Přepravní vozík

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Ostatní vybavení Přepravní vozík

 • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Bauer a poslední změna proběhla před 5 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
 • Autor
  Zápisy
 • #263721
  Rybous
  Účastník

   Chtěl bych si nějaký pořídit. Máte někdo s nějakým kladné či záporné zkušenosti?

   #263722
   Fit
   Správce

    Ahoj,
    osobně ho nemám, ale vím, že se docela dost v obchodech prodává ten od Mivardi, což je v tomto případě asi rozumná varianta v poměru cena/kvalita: https://www.chytapust.cz/Voziky/Mivardi-Prepravni-vozik-Executive

    Ale třeba Ti tu dá někdo tip i na něco jiného + přidá osobní zkušenosti…

    #263723

    já ho včera kupoval, dost jsem se předtím radil s lidmi, kteří tomu rozumí, mají ho atd. získal jsem tyto poznatky. Foxům se dost lámou kolečka a jsou zbytečně drahé, pokud chceš nejlepší poměr kvalita/cena – tak mne několik lidí nezávisle na sobě doporučilo ten níže. jen upozorňuji, že na obrázku je vozík s 2 kolečky, což je na ovládání špatné. ale ten vozík v odkazu má možnost postavit ho i jen s jedním kolečkem – http://www.uhabakuka.cz/index.php?ma=artdet&de=18600

    včera jsem si ho přivezl a je super, je včetně té tašky, což je také velké plus

    #263724
    Regis
    Účastník

     Keďže som sám túto voľbu musel urobiť minulý rok, napíšem ti pár postrehov. Nakoniec som kúpil ten prepravný vozík čo ti ukázal FIT.
     Tento vozík projektoval niekto bez inšpirácie. Ak si ho zložíš do kompaktných rozmerov ako je na obrázku, tak o nejakom rýchlom skladaní není reč. Problém je, že pri úplnom poskladaní sa musí koliečko vybrať alebo povoliť jeden pár jeho nožičiek. Keď sa rozhodneš povoliť od základne jeden pár nožičiek , tak vybrať to ešte celkom rýchlo ide. No nazad to musíš skúšať napasovať pod správnym uhlom. Toto mohlo byť trochu lepšie vymyslené. No a pokiaľ ho chceš voziť v aute, jednu z týchto vecí budeš musieť robiť ak nemáš hoodne veľký kufor. Ďalšia vec je, že to koliečko mohlo byť umiestnené trochu vzadšie. Väčšia časť váhy je preto prenášaná na ruky, ktoré držia vozík na tých neergonomických gumených rukovätiach. Rukoväte mohli byť tiež v strede spojené nejakou tyčou. Materiál je robustný, ale neviem po čase používania a vozenia väčších váh, či sa nepokrútia, keďže ako som spomínal je na ne prenášaná väčšia váha. A koliečko je plastové aj v strede, neviem koľko to vydrží pri full záťaži. K vozíku boli aj papučky pre zadné nohy, no nič k nim, takže ak ich tam chcem, musím si tam navŕtať diery a kúpiť skrutky. Trošku fail.
     Aby som ale nepísal len negatíva, tak tu je aj pár pozitív. Za svoju cenu je to jeden z najväčších vozíkov na trhu si myslím. A dosť robustný ako som písal. Pokiaľ chodíš na dlhšie výpravy a berieš dosť vecí, tak tento naozaj pojme čo treba.Najprv som chcel JRC contact barrow, no teraz si neviem predstaviť, kam by som si tie veci poskladal. Pokiaľ dobre rozmiestniš veci na vozíku, tak sa dajú aj tie väčšie váhy voziť v nerovnom teréne s trochou úsilia. Výhodou sú aj bočnice a predĺžený predok. Vozík zatiaľ plní svoj účel, a popravde aj keď má veľa subjektívnych negatív, není na trhu iný ktorý by splnil všetky moje podmienky a zostal na tejto cene. Musel som robiť kompromis. Druhým favoritom bol Sona trakar. Možno to pomôže pri výbere.

     #263725
     Rybous
     Účastník

      Ahoj díky za odpověď. Tenhle jsem měl taky na mysli, ale pravé třeba ty dvě kolečka bych volil s ohledem na balanc. Je dost robustní, aby se ne ohňů a co šířka? Přeci jen mám lehátko 218/98.

      [quote=“Bacík“]já ho včera kupoval, dost jsem se předtím radil s lidmi, kteří tomu rozumí, mají ho atd. získal jsem tyto poznatky. Foxům se dost lámou kolečka a jsou zbytečně drahé, pokud chceš nejlepší poměr kvalita/cena – tak mne několik lidí nezávisle na sobě doporučilo ten níže. jen upozorňuji, že na obrázku je vozík s 2 kolečky, což je na ovládání špatné. ale ten vozík v odkazu má možnost postavit ho i jen s jedním kolečkem – http://www.uhabakuka.cz/index.php?ma=artdet&de=18600

      včera jsem si ho přivezl a je super, je včetně té tašky, což je také velké plus

      #263823
      Bauer
      Účastník

       Zdravím, já jsem se zamýšlel nad tímto vozíkem. Nenosím mnoho vybavení a výstroje, takže na tom potřebuji odvést pouze jeden batoh, spacák, stan, deku … Má někdo zkušenosti s tímto vozíkem? Já jsem si zkoušel batoh vozit na běžném nákupním vozíku pro seniory ale tento je přece jen více pevný. Prý až do 70kg.
       http://www.krmivahulin.cz/doplnky-pro-rybolov/voziky/rybarsky-vozik-w2-1-ks.html?cur=1&redirected=1

       #263825
       Fit
       Správce

        Bauer: Ahoj, tenhle vozík jsem viděl nedávno v rybářských potřebách. Vypadá celkem v pohodě. Samozřejmě nebude tak pohodlný a prostorný jako klasický trakač pro kapraře, ale to hlavní určitě splní. Takže pro Tvoje účely by nemusel být špatný 😉. Možná si ho sám někdy pořídím, na krátké vycházky by to mohlo stačit.

        #263827
        Bauer
        Účastník

         Víte prosím poradit ve kterém jste ho osobně viděl? Neboť ve většině eshopů ho nemají skladem a dodání se počítá řádově v týdnech. Kdybych věděl, kde konkrétně ho mají, mohli by mi ho kurierom poslat i hned a využiji začátek sezóny. Děkuji.

         #263828
         Fit
         Správce

          Viděl jsem ho v prodejně U Pytláka v Liberci (jestli to teda byl přesně tento, zrovna si ho tam někdo tehdy kupoval), na webu ho ale koukám uveden nemají: https://www.rajrybaru.cz/

          Tak jedině tam zavolat a domluvit se…

          #263829
          Bauer
          Účastník

           Děkuji. V pondělí jim zavolám.

          Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.