Pstruhové pelety a kaprárina????ano či nie???

Úvod Diskuze Nástrahy a návnady Boilies a pelety Pstruhové pelety a kaprárina????ano či nie???

 • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel MartinLK a poslední změna proběhla před 14 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Autor
  Zápisy
 • #253920

  Ja ich používam,kombinujem ich z CSL alebo roznymi konopnými peletami,myslím že su to kvalitne pelety, požíval som rozne velkosti od 4mm aj mnešie ktoré dávam do krmnych boilies,na toré ale aj chytávam,až na krmenie až 24mm pstruhovými peletami,ktoré sa už nevyrábaju§ 😕 aspon tu sa nedajú už zohnat

  #253922
  Fit
  Správce

   Já jsem je ještě nikdy nezkoušel, ale určitě se na to chystám. Od různých známých jsem slyšel, že dobře fungují (ty malinké). Zřejmě to bude něco podobného jako s halibut peletami, s těmi mám mimochodem velice dobré zkušenosti a mám ověřené, že je to rychle účinkující nástraha.

   #253924

   Tak ti hovorím ani neváhaj avýškušaj to či už malé priemery ktoré sa daju použiť,či už do PVA alebo ako som spomínal do boiliesov ,obsahuju rybaciu muku a aj vela oleja,takže pre kapra je to veľmi dobrá vec! 😉

   #253933
   Fit
   Správce

    [quote=”MartinLK”]Tak ti hovorím ani neváhaj avýškušaj to či už malé priemery ktoré sa daju použiť,či už do PVA alebo ako som spomínal do boiliesov ,obsahuju rybaciu muku a aj vela oleja,takže pre kapra je to veľmi dobrá vec! 😉

    Jo, mám to v plánu, na krátkodobé vycházky s PVA by to mohlo být ideální, např. třeba i v kombinaci s těma halibut peletama 😉 .

    #253972

    Je to dobrá vec,či už do PVA alebo na normálne krmenie ,mysliím že malé priemery peliet sú zaujímavejšie pre vačšie jedince,treba ich kombinovať napríklad CSL peletami,alebo dokonca krmím na jeden prúut len tie a na druhý len tie,kedže maju vačšiu dobu rozpustnosti…..
    Ale kedysi vyrábali pstruhové pelety z preiemerom 24mm ,mali dokonca aj dierku ale nechytalsom na ne používal som ich iba na veľkých priehradách na masívnejšie krmenie ako je napríklad Liptovská Mara, na kaprárskom maratone!

   Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
   • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.