Rada

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Anonymous a poslední změna proběhla před 14 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Zápisy
  • #251988
    Bobr
    Účastník

      Zdravím všechny milovníky vody!
      Může mi někdo poradit zda tento typ navijáku je vhodný na řeku a jaký je
      mezi nima rozdíl ?
      http://www.fishop.cz/produkt/cool-viper-dl_1650/
      http://www.fishop.cz/produkt/cool-viper-3_1660/

      děkuji Bobr

      #251989
      Fit
      Správce

        Pokud se bude jednat o menší řeku nebo nebudeš chtít nahazovat na velké vzdálenosti, tak si myslím, že je použít určitě můžeš. Záleží na velikosti cívky… Rozdíly v těchto dvou typech asi moc nebudou (ten první má více ložisek a podle vzhledu mi přijde osobně lepší 😉 ). Chtělo by to ale podívat se na ně osobně a ne jen z fotky. Na běžné chytání si myslím, že budou ok, pokud do toho nechceš investovat velké peníze.

        #252882
        CT Sazan
        Účastník

          čau
          ty navijáky mi připadají dobré nejen na řeku ale i noemalně jestli nechceš dělat nějaké velké vyvážky tak dobrý sám používam podobné a jsem s nima spokojenej udolal sem na ně bezproblemu dost pěknejch kaprů kaprů takže v pohodě a nedělaj mi problem ani nahozy tak kolem 100m

          #253855

          Ahojte,potreboval by som poradiť ohladom udic:Shimano Joy Carp zdaju sa mi v pohode a za priaznivu cenu ale zasa ako sa to prejaví na kvalite….Chcel by som sa opitať či nemate s timito udicami skusenosti alebo či by ste mi nevedeli poradiť niake udičky take za vhodnu cenu…Tieto Shimaná mam možnosť zohnať aj v 1+1 a to iba za 50eur a v pripade že je to od Shimana tak si myslim že ta cena je slaba a ešte k tomu na dve udice.Teras mam Shimano Alivio udicu a ta stala pekne vela a s porovnanim s timto no.. 😕 fakt neviem 🙂

          #253858
          Fit
          Správce

            [quote=”Milan”]Ahojte,potreboval by som poradiť ohladom udic:Shimano Joy Carp zdaju sa mi v pohode a za priaznivu cenu ale zasa ako sa to prejaví na kvalite….Chcel by som sa opitať či nemate s timito udicami skusenosti alebo či by ste mi nevedeli poradiť niake udičky take za vhodnu cenu…Tieto Shimaná mam možnosť zohnať aj v 1+1 a to iba za 50eur a v pripade že je to od Shimana tak si myslim že ta cena je slaba a ešte k tomu na dve udice.Teras mam Shimano Alivio udicu a ta stala pekne vela a s porovnanim s timto no.. 😕 fakt neviem 🙂

            No, opravdu nevím. Alivia podle mě budou určitě lepší pruty. Co jsem tak koukal na ty Joy Carp, tak to jsou pruty zhruba za 600Kč/ks. Těžko říct, když je člověk nemá v ruce. Nicméně třeba teď na krátké vycházky na řeku používám Mivardi 3,30, 3lbs a tam byl cena za kus jen asi 900Kč a vypadají ty pruty velice pěkně. Dnes se už dají sehnat opravdu solidní pruty za malý peníz. Pro začátečníky by to asi určitě stačilo a možná to vůbec špatné pruty nebudou. Shimano má dobré věci a osobně mám tuto firmu docela rád.

            Ale třeba bude mít někdo nějaké konkrétní zkušenosti a dá vědět… 😉

            #253859

            No rozmyšlal som že sbehnem sa popitať k nam do obchodou lebo myslim že by mohli mat niake info o tom 🙂 a ak nie tak aj tak tam potrebujem zbehnuť a nič za to nedam ked sa spitam …..Ale budem to tu sledovať a ak budete mať niake info alebo niaku dobru ponuku na niake 3lb pruty tak si velmi rad pozriem 🙂…. a dakujem za pomoc alebo aspon vyjadreni svojho nazoru 😀

          Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.