PRUTY 2 ?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Zápisy
  • #252653
    argo
    Účastník

      Petrův ZDAREC:
      Narazil jsem na akci prutů a chtěl bych vědět váš názor -co na ně říkáte , zda je má cenu kupovat,nebo raději připlatit a popř.které raději.Díkes.

      Prut Mitchell Premium Carp II 366 cm – 3 lbs – 3 díly

      Shakespeare Cypry Carp 3,6m/3lbs

      #252654
      Fit
      Správce

        Ahoj,
        já si myslím, že by to mohlo být v poho. Osobní zkušenosti nemám, ale co jsem tak četl recenze na netu, něco se dá najít i na mrku, tak to vypadá, že by mohly dobře sloužit. Samozřejmě v poměru cena/kvalita. Když to bude v záruce, tak bych se toho možná za ty peníze nebál… 😉. Dej si ty oba modely do google a zjistíš víc určitě.

        #252655
        basnak
        Účastník

          Zdarec. Zboží jako celek není mou silnou stránkou. Měly by to být odhazovky jak píšou v popisu, takže pokud víc nehazuješ, než zavážíš tak v pohodě. Na lov v delší vzdálenosti je vhodný tvrdší prut, v opačném případě zas měkčí. Já mám víc v oblibě měkčí pruty a delší. Rozhodně na obrázku jsou pěkné, ale chtělo by si je ošahat- osobní zkušenost taky nemám. Jak radí Fit, zkus se mrknout na mrk.

          #252664
          argo
          Účastník

            Ok dik.
            Projel jsem i mrk a zda se ze jsu v poho,tak jsem je obednal -Prut Mitchell Premium Carp2 -363- 3,6m/3,0lbs
            a k nim i Navijáky Okuma Power-Liner PL 865.V patek by mely prijit,tak je o vikendu vyzkousim a dam vedet. :mrgreen:

            #252726
            Childeater
            Účastník

              Čau,
              já jsem si koupil ty Shakespeare Cypry Carp, trojděličky 3,6m a tři libry. Byl jsem s nimi u vody jenom jednou, i když na tři dny – a v poho. Hezky se s nimi háže, zdá se, že mají dobrou akci a skoro šestikilový kapřík byl lahůdkou.

              Zatím můžu doporučit – ale mám je fakt jenom chvilku. Kolega co chytá se mnou s nimi ale začínal letošní sezónu, pruty mají cca 30 vycházek u vody a slouží bez potíží.
              Je spokojen.

              #252727
              Fit
              Správce

                Tak to je dobře, že jsi spokojen 😎 .

                #252872

                Bracha si z nedostatku financí koupil do zacatku ty Mitchel Chalenge. Celkem me nadchla uroven zpracovani. Prut je sice dost zvejkoidni, ale na takove to domaci chytani ……
                Asi bych se toho nebal
                Ale ty shakespeary nejsou taky spatny.

              Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
              • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.