RYBÁŘSKÝ DOTAZNÍK pro zpracování socioekonomické studie sportovního rybolovu v ČR

Úvod Diskuze Ostatní fóra Nezařazená témata RYBÁŘSKÝ DOTAZNÍK pro zpracování socioekonomické studie sportovního rybolovu v ČR

 • Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Fit a poslední změna proběhla před 6 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Zápisy
 • #263445
  Fit
  Správce

   Ahoj,
   dávám sem odkaz na dotazník z webu Českého rybářského svazu. Přišlo mi to e-mailem od pana Brejchy jako námět na článek/upozornění, tak dávám pro všechny alespoň sem touto formou 😉. Níže si můžete přečíst, o co jde a následně vyplnit celý dotazník:

   POZOR SOUTĚŽ!
   Vyplněné dotazníky budou slosovány a na 10 výherců čekají hodnotné ceny.

   Rybářský dotazník bude sloužit jako zdroj dat pro zpracování socioekonomické studie o významu sportovního rybolovu v ČR. Zadavatelem studie je ČRS a MRS a zpracovatelem dotazníků i celé studie je Oddělení rybářství a hydrobiologie Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity v Brně. Dotazníky budou zpracovány anonymně a souhrnné výsledky studie budou k dispozici rybářské veřejnosti prostřednictvím časopisu Rybářství a na internetových stránkách ČRS http://www.rybsvaz.cz a MRS http://www.mrsbrno.cz.

   ODKAZ NA DOTAZNÍK: http://www.rybsvaz.cz/?page=dotaznik/dotaznik

  Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.