Sada signalizátorů 2+1 – výběr s důrazem na kvalitu

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Ostatní vybavení Sada signalizátorů 2+1 – výběr s důrazem na kvalitu

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Zápisy
    jirkab
    Účastník

Ahoj,

staré vybavení dosloužilo a tak jsem se rozhodl plácnout přes kapsu a koupit novou sadu signalizátorů 2+1, časem rozšířím sadu na 3+1.

Předběžně jsem vybral:

Delkim (cca 390+20 euro)
      Carp sounder (cca 400+20 euro)
      Frajzar Q9 (cca 7500 Kč )
      New Direction (cca 5900 Kč)

Ani tak nejde o peníze, ale jde mi o kvalitu, poruchovost, případný servis, výdrž baterii a příslušenství.

Napište prosím názory do čeho jít.

Já mám docela dilema. Z hlediska kvality u mne vítězí Carp sounder, z hlediska příslušenství Delkim, servis Flajzar a New Direction si mi líbí tím možným propojením s tabletem nebo telefonem, ale je to typická china a našel jsem negativní poznatky k baterkám a jejich výdrži.

Předem díky za rady.

jirkab
      Účastník

Ahoj,
        nenapsal jsem, že chytám většinou na odhoz, vyvážka je naprostá vyjímka…

Fit
        Správce

Ahoj, za sebe bych Ti doporučil Flajzar Q9-TX, a to s ohledem na servis, který Flajzar má. Na druhou stranu mi přijde, že má už i Flajzar docela velkou poruchovost, byl jsem několikrát svědkem. Ale mají dobrý servis.

Celkově bych řekl, že není moc rozdíl mezi signalizátory za 7000 a těmi čínskými za 2000 Kč. Je to jenom o štěstí, zda člověk narazí na dobrý kus. Poruchovost v % je často podobná těm drahým.

Každopádně osobně mám dobré zkušenosti s Flajzarem a nikdy mě nezklamaly ani staré Carpsoundery, které mám už mnoho let. Jak jsou na tom ty nové, to nevím.

Radim Houška
          Účastník

Ahoj,

vlastníme s taťkou signalizátory Flajzar Q7 (tedy tu starší verzi). S ostatními zkušenosti nemám…

Flajzary se mi z těch, které jsi zmínil, líbí nejvíc designově.

Se servisem máme také velmi pozitivní zkušenosti – měli jsme dvě reklamace – na 6 hlásičů za 6 sezon je to podle mě slušný výsledek, přičemž jednou to bylo mojí vinou 🙂 . Do týdne jsme měli hlásiče zpět doma opravené.

Baterie by ti měla v pohodě vydržet celý rok. Jestli si zajdeš na ryby občas, tak ti vydrží dvě sezony. V příposlechu vydrží půl sezony.

Kdybych si měl teď kupovat nové signalizátory, tak bych šel osobně znova do Flajzarů 😉

Fit
            Správce

Ještě co se týká těch New Direction, tak na ně budu dělat příští měsíc recenzi. Sám jsem na ně zvědav, jak to bude fungovat. Dovozce mi říkal, že už se dokonce prodávají i na Alza.cz viz.: https://www.alza.cz/hracky/new-direction-2-1-s-bt-pripojenim-d3041666.htm?o=1

[hsimg]http://www.lovkapra.com/wp-content/uploads/2015/10/ImgW.jpg[/hsimg]

jirkab
              Účastník

Tak na tu recenzi jsem zvědav a opravdu si počkám…

simor
                Účastník

Fit dík za tip. Na zkoušku jsem vzal 3+1 ten BT přenos me rosekal.
                  Pic…

Fit
                  Správce

Simor: Není zač. Už je mám taky doma, během listopadu to vyzkouším a asi natočím i nějaké video 😉.

Fit
                    Správce

Ahoj, tak tady je ta slibovaná recenze/ukázka hlásičů 😉 : http://www.lovkapra.com/videorecenze-smart-hlasice-new-direction-s-bt-pripojenim-na-telefon/

Používam už cca mesiac a pol tieto signalizátory http://boiliesman.sk/Signalizatory-boiliesman-boilies?product_id=174 a som veľmi spokojný. Splňajú všetko čo som očakával, hlavne veľa možnosti nastavenia či už citlivosti, hlasitosti a samozrejme máju priposluch, ktorý oceníte hlavne na nočných rybačkách.
                      Dúfam, že som poradil 😉

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
                    • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.