rozdíl

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
  • Autor
    Zápisy
  • #255090

    Chtěl bych se zeptat na rozdíly mezi těmito navijáky a případně kterej by jste si vybrali

    Naviják Tica Scepter 9.000 GF brzda přední Doporučujeme!
    Originál na navijáku je hliníková cívka vel.9.000
    náhradní hliníková cívka v ceně ( vel.5.000 )
    POPIS:
    7 precizních kuličkových ložisek
    Protizkrutná rolnička osazená mikroložiskem
    Počítačem sestrojený vyvážený rotor pro minimalizaci vibrací
    Hřídel s cvrčkem
    Instant anti-reverse pro okamžité zastavení zpětného chodu
    Oboustranně měnitelná klička
    Šnekový systém hřídele pro lepší křížové navíjení
    85mm dlouhé rameno kličky pro snadné zdolávání
    Kvalitní překlapěč navijáku
    Upravená cívka proti padání vlasce pod cívku
    Kovová klička
    Jemná multidisková přední brzda se středně jemným, citlivým krokováním
    Silné převody připravené pro vysoukou zátěž a hladký chod
    Model 9.000…..návin 280m/0,45mm ; převod 4,1:1 ; hmotnost 620g
    Cívka vel.5.000…..návin 250m/0,30mm
    > Ideální odhozový naviják pro lov velkých kaprů a dravců. Multikapacitní cívka je dlouhá a mělká, vhodná především pro větší vody jak na odhoz, tak na zavážení. Díky silnému převodovému soukolí a velké kličce lze naviják využít i při lovu sumců.
    Naviják je osazen sedmi kuličkovými ložisky, protizkrutnou rolničkou na ložisku, šnekovým hřídelem pro lepší křížové navíjení s cvrčkem…Cívka navijáku je upravena proti případnému padání vlasce pod cívku a tím následnému zamotání. Předností navijáku je dozajista 85 mm dlouhé rameno kličky, které zajišťuje dostatečnou “pákovou” sílu při zdolávání větších exemplářů. Dobrá kvalita materiálu, zpracování a osvědčení navijáku v těžkých podmínkách z něho dělají náš typ pro všechny rybáře, kteří nechtějí příliš investovat a očekávájí spolehlivého pomocníka při každodením rybolovu.
    Záruka: 24 měs.

    nebo 😕

    Tica Abyss TL 10.000 R – brzda přední Novinka! Doporučujeme!
    Špičkový rybářský velkokapacitní naviják se systémem přední brzdy.
    10 precizních nerezových ložisek. Perfektně fungující kombinace – kybernetický rám a šnekové převody Worm Shaft System. Tento systém omezuje přímé namáhání a opotřebování oscilujících částí navijáku tím, že stabilizuje jeho pohyblivé součásti a omezuje vibrace. Tělo navijáku je vyrobeno z kovaného leteckého aluminia a poskytuje stabilní dráhu oscilačnímu systému, přičemž zároveň minimalizuje jakýkoliv nadměrný pohyb, což zvyšuje trvanlivost, odolnost a sílu při zachování dokonale hladkého chodu. Protizkrutná rolnička potažená titanem. Anti-Twist Rotor systém zaručující okamžité zastavení zpětného chodu. Náhradní aluminiová velkokapacitní cívka No. 12 (TF 10.000)
    Technická data:
    – převodový poměr 4,1:1
    – návin na 1 otočení 109cm
    – hmotnost 660 g
    – kapacita cívky 10.000 (No. 12 ) (mm/m) – 0,60/180 0,55/215 0,50/260
    Záruka: 24 měs.
    Původní cena 2550 Kč
    Sleva 37.29 %
    × ks za 1599 Kč
    Cena bez DPH 1332.50 Kč
    Celkem Kč Přidat do košíku

    co vy na to???

    #255091

    proč mi nikdo neporadí 😥

    #255092
    CT Sazan
    Účastník

      Podle mě je to stejné, záleží jestli chceš baitrunner nebo né, ty sepctery má táta a je s nima spokojenej, jinej rozdíl než v tom BR bych v tom neviděl, oba jsou to určitě velice dobré navijáky, neuděláš chybu

      #255094

      [quote=”CT Sazan”]Podle mě je to stejné, záleží jestli chceš baitrunner nebo né, ty sepctery má táta a je s nima spokojenej, jinej rozdíl než v tom BR bych v tom neviděl, oba jsou to určitě velice dobré navijáky, neuděláš chybu

      no ani jeden nemá bait ne??

      #255095
      Fit
      Správce

        No podle těch popisů bait nemá ani jeden. Pokud chceš Abyss s baitem, tak potom model: Naviják Tica Abyss TF-6007.

        Například zde: http://www.santec-fishing.cz/1/eshop/20-1-Navijaky/39-2-Bait-Runner/5/347-Tica-Abyss-TF-6007

        Konkrétní zkušenosti ale nemám. Myslím si však, že nebudou špatné. Vím, že někdo si občas na netu stěžuje, že jsou docela těžké. Na druhou stranu jsou to navijáky na kapry a tam je člověk zase tak dlouho v ruce nedrží. Takže si myslím, že jestli chceš baitrunner, tak můžeš jít tady do toho modelu 😉 .

        #255096

        [quote=”Fit”]No podle těch popisů bait nemá ani jeden. Pokud chceš Abyss s baitem, tak potom model: Naviják Tica Abyss TF-6007.

        Například zde: http://www.santec-fishing.cz/1/eshop/20-1-Navijaky/39-2-Bait-Runner/5/347-Tica-Abyss-TF-6007

        Konkrétní zkušenosti ale nemám. Myslím si však, že nebudou špatné. Vím, že někdo si občas na netu stěžuje, že jsou docela těžké. Na druhou stranu jsou to navijáky na kapry a tam je člověk zase tak dlouho v ruce nedrží. Takže si myslím, že jestli chceš baitrunner, tak můžeš jít tady do toho modelu 😉 .

        na tom baitu si tak netrvám,ale přesto díky

        #255097

        omlouvám se za spam ale nějak mi blblo připojení a neviděl jsem že jsem to odeslal 😳

        #255098
        Fit
        Správce

          [quote=”max001″]omlouvám se za spam ale nějak mi blblo připojení a neviděl jsem že jsem to odeslal 😳

          Není problém, stane se. Ty duplicitní příspěvky jsem smazal 😉

          #255141
          Black pepe
          Účastník

            Nazdar! Ten Abyss s prednou brzdou používam tretiu sezonu všetko bez závad,,,na tu 10000 cievku dáš 0,35mm silonu 600m čo je super ako sa hovorí na dlhšie trate alebo vyvážky,,,,je to dobrý stroj a pokial nechceš utrácat peniaze za shimano alebo daiwu jednoducho nerozmíšlaj a chod do toho,ja som s ním spokojný Vlastním aj staršie tipy Dolphin s 13mi ložiskami tie sú asi nezničitelné 😉 už ich mám 7.rokov stále ako nové povedal by som že sú lepšie ako Abyss 😉 🙂 🙂

            #255152

            [quote=”Black pepe”]Nazdar! Ten Abyss s prednou brzdou používam tretiu sezonu všetko bez závad,,,na tu 10000 cievku dáš 0,35mm silonu 600m čo je super ako sa hovorí na dlhšie trate alebo vyvážky,,,,je to dobrý stroj a pokial nechceš utrácat peniaze za shimano alebo daiwu jednoducho nerozmíšlaj a chod do toho,ja som s ním spokojný Vlastním aj staršie tipy Dolphin s 13mi ložiskami tie sú asi nezničitelné 😉 už ich mám 7.rokov stále ako nové povedal by som že sú lepšie ako Abyss 😉 🙂 🙂
            tak už je mám doma a vypadají velice skvěle,jinak moc dik

            #255216

            [quote=”Fit”][quote=”max001″]omlouvám se za spam ale nějak mi blblo připojení a neviděl jsem že jsem to odeslal 😳

            Není problém, stane se. Ty duplicitní příspěvky jsem smazal 😉

            Můžeš to tady smazat at se to tu neplete,svůj účel to už splnilo…. 😉 dík oc

          Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.