Rybous

Úvod Diskuze Ostatní fóra Představ se! Rybous

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Fit a poslední změna proběhla před 7 roky a 2 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
 • Autor
  Zápisy
 • #263726
  Rybous
  Účastník

   Ahoj,
   Jmenuji se Bohous a ryby chytám už cca 32let s povolenkou a o něco déle bez povolenky. Prošel jsem vývojem od plavané na brčko přes policajty normální a predšpičkové až k těžké kaprařině. Schválně píšu těžké, protože dřív jsem byl schopen jet na ryby na kole s baťohem, teď si připadám jak naložený somár, který od auta musí jít minimálně 2 krát, aby to všechno dostal na lovné místo. Chytám jak svazové vody v okolí Prahy, tak soukromáky, rád chytám 24h v kuse. Prošel jsem i dobou, kdy jsem si dělal boilie sám, mám na něj i osobák kapra 97cm 23kg. Teď chytám většinou starbaits a mikbaits, zlenivěl jsem. Toť asi vše

   #263727
   Fit
   Správce

    Ahoj,
    tak a´ť se Ti tu líbí a přeji hodně úspěchů! 😉 Těžká kaprařina je hold těžká kaprařina! 😆 Naprosto to chápu a je to problém asi nás všech. Proto mám poslední dobou čím dál raději feeder, že toho tolik aspoň někdy nemusím tahat k vodě. I když ono i na ten feeder toho mám většinou až moc 🙂.

   Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
   • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.