poradte

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Fit a poslední změna proběhla před 14 roky a 1 měsícem.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
 • Autor
  Zápisy
 • #253879
  legio
  Účastník

   nazdar vsem muzete mne poradi jestli to ma smysl kupovat tuhle sestavu JRC prut Contact 3 dílný 12ft/3lbs + naviják je v akci u tropicliberec mam starsi delicky 2.70 a jsem s nema spokojen ale uz maji neco za sebou ale nic rozumneho v do 3 metru jsem nenasel chodim na mensi vody a nekdy na reku diky

   #253885
   Fit
   Správce

    Ahoj,
    patrně myslíš toto, dávám odkaz: http://www.nasoutokushop.cz/jrc-prut-contact-3-dilny-12ft-3lbs-navijak-zdarma-d3575

    Já třeba na krátkodobé vycházky teď nově používám tyto pruty viz. zde, už jsem to tom psal: http://www.lovkapra.com/kaprarske-forum/viewtopic.php?t=186&p=2026#p2019

    Sice jsem ten JRC prut nikdy nedržel v ruce, ale asi bych se toho nebál. Nicméně tomu navijáku bych teda nevěřil. Tyto akce 1+1 většinou opravdu “smrdí šmejdem” (myšleno za tak nízkou cenu). Být tebou, tak bych to možná raději koupil zvlášť, i když si asi trochu připlatíš. I když nevím konkrétně (třeba je to dobré), ale ze zkušeností a z doslechu co takhle vím, tak bych to jako set nekupoval. Konkrétně brácha měl dříve s navijáky Shakespeare docela problémy (špatně fungoval baitrunner, a to u obou navijáků).

    Jinak já jsem s těma Mivardi Fanatic Carp zatím opravdu spokojen, zrovna dnes jsem trochu fotil u vody, tak až to dám do compu, tak třeba přihodím fotku.

    Ideální by bylo si ten prut vždycky před nákupem osahat, to samé naviják. Takhle z obrázku toho člověk moc nepozná… 😉 .

   Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
   • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.