Prut+naviják do 2000

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Pruty a navijáky Prut+naviják do 2000

  • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Mick a poslední změna proběhla před 9 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
  • Autor
    Zápisy
  • #262018

    Ahoj, poradil by mi někdo, jaký prut a naviják vybrat? Nemusí to být v setu, třeba prut za 1500 a naviják za 500, prostě mi prosím doporučte to nejlepší co se dá sehnat do těchto peněz. Mám 14, měřím asi 168 cm, a važím 60 kg. Převážně chytám na stojácích do 10-ti hektarů. Díky za vaše rady.

    #262019
    Fit
    Správce

      Ahoj, já bych Ti doporučil prut Delphin Etna Carp 3,6 m 3 lbs, v trojdílné verzi ho určitě seženeš do 1.400 Kč. Je to fajn prut za ty peníze, v poměru cena/kvalita podle mě jedna z nej možností. Navíc i hezky vypadá.

      Na navijáku se moc nevyplatí šetřit, zkus si nechat poradit na prodejně někde. Hledej něco s 60kou cívkou. Já často doporučuji Okuma Longbow, ale tam ta cena bude už trochu vyšší. Každopádně za 6 či 7 stovek nějaký naviják seženeš 😉. Třeba Ti tu ještě někdo dá nějaký tip…

      #262023

      Jo díky moc, ten prut vypadá fajn, ještě se mrknu po těch navijácích 😉

      #262024
      Fit
      Správce

        Nemáš zač. Koukni se. Určitě nedoporučuji kupovat takové ty různé sety nebo 1+1. Ono prodejci to mají docela rádi, protože se to dobře prodává, ale obvykle tak kvalita je nic moc. Co se týká prutu Etna, tak s ním budeš určitě spokojen, co jsem to někomu doporučil, tak všichni byli a jsou spokojení. 2 dílná varianta Etna prutů je ještě lepší (tenčí), ale musí se počítat s delší transportní délkou. Ale v porovnání s ostatními pruty v této ceně jsou i ty 3 dílné krásně tenké, dobře se s nimi nahazuje i si vychutnáš zdolávačku.

        #262025

        Tady jsem našel recenzi: http://www.youtube.com/watch?v=ojKnWl-Q3Ws podle fotky bych tipoval že onen muž ve videu budete vy 😆 S navijákem to vypadá tak že asi nějaký koupím přímo na prodejně, abych si je vyzkoušel 🙂

        #262026
        Fit
        Správce

          Jo, jsem to já, jedna z prvních videorecenzí, tak to podle toho i vypadá 🙂 .

          Určitě uděláš líp, když si ten naviják osaháš a vyzkoušíš na prodejně, je to vždycky lepší.

          PS: Tady na fóru si tykáme, takže mi klidně tykej, jsem Filip 😉. A jestli chceš, aby se Ti pohodlněji psalo, tak se můžeš i zaregistrovat (v pravém horním rohu).

          #262027
          nexter
          Účastník

            Tak jo potom dám kdyžtak vědět 😉

            #262028
            Fit
            Správce

              Ok, klidně napiš 😉. Přeju šťastný výběr!

              #262029
              Mick
              Účastník

                Souhlas s Fitem, ty Etny jsem měl v rukách a za ty peníze jsou to opravdu luxusní proutky ani za design se nemusí stydět 😉

              Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
              • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.