Shimano Big Baitrunner XT-A Long Cast

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Pruty a navijáky Shimano Big Baitrunner XT-A Long Cast

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Autor
  Zápisy
 • #258681
  Weider
  Účastník

   Nedávno jsem si všiml, že je na trhu tento naviják. Nevím jak dlouho tam je, ale nevěděl jsem o něm. Vypadá hodně dobře! Jedná se o vylepšenou verzi Big Baitrunner LC? Máte s tímto navijákem někdo nějaké zkušenosti? Jak dlouho už je na trhu?

   http://www.tomi-korda.cz/big-baitrunner-xt-a-long-cast/d-74071/

   #258682
   Fit
   Správce

    Už nějakou dobu na trhu jsou, ale ne zase tak dlouho, aby s nimi byly nějaké dlouhodobější zkušenosti. Staré modely jsou držák a je s nimi spokojenost. Pokud si to dobře pamatuju a pochytil jsem, tak tyhle nové by měly být o trošku lehčí. Jestli máte někdo nějaké zkušenoti, tak sem pište. Našel jsem ale tuhle otázku na MRKu, nemám čas to pročítat, ale určitě tam budou zajímavé informace: http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=643241

    Taky cena je o něco dražší. Osobně bych klidně sáhl po těch starých ve výprodeji, člověk by měl jistotu ověřeného stroje 😉 . Ale Shimano bude dobré… Designově se mi líbí víc starý model 🙂 .

    #259070
    Libor Vylášek
    Účastník

     Mám tento naviják http://www.tropicliberec.cz/odhozove/navijak-shimano-ultegra-14000-xsb-2 dostal jsem ho na Vánoce minulý rok a jsem s ním spokojen. M yslím si ze to bude neco podobného jako baitunner.

     #259071
     Weider
     Účastník

      [quote=”Libor Vylášek”]Mám tento naviják http://www.tropicliberec.cz/odhozove/navijak-shimano-ultegra-14000-xsb-2 dostal jsem ho na Vánoce minulý rok a jsem s ním spokojen. M yslím si ze to bude neco podobného jako baitunner.

      Pokud se nepletu tak Ultegra nemá klasický baitrunner ale naprosto jiný typ brzdy, který není zas tak dokonalý na kaprařinu. Za to XT-A je nová verze prověřené klasiky s baitrunnerem.

      #259470
      makak.hoser
      Účastník

       co já vím,je na trhu asi 1,5 roku

      Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
      • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.