Přístřešek

 • Toto téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel supinna a poslední změna proběhla před 9 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (celkem z 14)
 • Autor
  Zápisy
 • #260661
  supinna
  Účastník

  Chci nějakou ochranu před deštěm na půldenní chytání,kdy stavět bivak nemá cenu. Myslíte, že toto je vhodnější, než deštník s bočnicí. Dík za zkušenosti, nebo názory.
  http://www.ukaprika.cz/bivaky-a-destniky/7141-jaf-capture-pristresek-enjoy-shelter.html

  #260663
  Fit
  Správce

  Ahoj,
  těžko říct, nemám s tímhle zkušenosti. Osobně používám na takovéhle chytání deštník s bočnicemi. Jsem s tím spokojen, ale je problém, když přijde velký vítr, protože ty bočnice začnou lítat. U toho přístřešku co odkazuješ, tak by to nemuselo být tak hrozný v tom větru. Ale jak říkám, osobní zkušenost s tím nemám.

  Jinak docela mě u nich zaujal taky tenhle hranatý deštník: http://www.ukaprika.cz/bivaky-stany-destniky/7984-mivardi-destnik-square-pvc.html Dneska už bych si vzal průměr přes 2m, protože to lépe chrání proti dešti (já mám tuším jen 1,8m).

  #260665
  supinna
  Účastník

  Čau, těžko soudit takto od klávesnice, to je jasný. Snad se najde někdo se zkušeností přímo od vody 😉 Jinak ten deštník vypadá zajímavě, ten rozměr je samozřejmě ok – pod dva metry je taková nouzovka 😐

  #260666
  Fit
  Správce

  Ten přístřešek, jak se na něj ptáš, tak jsem ho ještě právě neviděl v rozloženým stavu, takhle z fotky nemám představu. Ale podle mě to bude určitě držet více než bočnice u deštníku, tam jakmile začne víc foukat, tak je krize 🙂.

  #260668
  supinna
  Účastník

  Tak kdybys měl cestu do Pejřimova, tak se pokus vyzvědět něco víc 😉 Třeba se ještě někdo se zkušeností ozve…

  #260669
  Fit
  Správce

  Do Pelhřimova jezdím každý týden, ale na prodejnu nechodím zase tak často, bývám tam spíš o víkendu. Zkusím se Ti zeptat i třeba po mailu, jsem s prodejnou v pravidelném kontaktu.

  #260670
  supinna
  Účastník

  Dík 😉

  #260791
  Mick
  Účastník

  Na krátký chytačky používám raděj tento shelter od Carp Systemu, je skladný, lehký, stabilní i v silných bouřkách, rozložený během pár minut a vlezou se tam klidně dva s křesílkama i bágly. Drží taky fest a dá se sehnat kolem 1.800,-

  http://www.pene.cz/store/goods-ShelterI-rybarsky-pristresek-carp-system-bivak-shelter-i-cs–zdarma-dopr.html

  #260797
  supinna
  Účastník

  TO Mick: Dík za info. Za cenu kolem těch 1800kč to je už hodně zajímavý. Já jsem to asi přímo na stránkách Carp system viděl, ale oni mají cenu přes dva tisíce, což už se mi zdá zase hodně. Takto o tom budu silně uvažovat 😉

  #260799
  Mick
  Účastník

  Mrkni se ještě po netu možná bude někde ještě levnější já už ho mám cca 5 rok a je úplně v pohodě, tenkrát jsem za něj taky dával přes 2 tisíce. Oni mají už myslím od letoška ještě jeden model toho sheltru s označením 2 je to to stejný akorát má navíc přední uzavíratelnou stěnu a myslím navíc podlážku.

  #260805
  Mick
  Účastník
  #260807
  supinna
  Účastník

  Super. Dík za snahu 😉 Já jsem se na netu díval, ale zrovna toto jsem nenašel. Nejlevnější byl ten na Tvým prvním odkazu.

  #260808
  Mick
  Účastník

  Navíc při registraci u nich dostaneš ještě 5% slevu což by ti mohlo pokrýt aspoň poštovný 😉

  #260809
  supinna
  Účastník

  Jj, skoro to opravdu pokryje poštovný. Půjdu do toho 😉

Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (celkem z 14)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.