Šnúra na navijak

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Pruty a navijáky Šnúra na navijak

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Autor
  Zápisy
 • #261547
  mrawec99
  Účastník

   Chcel by som sa opýtať niekoho kto ma skúsenosti s lovom kaprov na šnúry akú šnúru doporučuje a aké mate skúsenosti s lovom na šnúru?

   #261548
   Fit
   Správce

    Ahoj,
    já jsem zkoušel teď na podzim tuto šňůru Direct Carp MAIN LINE viz.: http://www.obchod.lovkapra.com/Direct-Carp-MAIN-LINE-600m-fluo-zluta-d31.htm. Zatím jsem s ní byl jen asi dvakrát na víkend u vody, ale bez problémů. Je krásně vidět i v noci a nešustí v očkách. Potápivost je u ní také výborná, pevnosti bych se určitě nebál, protože to mají laboratorně testované s garancí +-10%. S jiným šňůrami bohužel zatím zkušenosti nemám.

    [hsimg]http://www.obchod.lovkapra.com/fotky40618/fotos/40618_31__vyr_30direct-fluo.jpeg[/hsimg]

    #261549
    kakosek
    Účastník

     Ahoj, já mám u sebe vždy čtyři cívky a na dvou mám pletenku a na dvou silon. Dávám přednost pletence, ale mám vždy zásadu, že ji požívám, když mám u sebe loď nebo když chytám v místech, kde nejsou vázky. To proto, že ze břehu jde pletenka špatně upálit. Pletenka má spoustu výhod, ale i nevýhody… Pěkný článek napsali “Niklovci” – i když je spojen přímo s jejich produktem (šňůra Total Contact – já si ji koupil na veletrhu v Brně za výhodnější cenu), tak si myslím, že pokud o pletence uvažuješ, je fajn si jej přečíst. Tu co tu dává Fit neznám, ale dle uvedených parametrů vypadá solidně. Ať nezapomenu, odkaz na článek zde 🙂 : http://www.nikl.cz/44-od-monofilu-k-pletence.php

     #261551
     mrawec99
     Účastník

      no ja to chcem využívať na vyvážanie cca 200m a viac ide hlavne o prieťažnosť voči vlasom. Myslím že to je dosť klučová vlastnosť pri zábere ryby oproti monofilu kde kapor moze s návnadou prejsť aj 3 metre a pipaky až potom začnú vyhrávať.

      #261552

      Power Pro

     Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
     • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.