Shimano Ultegra XSB 10 000 x Daiwa emblem xceler 5000

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Pruty a navijáky Shimano Ultegra XSB 10 000 x Daiwa emblem xceler 5000

  • Toto téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel MartinLK a poslední změna proběhla před 14 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
  • Autor
    Zápisy
  • #253601
    Comity
    Účastník

      Ahojte. Mám dilema – už asi měsíc se rozhoduju mezi těmito dvěma navijáky a pořád ne a ne se rozhodnout … Kapacitně jsou +/- stejně, exceler je lehčí (oba se teď dají sehnat za dost dobrou cenu)…. ale co sem se dočetl tak ta rychlosklopná klička u Daiwy jde po pár sezonách do kytiček… Máte nějaké zkušennosti s těmito typy? Budu rád za všechny vaše připomínky. Dík.

      #253612
      CT Sazan
      Účastník

        Čau ,
        Ultegry mam doma od vánoc , ještě sem je teda nevyzkoušel ale všude jsou na ně dobrý reference , prej se jim přezdívá “kaprařská legenda” tak sem do nich taky šel , takže ti žádný praktický zkušenosti asi neřeknu – rychlosklopnou kličku teda nemají ale na tom mě nezáleží. Ale uvidíme v průběhu sezony .
        Daiwa je taky super značka, teď sem se na něj díval a myslim že to takový rozdíl nebude . Ta daiwa má teda víc ložisek ale já bych neměnil..

        #253615
        cttimata
        Účastník

          myslim si, ze su to porovnatelne navijaky, tak ci kupis shimo alebo daiwu, tak chybu neurobis. Ta daiwa je lahsia, ako si pisal, ale zase ma tu klucku, je to len na tebe. Brzda u obidvoch je podobna, nakolko shimo nema instant drag.

          #253616
          basnak
          Účastník

            Pač mám rád diskuze s obrázkama, tak jsem si dovolil přihodit dva obr. ačkoliv nemám žádné zkušenosti. 😀

            Přílohy:
            #253620
            Black pepe
            Účastník

              No ja by som bral jednoznačne Daiwu,, 😉 😉

              #253623
              Comity
              Účastník

                Basnak: Děkuju kamaráde, hned to tady ožilo 😉 😎

                #253624
                CT Sazan
                Účastník

                  Je to těžký ale to shimano je taky levnějsší, at dobře pořídíš..

                  #253625
                  Comity
                  Účastník

                    CT Sazan: Ahoj! jj je levnější,ale našel jsem excelery na jednom e-shopu za 3800kč, což je oproti ultegrám nějaké 300kč. Ze začátku jsem byl víceméně rozhodnutý pro ty XSB ale postupem času si začínám vsugerovávat, že ty excelery budou asi lepší – no ale pořád mi jde o tu kličku… 😕 (jestli se za pár sezon výrazně nevychodí) … Asi počkám do veletrhu – je to za pár, a tam si to pořádně osahám.. 😎

                    #253626
                    Comity
                    Účastník

                      [quote=”cttimata”]myslim si, ze su to porovnatelne navijaky, tak ci kupis shimo alebo daiwu, tak chybu neurobis. Ta daiwa je lahsia, ako si pisal, ale zase ma tu klucku, je to len na tebe. Brzda u obidvoch je podobna, nakolko shimo nema instant drag.

                      Ahoj! Prosímtě kdesi našel, že exceler má instant drag – nebo to víš? já jsem to nikde nenašel. Našel jsem to psané jen, že to má shimano… Dík

                      #253627
                      cttimata
                      Účastník

                        No myslel som to tak, ze ta brzda je rovnaka, lebo aj na tom shimane musis dost tocit, lebo ten typ nema instant drag.

                        #253914

                        Je to podobná trieda od týchto značiek,ale jednoznačne by som si zobral Daiwu,teda v porovnaní z hentým Shimanom ,ale je to len na tebe ,ale myslím že budes spokojný z obidvomi!

                      Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
                      • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.