Prut Daiwa Black Widow

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Pruty a navijáky Prut Daiwa Black Widow

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
 • Autor
  Zápisy
 • #259199
  Fit
  Správce

   Ahoj,
   tohle téma jsem se rozhodl založit kvůli tomu, že se tady velmi často spousta začínajících kaprařů ptá na vhodný prut, který se hodí do začátků s kaprařinou. Mnoho z vás má zájem o dobrý prut v nižší cenové relaci. Prut Daiwa Black Widow se často doporučuje jako dobrá volba.

   Měl jsem možnost si tento prut nedávno osahat na rybách, protože tyhle pruty vlastní kámoš. Musím říct, že jsem fakt čuměl, že za tak pěkné peníze jde sehnat prut, který se takto pěkně chová a pracuje. Navíc to byla trojdělička a já osobně preferuji dvouděličky kvůli lepšímu požitku 😉 . Proutek se však krásně ohýbá a při zdolávání užívačka 😉 . Kámoš na to během výpravy se mnou zdolal kapry 13 a 14kg, takže jsem mohl opravdu dobře posoudit a udělat i pár foto 😉 .

   Foto prutů:   PS: Já tyhle pruty nevlastním. Ale až se mě někdo bude ptát na prut v ceně mezi 1.500-2.000,- Kč, tak rozhodně budu doporučovat i tento model. Dávám to sem jako tip pro ty, kteří uvažují o novém prutu v této cenové relaci. Pokud máte někdo dlouhodobé zkušenosti s tímto prutem, tak určitě pište 😉 . Věřím, že to spoustě lidem přijde vhod 😉 .

   #259481
   Lmorávek
   Účastník

    Ahoj,
    pořídil jsem si uvedený proutek na zkoušku, s tím, že pokud mi bude vyhovovat, dokoupím obratem i druhý. Zpočátku jsem si nemohl zvyknout na příliš tenké tělo, ovšem po pár náhozech se dostavila příjemná spokojenost a to jak s délkou hodů, tak i přesností. Rozhodnutí o dokoupení druhého kousku na sebe nenechalo dlouho čekat, záběr a zdolávání je prostě fantazií a člověk si ho skutečně vychutná do syta. Průměrně používám olova o gramáži 60 a za dobrých podmínek lze dosáhnout délky hodů okolo 120 – 140m. K tomu napomáhají i velice dobře řešena keramická očka, prodloužená EVA rukojeť a samosebou i dobrý naviják.
    Proutky jsem zakoupil v září loňského roku, tudíž mám s nima odchytanou jednu celou sezónu a rozhodně bych neměnil. Řekl bych, za dobré peníze vcelku kvalitní pruty, které používám jak na přehradách typu Rozkoše, tak i na rybnících.

    https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/487459_205738686225070_328777697_n.jpg” />

   Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
   • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.