Prut+naviják do 2000

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Pruty a navijáky Prut+naviják do 2000

 • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Mick a poslední změna proběhla před 8 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
 • Autor
  Zápisy
 • #262018

  Ahoj, poradil by mi někdo, jaký prut a naviják vybrat? Nemusí to být v setu, třeba prut za 1500 a naviják za 500, prostě mi prosím doporučte to nejlepší co se dá sehnat do těchto peněz. Mám 14, měřím asi 168 cm, a važím 60 kg. Převážně chytám na stojácích do 10-ti hektarů. Díky za vaše rady.

  #262019
  Fit
  Správce

  Ahoj, já bych Ti doporučil prut Delphin Etna Carp 3,6 m 3 lbs, v trojdílné verzi ho určitě seženeš do 1.400 Kč. Je to fajn prut za ty peníze, v poměru cena/kvalita podle mě jedna z nej možností. Navíc i hezky vypadá.

  Na navijáku se moc nevyplatí šetřit, zkus si nechat poradit na prodejně někde. Hledej něco s 60kou cívkou. Já často doporučuji Okuma Longbow, ale tam ta cena bude už trochu vyšší. Každopádně za 6 či 7 stovek nějaký naviják seženeš 😉. Třeba Ti tu ještě někdo dá nějaký tip…

  #262023

  Jo díky moc, ten prut vypadá fajn, ještě se mrknu po těch navijácích 😉

  #262024
  Fit
  Správce

  Nemáš zač. Koukni se. Určitě nedoporučuji kupovat takové ty různé sety nebo 1+1. Ono prodejci to mají docela rádi, protože se to dobře prodává, ale obvykle tak kvalita je nic moc. Co se týká prutu Etna, tak s ním budeš určitě spokojen, co jsem to někomu doporučil, tak všichni byli a jsou spokojení. 2 dílná varianta Etna prutů je ještě lepší (tenčí), ale musí se počítat s delší transportní délkou. Ale v porovnání s ostatními pruty v této ceně jsou i ty 3 dílné krásně tenké, dobře se s nimi nahazuje i si vychutnáš zdolávačku.

  #262025

  Tady jsem našel recenzi: http://www.youtube.com/watch?v=ojKnWl-Q3Ws podle fotky bych tipoval že onen muž ve videu budete vy 😆 S navijákem to vypadá tak že asi nějaký koupím přímo na prodejně, abych si je vyzkoušel 🙂

  #262026
  Fit
  Správce

  Jo, jsem to já, jedna z prvních videorecenzí, tak to podle toho i vypadá 🙂 .

  Určitě uděláš líp, když si ten naviják osaháš a vyzkoušíš na prodejně, je to vždycky lepší.

  PS: Tady na fóru si tykáme, takže mi klidně tykej, jsem Filip 😉. A jestli chceš, aby se Ti pohodlněji psalo, tak se můžeš i zaregistrovat (v pravém horním rohu).

  #262027
  nexter
  Účastník

  Tak jo potom dám kdyžtak vědět 😉

  #262028
  Fit
  Správce

  Ok, klidně napiš 😉. Přeju šťastný výběr!

  #262029
  Mick
  Účastník

  Souhlas s Fitem, ty Etny jsem měl v rukách a za ty peníze jsou to opravdu luxusní proutky ani za design se nemusí stydět 😉

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.