámě neberu,páč by se doma nemusely líbit 😀 a bylo mi řečeno,že když něco,najde se prodej v kompu a no problemo 😉
                      Ostatně,když jsem chvíli dusil prodejce elektro kvůli reklamaci plazmy bez účtenky,taky jsem uspěl 😉

                      #261340
                      supinna
                      Účastník

                        Tak dnes jsem byl v Kolíně a přivezl opravený podběrák 😀 S účtenkou nebyl problém, stačil přibližný datum koupi, nakonec to ani nehledali v compu. Tak nějak si představuju vztah obchodník, vs. zákazník. Ať si říká kdo chce, co chce, prodejna K. Nikla včetně personálu je špička 😎

                      Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 41. až 50. (celkem z 50)
                      • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.